Co vám vadí na kondomu?

43
19.9.21 18:43

Co vám vadí na kondomu?

Ahoj chci se zeptat na jednu otázku a to je proč si kluci stěžují že jim vadí kondom při sexu, že je to prý nepříjemný. Můj přítel mi řekl že pro něho je to úplně stejný a žádný rozdíl nevidí. Chtěla bych si přečíst názory můžu a žen děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1349
19.9.21 18:45

Na kondomu mne vadi nejvic to, ze jsou dny, kdy ho nemam moznost pouzit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
19.9.21 18:51

Na kondomu mi vadí kondom :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13783
19.9.21 18:53
@carsin píše:
Na kondomu mne vadi nejvic to, ze jsou dny, kdy ho nemam moznost pouzit :mrgreen:

Nestojí ti? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
19.9.21 18:55
@Prof. Farnsworth píše:
Nestojí ti? :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

V tom zakopany pes nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
19.9.21 18:56

Mně na něm nic nevadí. Radši kondom než něco chytnout :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8852
19.9.21 19:06

Já teda rozdíl nepoznám :D Vlastně ano, vyhovuje mi, že nikde nic neteče, žádný mokrý fleky atd. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
19.9.21 19:07
@2231terka píše:
Ahoj chci se zeptat na jednu otázku a to je proč si kluci stěžují že jim vadí kondom při sexu, že je to prý nepříjemný. Můj přítel mi řekl že pro něho je to úplně stejný a žádný rozdíl nevidí. Chtěla bych si přečíst názory můžu a žen děkuji :palec:

Jedine, co mi vadi, je ta prace s tim. Ze to musis vcas pripravit, pak se to musi rozdrbnout, nejak s tim manipulovat a nakonec je z toho bordel a clovek je pak citit tim mazkem :lol:

Jinak nic :lol:

Jo, a jeste, kdyz je to prvni sex s novym partnerem, tak to vypada, ze jsem s tim pocitala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
19.9.21 19:11

@FlorenceF Jenkins to poslední souvětí je špička. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
19.9.21 19:15
@Kutil Tom píše:
Na kondomu mi vadí kondom :D :dance:

Ohýbá se? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
19.9.21 19:18

Mě vadí.. cítím to, ze ve mě není přímo penis - proste,,kůže na kůži” a to chystani s tím taky :lol: manžel to s nim taky nemusí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.21 19:43

Můj vždycky tvrdil, že má sníženou citlivost, až skoro nic necítí a já zase nemám ráda tu práškovou mastnotu, nevím jak to popsat. :D Ze začátku vztahu ok, při dlouhodobém používání by se to hodně prodražilo, to radši jít na testy na pohl. přenosné nemoci a investovat do jiné ochrany.

• Citovat
  • Nahlásit
19.9.21 19:49

Vadí mi, že je s tím práce a já mám obě ruce levé, takže vždy to „oblékání“ bylo na partnerovi.

Taky se nám jednou stalo, že sjel, že se roztrhl, a nebaví mě na to pořád myslet.

A rozhodně ať je to třeba i ten nejtenčí kondom, cítím to, prostě mi překáží v zážitku. Jsem s partnerem dlouho, kondomy jsme používali přes 4 roky vztahu, teď beru asi rok prášky (mnoha ženám prášky škodí, ale mně pomáhají na fakt hnusnou ms) a užívám si to víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
19.9.21 19:51

Mě jako holku štvalo to, že v tom nejlepším se muselo přestat, navléct a mohlo se pokračovat 😂 ale manžel proti tomu nikdy nic neměl 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35637
19.9.21 19:51
@2231terka píše:
Ahoj chci se zeptat na jednu otázku a to je proč si kluci stěžují že jim vadí kondom při sexu, že je to prý nepříjemný. Můj přítel mi řekl že pro něho je to úplně stejný a žádný rozdíl nevidí. Chtěla bych si přečíst názory můžu a žen děkuji :palec:

Těm, co vadí, bych doporučila návštěvu mateřské školky. Aby se podívali, co je brzo čeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat