Co vám pomohlo zpevnit prsa?

Anonymní
25.4.21 18:16

Co vám pomohlo zpevnit prsa?

Ahoj holky, syna jsem kojila 2 roky a moje prsa dopadla opravdu katastrofálně. 5 měsíců denně cvičím, nosím podprsenky, dokonce i sportovní v noci. :,( Osvědčil se Vám třeba nějaký doplněk stravy, vitamín, mazání, cokoliv? :,( Mám prsa až ke kolenům. Budu vděčná za jakoukoliv pomoc. Děkuji vám :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9035
25.4.21 18:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, syna jsem kojila 2 roky a moje prsa dopadla opravdu katastrofálně. 5 měsíců denně cvičím, nosím podprsenky, dokonce i sportovní v noci. :,( Osvědčil se Vám třeba nějaký doplněk stravy, vitamín, mazání, cokoliv? :,( Mám prsa až ke kolenům. Budu vděčná za jakoukoliv pomoc. Děkuji vám :srdce:

Plastika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 18:27

@Annabela11
Chtěla bych za pár let ještě jedno miminko a mám strach, že bych nemohla kojit. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9035
25.4.21 18:37
@Anonymní píše:
@Annabela11
Chtěla bych za pár let ještě jedno miminko a mám strach, že bych nemohla kojit. :think:

To muž i s implantáty přeci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
707
25.4.21 18:40

Už to nikdy nebude jako dřív, ale tak po roce až dvou se to trochu upravilo. Kojila jsem dvě děti a není to úplná katastrofa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
25.4.21 19:03
@Anonymní píše:
@Annabela11
Chtěla bych za pár let ještě jedno miminko a mám strach, že bych nemohla kojit. :think:

Kamoška je má a kojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
25.4.21 19:03
@Anonymní píše:
@Annabela11

Hele mě pomohly kliky. Ale ty, kdy máš lokty od těla. A taky cvičit prsní svaly, na YouTube najdeš spoustu videí. Nebude to asi už nikdy ideální, ale díky tomu nemám po 3 dětech věšáky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 19:14

Já teď čekám třetí, poslední dítě a pak chci jít na plastiku. Už jsem chtěla jít po druhém, ale bála jsem se stejně jako ty, že bych nemohla kojit nebo že by se mi nějak hly implantáty. Každopádně prsa mám šílená. Zbyla mi vlastně jen vytahaná kůže a bradavky :roll: Z pěkných pevných béček před dětmi mi je teď velká áčková pushapka. Až přesunu kojit, nechám si udělat zase předchozí velikost, protože se teď tahle necítím absolutně dobře. :palec: Už, aby to bylo :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
341
25.4.21 19:58

Beru Stimulen a přijde mi, že prsa jsou po něm trochu plnější. Žádný luxus, ale rozhodně lepší než ty visací čajové pytlíky, které jsem měla předtím. Otázka samozřejmě je, jestli je to opravdu účinek bylinek, nebo by se mi prsa vylepšila i sama od sebe. Jsem sedm měsíců po ukončení kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
25.4.21 21:17

Za me take stimulen. Prsa vyplnil a taky mi velmi zlepsil sexualni apetit :-). Je levnucky. Decolen byl taky dobry, ale je moc drahy a u decolenu mi vyskakalo silene akne. Po jeho vysazeni byla plet zase OK, ale prsa zase prazdna. Jako nikdy uz to nebude jako drive, ale ja se plastiky bojim. Ten decolen jsem ale jedla pul roku. Nejaky efekt tedy prisel tak po mesici. Neco jako kdyz jis antikoncepci. Po te me take po mesici trochu rozbolela prsa a zvetsila se - asi k tomu bych to prirovnala. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat