Co vám v poslední době opravdu zlepšilo život?

1
4.5.21 09:05

Co vám v poslední době opravdu zlepšilo život?

Ahoj,
když se na chvilku zamyslíte, je něco, co vám v poslední době opravdu zlepšilo život a jak (proč)? Knížka, film, produkt, služba, zážitek, situace, cokoliv…
Pro inspiraci.
Díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6258
4.5.21 09:15

Tehotenstvi s dvojcaty :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14463
4.5.21 09:21

Konečně pořádný bazén na zahradě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
4.5.21 09:22

Home office :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
4.5.21 09:23

Otevreni okresu 8)

Laska :srdce:

Dneska se chystam do galerie :dance: :dance: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
31256
4.5.21 09:32

Když po mračném dni zase svítí slunce a opatření se rozvolňují. Že jsem dnes mohla kouknout do synova školkového kapsáře asi po půl roce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12184
4.5.21 09:32

Nic, naopak poslední rok stál za ho***

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
4.5.21 09:35

Týden dovolené na chatě uprostřed přírody. I počasí vyšlo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11058
4.5.21 09:39

Rozkvetlá zahrada - narcisy, tulipány, koniklece všech barev, fialky, modřence, orseje. Zaplněná hnízda (vlaštovky se vrátily a už budují pro mladé). To když vidím, tak si říkám, že je svět ještě v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16707
4.5.21 09:41

Já mám super týden - otevření okresů, celý víkend na vodě s přáteli, bezva sex a obě děti v ústavech, čili klidný HO :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2901
4.5.21 09:46

Jednoznacne homeoffice a ve vysledku asi i covid, donutil me zastavit se a podivat se na svuj zivot z jineho uhlu pohledu. Hodne me to poucilo, naucilo vetsi pokore a pripomnelo mi, jak malo mi vlastne staci ke stesti. Takze vlastne muzu rict, ze mi ten rok covidu v dusledku zlepsil zivot a nebyt jeho, nebyla bych mentalne tam, kde jsem ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 09:46

Že půjdu příští týden konečně normálně učit do školy a ne přes počítač. Že svítí sluníčko, můj robotický vysavač a že jsme se rozhodli pořídit myčku. Že zase začínáme zkoušet ochotnicky divadelní pohádku a že máme zase zkoušku s kapelou. Že už zase můžu jít na točenou zmrzlinu.
Prosím anonym, nechci být dohledatelna podle koníčků..
Edit. A ještě jsem spala na dnešek skoro 10 hodin :dance:

Příspěvek upraven 04.05.21 v 09:49

• Citovat
  • Nahlásit
8034
4.5.21 09:48

Dve veci: diky korone jsem pres twitter seznamila s par zajimavymi lidmi, (vlastne jsem nikdy tolik vyjimecnych, moudrych a zajimavych osobnosti nezpoznala, krize ma zda se i sve dobre stranky, dava sanci ukazat mozkum a hrdinum, co jsou zac. :D ). TOHLE mi dela radost, takova ta nadeje, ze to neni s homo sapiens jeste tak blbe, ze je kolem tolik moudrych a odvaznych lidi..

A druha vec, ktera mi udelala radost - diky korone jsem se musela donutit zacit se ucit kontaktovat se vic na realitu, vnimat ne to co se deje na obrazovkach, ale to, co je ted, tady, co je realne kolem mne a je to sakra tezky zit pro pritomny okamzik, kdyz na to clovek zapomnel, ale ucim se to poctive…vcera jsme se vratili z dovolene…a ja se citim po tom roce, ktery byl pro mne psychicky tak narocny, opet dobre… tri dny ve ctene spolecnosti ticha, stromu, ptactva, more a jedneho skveleho chlapa…a zas je vsechno jak ma byt, vsechno je jak byt ma… :) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
4.5.21 09:55
@zrcadlo píše:
Rozkvetlá zahrada - narcisy, tulipány, koniklece všech barev, fialky, modřence, orseje. Zaplněná hnízda (vlaštovky se vrátily a už budují pro mladé). To když vidím, tak si říkám, že je svět ještě v pořádku.

Hovoris mi z duse…jasne, vsechny ty kvetiny, ktere kvetou, to je nadhera, to mi dela radost a taky mi to rika, ze je svet v poradku… kvetiny jsou strasne dulezite pro psychiku, ta jejich nezna krasa, bez ni zit nejde…stejne jak bez hudby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
4.5.21 10:13

Včera mě obrovsky nabilo večerní počasí. Šla jsem z práce až v 6 ale akorát začínala nádherná zlatá hodinka, tak jsme nejeli domů, ale pokračovali „do přírody“ a bylo to nádherných 60 minut. Zapadající slunce, rozkvetlé stromy, všechno se začíná zelenat a je to taková ta nádherná svěží zelená barva, modré nebe, lehký vánek…prostě boží :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat