Co vám vyrostlo ze semínek z Ebaye?

7258
27.8.17 13:21

Co vam vyrostlo ze seminek z Ebaye?

Mne asi akorat nafoukanej plevel z okoli a nebo je to cinskej plevel :D jo a mely to byt sukulenty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
807
27.8.17 13:36

Jahody a kupodivu i jahody vyrostly a plodily. Byl to druh co se tu nedal koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
27.8.17 13:37
@Tarjei píše:
Mne asi akorat nafoukanej plevel z okoli a nebo je to cinskej plevel :D jo a mely to byt sukulenty :mrgreen:

Ono seminka sukulentu jsou myslim na vypestovani narocnejsi, nez klasicke rostlinky - potrebuji vyssi vzdusnou vlhkost a teplotu treba kolem 25°C, tzn potrebuji byt v zakryte nadobe a taky je potreba nejake osetreni proti plisnim.. melo by to jit napriklad ve skleniku. Jake sukulenty jsi presne mela koupene? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7258
27.8.17 13:38

@Etsien to byl nakej mix. No zbytek jsem hodila na vlhkej ubrousek na taliri a mam to v kuchyni, tak treba neco vzejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
27.8.17 13:52

@Tarjei to vlevo dole bude bříza ;-) taky mi roste ve všem.

na sukulenty ze semínek bych se osobně vyprdla, to je na dlouho, lepší jsou řízky - stonkový, listový, a je to hned.

Mimochodem, trochu do toho vidím a dost často vidím prodávat semínka rostlin, který se ze semen vypěstovat nedají, hlavně proto, že není zaručeno stejné potomstvo. Takže bych byla opatrná a raději si semena pořídila od nějaké ověřené semenářské firmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
27.8.17 13:54

Rajcata Indigo. Vyklicila vsechna v poho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7258
27.8.17 13:55

@analoja no vis co, to byla sranda asi za 18 kc, dala jsem to sem spis pro pobaveni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5901
27.8.17 23:58

Na Ebay se dají koupit i semínka? to jsem nevěděla. Co ještě proboha zajímavého tam mají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat