Co Vám vyrostlo z dráždivého miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
willacontella
Nováček 3 příspěvky 11.12.16 16:11
Co Vam vyrostlo z drazdiveho miminka?

Co Vam vyrostlo z drazdiveho miminka?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 11.12.16 16:35

Obvykle z miminek vyrostou lidé, z dráždivých miminek dráždivý lidé, ale znala jsem jednu a té vyrostl z miminka dinosaurus a museli ho dát do zoo jinak by ho nedokázali uživit. Co ten toho snědl…

oliš
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 11.12.16 16:39
ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 11.12.16 16:48

Mě ta otázka nepřijde nějak hloupá a neboj, většinou se to srovná, z mého hodně dráždivého miminka je klidné dítě.

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 11.12.16 16:53

@willacontella drazdiva potvora :mrgreen: Ale moje :srdce:

maxadel
Kecalka 214 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 16:59

Z mojeho „reklama“ na děti - kdo ho vidí, tak by ho chtěl ;) i zarytí odpůrci :lol: slušnej, milej, klidnej - ale tak má super genetickou výbavu, tak taky jak jinak by to sním mohlo dopadnout, že :mrgreen:

berua13
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 11.12.16 17:00

Normální kluk, ale teď v jeho 14 letech se mu ta dráždivost nějak vrací :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:00
@Pipilota Citrónie píše:
Obvykle z miminek vyrostou lidé, z dráždivých miminek dráždivý lidé, ale znala jsem jednu a té vyrostl z miminka dinosaurus a museli ho dát do zoo jinak by ho nedokázali uživit. Co ten toho snědl…

:mrgreen: :lol:
Nee, ted vazne, zrejme te to trapi…no manzel ma druheho syna a ten byl extremne drazdive mimco…ted je ve vsem takovy pomaly, v chapani, poslouchani…vse mu trva, trvalo hrozne dlouho…ale jestli to s tim souvisi, ti nepovim ;)

amazon
Echt Kelišová 8791 příspěvků 11.12.16 17:03
@maxadel píše:
Z mojeho „reklama“ na děti - kdo ho vidí, tak by ho chtěl ;) i zarytí odpůrci :lol: slušnej, milej, klidnej - ale tak má super genetickou výbavu, tak taky jak jinak by to sním mohlo dopadnout, že :mrgreen:

a kolik mu je? naší je 5 let a je to furt děsné

Eliizabetha
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 11.12.16 17:16

Holky co se skrývá pod pojmem dráždivé miminko? Jsem těhotná a nikdy jsem o ničem takovém neslyšela tak vůbec nevím :nevim:

amazon
Echt Kelišová 8791 příspěvků 11.12.16 17:19

@Eliizabetha citlivé na zvuky, extrémně, téměř neutěšitelné miminko (bez příčin)

maxadel
Kecalka 214 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 17:19

@amazon 4 r.- ale jeho to přešlo v půl roce.

amazon
Echt Kelišová 8791 příspěvků 11.12.16 17:20

@maxadel aha, tak to měl malej j"jen" koliky ne?

Eliizabetha
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 11.12.16 17:23

@amazon Díky :) Snad nás nic takového nepotká.

medunka23
Kelišová 7293 příspěvků 11.12.16 17:48

Okolo půl roku to přešlo a teď asi 3 měsíce zpět je to opět stejné, období vzdoru je peklo, snad druhá, která je naprosto pohodové mimino bude lepší

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >