Co vám ulevilo od bolesti žaludečních vředů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 12:03
Co vám ulevilo od bolesti žaludečních vředů?

Chtěla jsem se zeptat, co vám pomohlo od bolesti žaludečních vředů? Může to být opravdu cokoliv. :)

Reakce:
alisekR
Kelišová 5666 příspěvků 18.03.19 12:10

Bylinkove čaje. Mě nejvíc domácí udělaná směs ze svých bylin. Máta, meduňka, řebříček, jitrocel nať. Nemám vředy, ale erozi sliznice. K tomu jsem měsíce měla ještě plný žlučník a ten to zhoršoval. Ten už je pryč. No a jinak klasicky léky od doktora.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 12:16
@alisekR píše:
Bylinkove čaje. Mě nejvíc domácí udělaná směs ze svých bylin. Máta, meduňka, řebříček, jitrocel nať. Nemám vředy, ale erozi sliznice. K tomu jsem měsíce měla ještě plný žlučník a ten to zhoršoval. Ten už je pryč. No a jinak klasicky léky od doktora.

Jj, taky mám eroze, vyjádřila jsem se nepřesně. Dnes jsem si koupila bylinkový čaj na vředy, ale on nezabere hned…Taky mi ještě doporučila kapsle lichořeřišnice. Taky znáš ten pocit, kdy chceš zažít, jaké to bylo před propuknutím nemoci?
Taky vím, že je důležitý duševní klid…

Venetia
Hvězda diskuse 41378 příspěvků 18.03.19 12:19
@Anonymní píše:
Jj, taky mám eroze, vyjádřila jsem se nepřesně. Dnes jsem si koupila bylinkový čaj na vředy, ale on nezabere hned…Taky mi ještě doporučila kapsle lichořeřišnice. Taky znáš ten pocit, kdy chceš zažít, jaké to bylo před propuknutím nemoci?
Taky vím, že je důležitý duševní klid…

jaky to je ..ten bylinkovy caj ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 12:23
@Venetia píše:

Dobře. Koupila mi ho dnes sestra. :) Domů se dostanu odpoledne a napíšu složení. Pila jsem ho před pár lety a moc mi pomohl. Ale já hodně stresuji, vše řeším, občas udělám dietní chybu a jsem znovu na začátku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 12:24
@Venetia píše:

Tebe taky trápí žaludek?

Venetia
Hvězda diskuse 41378 příspěvků 18.03.19 12:25
@Anonymní píše:
Tebe taky trápí žaludek?

tak vseobecne traveni , ale caj na vredy jsem nikde nevidela .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 12:28
@Venetia píše:
tak vseobecne traveni , ale caj na vredy jsem nikde nevidela .
Že Ty taky vše řešíš a stresuješ se? Koupila jsem ho v bylinkářství. Oni ho míchají na prodejně přímo ze sušených bylin. Jinak mi nejvíce zatím pomohl opiát nitrožilně, když jsem rodila mrtvý plod. To byla zatím nejvíce úleva od mé bolesti.
Venetia
Hvězda diskuse 41378 příspěvků 18.03.19 12:57
@Anonymní píše: Že Ty taky vše řešíš a stresuješ se? Koupila jsem ho v bylinkářství. Oni ho míchají na prodejně přímo ze sušených bylin. Jinak mi nejvíce zatím pomohl opiát nitrožilně, když jsem rodila mrtvý plod. To byla zatím nejvíce úleva od mé bolesti.

Já, si zatím kupuje jen ty hotové… bylinkarstvi jsem nezkousela… Ale nejsem si jistá, že vředy mám, ale bylinky asi neublíží

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 15:11
@Venetia píše:
Já, si zatím kupuje jen ty hotové… bylinkarstvi jsem nezkousela… Ale nejsem si jistá, že vředy mám, ale bylinky asi neublíží

Složení čaje: lišejník, proskurník, lékořice, kostival, vlaštovičník.

alisekR
Kelišová 5666 příspěvků 18.03.19 16:01
@Anonymní píše:
Taky vím, že je důležitý duševní klid…

Jo znám. Přesně chtít necítít žaludek. Prostě o něm nevědět. :hug: Já to měla v kombinaci ještě že žlučníkem, kde jsem měla 4 obří kameny a to bylo fakt hnusný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 16:06
@alisekR píše:
Jo znám. Přesně chtít necítít žaludek. Prostě o něm nevědět. :hug: Já to měla v kombinaci ještě že žlučníkem, kde jsem měla 4 obří kameny a to bylo fakt hnusný.

Ano, nevědět o něm. :hug: Tak to věřím, že jsi to měla náročné…

Váš příspěvek
Reklama