Co vám zabralo na faraonovu pomstu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 22:08

Co vám zabralo na faraonovu pomstu?

Jejich lék už si bohužel koupit nemůžu, chytlo mě to poslední den na letišti kdy už jsme letěli domů. Jsem doma a už jsem z toho vyčerpaná. Endiarin nezabírá. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1569
29.6.22 22:15

Zavolej na pohotovost, třeba ti něco poradí. Údajně na to české léky nepomáhají, ale asi bude lepší něco než nic.

Já to chytla tam a bylo mi teda blbě dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 22:17

@Zuzaja Taky jsi z toho byla zchvácená? Teď mi sestra přivezla lék co má doma z Egypta několik let. Tak nevím jestli si ho po tom endiaronu můžu hned vzít nebo raději počkat pár hodin

• Citovat
  • Nahlásit
6626
29.6.22 22:19

Antinal - jejich lék. Chytli jsme to tam, endiaron nepomáhal. Ptala jsem se jestli něco podobného jako Antinal u nás nemáme a prý ne… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12461
29.6.22 22:23
@Anonymní píše:
Jejich lék už si bohužel koupit nemůžu, chytlo mě to poslední den na letišti kdy už jsme letěli domů. Jsem doma a už jsem z toho vyčerpaná. Endiarin nezabírá. Děkuji

Existuje něco přímo na ty jejich bakterie, ale je to na předpis. Nám to tenkrát předepisoval obvoďák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
29.6.22 22:23
@Anonymní píše:
@Zuzaja Taky jsi z toho byla zchvácená? Teď mi sestra přivezla lék co má doma z Egypta několik let. Tak nevím jestli si ho po tom endiaronu můžu hned vzít nebo raději počkat pár hodin

Vezmi si to hned.
Ležela jsem na zemi v koupelně a myslela že to nedám. Zpocená, strašně zesláblá. Ať tě někdo hlídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
29.6.22 22:30

Ercefuryl, je na předpis, píše ho obvodacka. V pondeli jsme se z Egypta vratili a nebyl potreba. U nich Antinal, jak uz někdo zminoval. Pokud mas, vzala bych hned. Delegat nam rikal prvni davka dva prasky a pak po 4 hodinach uz po jednom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
29.6.22 22:39

Endiaron kombinovat s černým uhlím a nasadit Biopron.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4522
29.6.22 22:44

Ercefuril…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16162
29.6.22 22:50

Mě pomohlo Imodium. Ty jejich léky taky vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6771
29.6.22 22:51
@ZanS píše:
Ercefuryl, je na předpis, píše ho obvodacka. V pondeli jsme se z Egypta vratili a nebyl potreba. U nich Antinal, jak uz někdo zminoval. Pokud mas, vzala bych hned. Delegat nam rikal prvni davka dva prasky a pak po 4 hodinach uz po jednom.

přesně tak. Ercefuryl je to samé, co Antinal. Stačí zavolat lékaři, nechat si poslat erecept a máš to doma hned…tedy zítra pochopitelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2052
29.6.22 23:09

Hlavne hodne pij, vem si poradnou davku cerneho uhli, cerny caj a za me nejaky probiotika… aby to tam pomohli navratit tu rovnovahu. Klidne bych poslala nekoho pro kysany zeli, mixla ho s dostatkem vody a to pak pila cely den. A zkus jist tunu ryze at te to trosku ucpe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
29.6.22 23:09

Mě pomohla “blb. smecta” do hodiny mi bylo lépe, pak cca za 3-4h už jsem mohla i “fungovat”

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
29.6.22 23:39

Endiaron je na průjem slabý. Ercefuril je silnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6967
30.6.22 07:28
@Anonymní píše:
Jejich lék už si bohužel koupit nemůžu, chytlo mě to poslední den na letišti kdy už jsme letěli domů. Jsem doma a už jsem z toho vyčerpaná. Endiarin nezabírá. Děkuji

Sla jsem k sve prakticke ktera mi dala leky nase, ja tedy dostala v Egypte kapacku a nejake jejich leky, a doma kdyz ty jejich dosly nejake nase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat