Co Vám skutečne pomohlo na hluboké bradavice?

283
11.3.20 22:40

Co vam skutecne pomohlo na hluboké bradavice

Hezky vecer. Na chodidle mam par bradavic, některé se obcas strati, ale spise pretrvavaji. Mam 3 plhodne hluboke a nedokazu se jich zbavit. Pouzivam vidličku Kolodium Forte. Na ty mene hluboke to krasne zabira. Ty hluboke se taky naruší, ale i tak se drzi zuby nehty.
Co vam opravdu zabralo? Chirurgické odstranění chci nevhat jako uplne posledni možnost. Dekuj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1542
11.3.20 22:45

Měla jsem dvě. Opravdu dlouho a nic nezabiralo. Ani tekutý dusík, nic. Pak mi mamka poradila. :pankac: nakrájet česnek na kolečka, dat přes noc do octa a další noc na nohu na bradavici. Celé zalepit a zabalit obvazem a do ponožky, aby to drželo do rána. Hele dělala jsem to cca 5 večerů :think: bradavice úplně zčernaly, i okolo takové tečky, jako kořínky černé jsem měla, vypadly. Měla jsem tam díru jak do ehm, víš kam, ale nebolelo to. Vše se zahojilo, nožky mám teď jak miminko a od té doby už jsem žádnou nemela. Tak zkus tohle :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9176
11.3.20 22:47

@mamina89 Souhlasim, cesnekna tyden do octa dokonaly, deti mely 2 roky ruzne typy bradavic na ruznych mistech, do 4 dnu po cesnekovani na noc (prostrihla jsem dirku do naplasti, dirkou vykukovala bradavice, na to cesnek a prelepit) zcernaly a pak asi do 14 dnu odpadly :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3554
11.3.20 22:52

Měla jsem bradavice od mala, dusík ani žádnej přípravek z lékárny nepomohl, až jednou mi doktorka předepsala kyselinu mravenčí.. namazala jsem to dvakrát a bradavice vypálený total :palec: od ty doby se mi nevrátily a je to už víc jak 10 let :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
11.3.20 22:55

Tyjo holky, o tomhle jsem slysela, ale vubec jsem tomu neverila. No tak zed uz to musím vyzkoušet :D jako i po tim Kolodiu to rejpu, aby se narusily a lip odpadly a mam tak po tom úplný kratery. Oukej, to mi úplně nevado, ale vadi mi, ze to uz boli, jak chodim a to to zase mazu uz prez tyden. Zkusím urcite ten česnek, děkuju :srdce: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
11.3.20 22:56

@darekp diky beru si to do zalohy, kdyby selhal ten česnek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9176
11.3.20 23:01

@Ssmajlik Hele, my vyzkouseli snad vse dostupne krom vymrazeni, ja cesnek nechavala jako posledni moznost, chlap se mi skoro vysmal a ejhle :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
11.3.20 23:05

Já mám téměř stejnou zkušenost, akorát s cibulí místo česneku, nicméně zabralo taky krásně, bradavici to totálně a nenávratně rozežere :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
11.3.20 23:11

Parada, hned zítra ho teda nalozom. Jen.. Na jak dlouho ho mam teda nalozit? Staci na noc nebo tyden? A jeste pak az se teda dolouhuje, tak na jednu bradavici jedno kolečko nebo prostě tak, aby ji prekrylo celou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9176
11.3.20 23:18

@Ssmajlik Ja mela nalozeny tyden dle navodu, v lednici, ale pak jsem cetla, ze to tam nekdo daval jen na noc. Ja to pokryvala cele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
11.3.20 23:21

Já jsem měla vždycky kousek cibule namočený přes den v octu a na noc jsem si to náplastí přilepila na tu bradavici. Dělala jsem to na noc, protože to dost smrdělo (možná že ten česnek nesmrdí…). Už je to spousta let zpátky, takže si nepamatuji, jak dlouho jsem si to ordinovala, nicméně postupně se ta bradavice v podstatě rozpadala, až z ní nezbylo vůbec nic - to rozhodně poznáš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
11.3.20 23:32

@chrisbarrie no me strasne smrdi oboji, tak doufam, ze tim smradem neupadnu do spánku smrti podobnému :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3265
12.3.20 02:52

Holky a to vam pomohlo na vystouple bradavice nebo na takove ty co zarustaji dovnitr??? Ja mam totiz jednu na chodidle a ona je takova placata a roste dovnitr. Vzdycky kdyz si myslim, ze je po ni, tak to zacne opet bolet a zacne se uvnitr delat znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
12.3.20 03:30

@Mysticlipstick měla jsem jako dítě na pate. Pi vypálení u lékaře zmizela, ale kolem ní se udělalo kolečko asi pěti těchto bradavic! Pomohl mi lapis z lékárny, jenže to už se asi nedělá. A nevratily se. Vim, že tenkrát babičky radily lastovicnik.
Určitě bych zkusila ty cibuloviny a ocet, ten je zázračnej i na plísně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
12.3.20 06:56

Na opravdu hluboke na pate jen chirurgie… vsechno ostatni je jen ztrata casu, stejne to nezabere az ke korenu a bude se to vracet a rozlezat… a to rikam jako nekdo, komu urizli opravdu obri kus paty, doktor sam rikal, kdyz to videl, ze tohle by se jinak uz nevylecilo… za 3 tydny jsem normalne chodila, obavy z vyriznuti jsou zbytecne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama