Co vás dokáže vytočit? mám to jen já?

Anonymní
7.4.17 11:12

co vás dokáže vytočit? mám to jen já?

Ahoj :mavam:
název zní jasně a tak by mě zajímalo, co je to u vás? mě poslední dobou dokáže vytočit snad všechno…třeba domluvili jsme se s partnerem, že podnikneme výlet, romantický výlet…že využijeme toho, že dcera bude přes víkend pryč…a že budeme mít krásný víkend pro sebe. Odjeli jsme na šumavu a sotva si někam sedneme, partner otevře fb a je hotovo, což bych přes den tak nějak pochopila. Večer ale když se chci mazlit opět sedí u fb a dělá že neexistuju…no to mě úplně rozpaluje do všech barev…takže víkend jeden výlet a zbytek na netu a já byla tak vzteklá, že jsem cestou zpátky raději celou dobu mlčela ( nechtěla jsem se hádat)…
další věc…byla jsem vám u ortopeda ( mám operovaný koleno, který dost bolí), vážím 56 kilo a mudr mi při vyšetření řekl, že mám držet dietu, že mám tlustý nohy 8o sám přitom vážil cca 120 kilo ne-li víc :think: vlezla jsem do restaurace a ze srandy řekla kámošce že asi jíst nebudu, že mi řekl doktor, že mám tlustý nohy…přišla obsluha a prej co si dáme a kámoška hned ta jíst nebude ta je tlustá dost :nevim:
a pak mě nejvíc rozčiluje když se mi malá vzteká v krámu nebo celý den řve úplně bez důvodu :mrgreen: jsem divná nebo mě to rozčiluje všechno zbytečně a jsem prostě cholerik? :mrgreen: jak to máte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.4.17 11:18

Celý večer na FB? 8o Závislák. To by mě vytočilo. Jsem ráda, že o víkendu nemusím na pc, jak je večer pátek vypínám a zapínám až v pondělí v práci.
Chlap má u mě výjimku, na pc se moc nedostane, jak řídí, tak se občas mrkne večer, ale FB nemá, takže pokouká na online zprávy, pročte si něco, pohledá věci na bazoši, a věnuje se mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
7.4.17 11:19

Pokud mÉříte 126 - 146 centimetru, tak se váš doktor nemýlí, pokud měříte víc, tak ho poslete k oftalmologovi.

• Citovat
  • Upravit
22559
7.4.17 11:19

:mrgreen: Nechybí ti hořčík? Ten je většinou příčinou nervozity.
Ale s přítelem tě chápu. S doktorem těžko říct - 56 je málo, ale nevím, kolik měříš a jakou máš obecně postavu. Jde spíš o to, to koleno vycvičit a zpevnit, nebo ne?
Kamarádku bych hodila za hlavu. Dítě k tomu rozhodně důvod má, jen ho nevíš.

Taky se sem tam naštvu na něco/někoho, to je jasný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 11:22

@Aenne
měřím 165 cm :mrgreen: tak mi to nepřijde jako tak hrozný, jen jsem mu oznámila, že pak nemají mít ženský mindraky

• Nahlásit
  • Citovat
6582
7.4.17 11:23

Nejsi těhotná? :D
Jo, jsem v některých věcech cholerik, to vysedávání na FB by mne asi štvalo, ale jinak?
K tomu FB bych partnerovi řekla, že jsem naplánovala to či ono, udělala program, ze kterého bychom měli radost oba. Umím si představit, že by si sedl k FB a já mu to vyčetla, tak bychom měli zkažený víkend oba. Neumím si představit, že bych celou cestu dom mlčela.
Z doktora bych si nedělala nic a s kámoškou bych to brala jako vtip.
No, ale synátor mne umí nas.rat do běla, to je pravda. To si pak desetkrát říkám klid, Esterko, klid. :)
Ale takové stavy jsem měla, když jsem byla úplně vyčerpaná, při PMS a v těhotenství. Když píšeš, že je to poslední dobou, není to jedno z toho? :D

PS: Doufám, že jsem Tě nenaštvala :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 11:24

@Aries6
já nevim :mrgreen: je to dost možný, asi si ho pořídím ale je fakt že sem prostě nervozní ze všeho 8o
koleno se vycvičit nedá bohužel…po té operaci miv něm lupe, snažila jsem se zase sportovat a bolestí umírám…někdy se mi stane, že v něm praskne tak, že jdu k zemi, prostě spadnu… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Aenne
7.4.17 11:24
@Anonymní píše:
@Aenne
měřím 165 cm :mrgreen: tak mi to nepřijde jako tak hrozný, jen jsem mu oznámila, že pak nemají mít ženský mindraky

tak máte ideální hmotnost, pošlete vašeho doktora k očnímu.

• Citovat
  • Upravit
24866
7.4.17 11:25
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam:
název zní jasně a tak by mě zajímalo, co je to u vás? mě poslední dobou dokáže vytočit snad všechno…třeba domluvili jsme se s partnerem, že podnikneme výlet, romantický výlet…že využijeme toho, že dcera bude přes víkend pryč…a že budeme mít krásný víkend pro sebe. Odjeli jsme na šumavu a sotva si někam sedneme, partner otevře fb a je hotovo, což bych přes den tak nějak pochopila. Večer ale když se chci mazlit opět sedí u fb a dělá že neexistuju…no to mě úplně rozpaluje do všech barev…takže víkend jeden výlet a zbytek na netu a já byla tak vzteklá, že jsem cestou zpátky raději celou dobu mlčela ( nechtěla jsem se hádat)…
další věc…byla jsem vám u ortopeda ( mám operovaný koleno, který dost bolí), vážím 56 kilo a mudr mi při vyšetření řekl, že mám držet dietu, že mám tlustý nohy 8o sám přitom vážil cca 120 kilo ne-li víc :think: vlezla jsem do restaurace a ze srandy řekla kámošce že asi jíst nebudu, že mi řekl doktor, že mám tlustý nohy…přišla obsluha a prej co si dáme akámoška hned ta jíst nebude ta je tlustá dost :nevim:
a pak mě nejvíc rozčiluje když se mi malá vzteká v krámu nebo celý den řve úplně bez důvodu :mrgreen: jsem divná nebo mě to rozčiluje všechno zbytečně a jsem prostě cholerik? :mrgreen: jak to máte vy?

Tohle je bodovaný. Já bych si řekl, že jsi pěkně pinkla na smeč. Je pohotová ta kámoška. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22559
7.4.17 11:27
@Anonymní píše:
@Aries6
já nevim :mrgreen: je to dost možný, asi si ho pořídím ale je fakt že sem prostě nervozní ze všeho 8o
koleno se vycvičit nedá bohužel…po té operaci miv něm lupe, snažila jsem se zase sportovat a bolestí umírám…někdy se mi stane, že v něm praskne tak, že jdu k zemi, prostě spadnu… :think:

Najdi si jiného ortopeda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 11:28

Celý večer na FB je blbý :? Co řekl doktor tak z toho bych nic nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 11:29

@Ester13
těhotná nejsem :mrgreen: a neboj nenaštvala, tak hrozně na tom nejsem zase :mrgreen: ale cokoliv co řeknu jako připomínku, že by alespon jednou ten fb mohl nechat být a věnovat se mi, mi řekne, že si rád čte a píše a co mi na tom jako vadí prej :mrgreen: a úplně nejlepší je, že se můžu obléct do čehokoliv a prostě fb je přednější a to mi nedávno oznámil, že si nejspíš žiju ve svým světě :mrgreen: no jako trošku nechápu nebo mi říká…tak mi to vyčti a hotovo :think:
program můžu dělat jakej chci, fb vede prostě…představ si, že jdeme na kafe sedneme si a já si myslím, že si budeme povídat a on vezme telefon a jede a já tam pak dvě hodiny koukám jak puk 8o

• Nahlásit
  • Citovat
6582
@Aries6 píše:
Najdi si jiného ortopeda.

Ano, s tím souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22559
@Honza 12 píše:
Tohle je bodovaný. Já bych si řekl, že jsi pěkně pinkla na smeč. Je pohotová ta kámoška. :)

To je tónu, jakým to řekla. A o tom, jak je empatická a ví, jeslti to kamarádka vezme jako vtip nebo ne.
Znám drobnou holčinu s pěknou štíhlou postavou od pasu nahoru. Sportovkyně. Ale má větší zadek a straaašně široký (ne tlustý, má je pevný) stehna. Prostě si s ní příroda takhle zahrála. Může na to být háklivá a dobrá kamarádka by to měla vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
7.4.17 11:30
@Anonymní píše:
@Ester13
těhotná nejsem :mrgreen: a neboj nenaštvala, tak hrozně na tom nejsem zase :mrgreen: ale cokoliv co řeknu jako připomínku, že by alespon jednou ten fb mohl nechat být a věnovat se mi, mi řekne, že si rád čte a píše a co mi na tom jako vadí prej :mrgreen: a úplně nejlepší je, že se můžu obléct do čehokoliv a prostě fb je přednější a to mi nedávno oznámil, že si nejspíš žiju ve svým světě :mrgreen: no jako trošku nechápu nebo mi říká…tak mi to vyčti a hotovo :think:
program můžu dělat jakej chci, fb vede prostě…představ si, že jdeme na kafe sedneme si a já si myslím, že si budeme povídat a on vezme telefon a jede a já tam pak dvě hodiny koukám jak puk 8o

No, v tom případě je tvá naštvanost naprosto namístě a bylo by nenormální, pokud byses nenaštvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama