Co vás na chlapovi nejvíc točí?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 30.01.10 22:24
Co vás na chlapovi nejvíc točí?

Ahojky,
jen tak ze zvědavosti by mě zajímalo, čím vás dokáže váš chlap maximálně a brutálně vytočit.
By mě zajímalo jestli to jsou taky prkotiny jako občas u nás..

Mě osobně brutálně točí, když něco odněkud vezme a dá to jinam :cert: :cert:
proč by se obtěžoval dát to tam kde to vzal..že :twisted:
A taky mě točí jak je u řízení auta ješitnej.. Ježíš on ho někdo předjede…to si teda dovolil moc.. navíc má starej krám :cert: :cert: :lol: :lol: :lol: no to jsu mrtvá :twisted:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Lidka a Sami
Závislačka 4957 příspěvků 30.01.10 22:53

Mě vytáčí můj muž s jeho mátí…chtěj, abych šla ke cvokaři.. Jo změnili se mi emoce v těhu a od tý doby jsem víc citlivější, ale je to taky tím, že jediný k sým pořádně mluvím je můj muž. Sama si myslím, že na cvokaře jsem ještě nedospěla…co si myslíte vy? :zed:

liška
Echt Kelišová 7559 příspěvků 30.01.10 22:54

Cha, tak to je dobrá diskuze!
Můj chlap mě vytočí doběla tím, že mu něco (jasně že důležitého) vykládám, on vypadá naprosto soustředěně, že mě poslouchám a pak ví prd. Za ty roky, co jsme spolu, jsem se naučila mu občas položit kontrolní otázku… a to potom vypadá ještě soustředěněji :pocitac:
Někdy mě štve, že uklidí nádobí do myčky, umyje linku, ale zaflákaný sporák ne.
Ale musím popravdě říct, že bych ho neměnila, vždycky mu říkám : „Kde bys takovou druhou našel?“ A on na to důrazně s mrknutím : "No, prááávě… 8-o "
Opravdu je to miliónový chlap, snaží se, pomáhá a teď, co jsem těhu, to oceňuju plně, protože je mi tak zle, že se někdy nemůžu ani zvednout :poblion:
Třeba dnes jsem se vrátila ze zkoušky, doma uklizeno, vytřeno bez říkání, uvařeno a ještě si s malou hráli. :andel:
Jsem zvědavá, co napíšou ostatní. :mavam:

liška
Echt Kelišová 7559 příspěvků 30.01.10 22:57

Ještě jsem si vzpomněla…
Má děsný, ale děsný bordel (to fakt není nepořádek) v dílně, používáme ji sice oba, ale já dávám věci zpět, abych je našla a pak mě vytočí, že nůžky na stromy hledám půl hodiny… :zed: :pocitac: :cert: , protože je někdo :hug: dal jinam.

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 30.01.10 22:59
Lidka a Sami píše:
Mě vytáčí můj muž s jeho mátí…chtěj, abych šla ke cvokaři.. Jo změnili se mi emoce v těhu a od tý doby jsem víc citlivější, ale je to taky tím, že jediný k sým pořádně mluvím je můj muž. Sama si myslím, že na cvokaře jsem ještě nedospěla…co si myslíte vy? :zed:

já jsu taky po porodu jiná a na cvokaře máme času dost.. až se o ty naše budem starat až budou staří a senilní a budou si hovno pamatovat..pak nastoupi cvokař :lol: :lol: :lol: :lol:

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 30.01.10 23:03

jo ještě mě fakt sere, ale vážně sere když jdu na záchod a v předsíni si nerožnu, on tam pro něco jde a nechá mi otevřený druhý dveře do kuchyně..
takže já pak jdu jak pako po tmě a prásknu se do xichtu o ty dveře :cert:
milionkrát mu říkám at to zavírá když tam je tma.. houby..a pak se diví že jsu praštěná :twisted: :twisted: :twisted:

nety
Závislačka 4999 příspěvků 30.01.10 23:15

Dobrý :lol: Pod spoustu toho co tu bylo psáno se můžu podepsat. Ale co vytáčí ze všeho nejvíc na chlapovi mě, je sobectví. Dětinský upřednostňování manželových zájmů za každou cenu.
Kdo má doma sobce, ví moc dobře o čem mluvím a jakkoliv rozpitvávat je zbytečný…

lenka_
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 30.01.10 23:36

Lisko - tak to je presne muj manzel. Jen ten sileny neporadek je vsude kudy projde :-( A to prosim takovy driv nebyval. Jen ted tvrdi, ze kdyz delaji neporadek deti, tak on taky muze.

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 30.01.10 23:39
liška píše:
Můj chlap mě vytočí doběla tím, že mu něco (jasně že důležitého) vykládám, on vypadá naprosto soustředěně, že mě poslouchám a pak ví prd. Za ty roky, co jsme spolu, jsem se naučila mu občas položit kontrolní otázku… a to potom vypadá ještě soustředěněji

:lol: :lol:
pod to se podepisuju :wink: Mam totiz pocit, ze on si mysli, ze vsechno, co mu rikam, jsou neuveritelny kraviny :-P :-P
A uplne nejvic me vytoci, kdyz se na tu vec za 10 minut zepta, treba kdy to jako proberem a tak :wink:

Jinak zalezi na moji nalade, dokaze me vytocit i zmackana kosile, protoze si jako „nevazi moji prace, kdyz jsem ji tak pracne vyzehlila“, ale to jsou spis uz moje hormony a tak, protoze jinak je uzasnej :wink: :mrgreen:

ShayaW
Kecalka 118 příspěvků 30.01.10 23:40

Mne teda nejvíc točí to, že se mne nezastane,když jeho matka má chytrý kecy ohledně vývoje a výchovy Victorky…!!Ona to prostě ví nejlíp…!! :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.10 23:48

Ahoj holky,
super téma, ale já bych ho maličko přejmenovala na „co vás na chlapovi ještě nevytočí?“ :lol: - to prostě jen proto, že bych toho nemusela vypisovat tolik.
Tak třeba, kdykoliv vleze do skříně, nikdy ji nezavře. Použité nádobí nikdy nedá do myčky - pokaždé zůstane na lince a nebo na stole 8-o :cert: , nakupuje věci, které nuuutně potřebujeme a potom si jich 2 roky nikdo ani nevšimne - naopak důležité věci 2 roky nekoupí a nakonec si je koupím sama :think: , pořád vykládá jak má super auto - prostě je to borec (jen to auto není jeho :lol: :cert: ), když mu něco říkám, tak mě absolutně nevnímá a pak mě ještě vynadá, že jsem mu „to“ neřekla :zed:. Nebo bych ho zabila, když mi telefonuje z práce, vykládá mi, jak se nudí, že už zase nemají co na práci a potom přijde domů, zalehne k televizi a vysvětluje mi, jak mi nemůže pomoci, protože je strašně utahanej :cert: :cert: :cert: (to, že já spím 3 hodiny denně, starám se o děti, domácnost, jídlo, školu a ještě práci - to je přeci úúúplně normální - vždyť to není žádná práce, tak od čeho bych si mohla chtít odpočinout) :nevim: . A naposledy mě ššššííííleně vytočil dneska - podotýkám, že byl od včerejška na chatě a naštval mě hned, jak přijel domů :nevim: . Včera jsem mu balila oblečení, tak mi řekl, že mu mám dát třičko, džíny, boxerky a ponožky. Přijel domů, a místo pozdravu mi hned ve dveřích vynadal, že mě prosil o oblečení a já mu ho nedala - a jak jsem nemožná a neschopná a dělám mu naschvály 8-o :roll: 8-o , tak jsem mu v klidu vzala tašku z ruky, otevřela jsem ji a ukázala mu jeho oblečení, které jsem mu prý nedala. A on mi povídá, no jooooo, já myslel že je to Martínka 8-o 8-o 8-o - to nepozná oblečení pětiletého dítěte od svého???????

Asi ho brzy vyměním, určitě na světě běhá nějaký „normální“ chlap :think: :think: :think: :oops: :oops: :oops:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 31.01.10 07:37

Mě taky vytáčí to, že dělá, že poslouchá, co mu říkám a přitom je duchem mimo. On to má tak propracované, že mi i odpovídá (ve větách, ne jen ano, ne) a pak když dojde na lámání chleba a já mu říkám, vždyť jsem s tebou o tom mluvila, tak mi úplně v klidu odpoví „to jsem tě asi neposlouchal“ - to by mě v tu chvíli škráblo :cert: Ale neškrábně, protože vím, že to ti chlapi dělají jen proto, aby nás přivedli do hrobu :mrgreen:

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 31.01.10 08:10
Anonymní píše:
Ahoj holky,
super téma, ale já bych ho maličko přejmenovala na „co vás na chlapovi ještě nevytočí?“ :lol: - to prostě jen proto, že bych toho nemusela vypisovat tolik.
Tak třeba, kdykoliv vleze do skříně, nikdy ji nezavře. Použité nádobí nikdy nedá do myčky - pokaždé zůstane na lince a nebo na stole 8-o :cert: , nakupuje věci, které nuuutně potřebujeme a potom si jich 2 roky nikdo ani nevšimne - naopak důležité věci 2 roky nekoupí a nakonec si je koupím sama :think: , pořád vykládá jak má super auto - prostě je to borec (jen to auto není jeho :lol: :cert: ), když mu něco říkám, tak mě absolutně nevnímá a pak mě ještě vynadá, že jsem mu „to“ neřekla :zed:. Nebo bych ho zabila, když mi telefonuje z práce, vykládá mi, jak se nudí, že už zase nemají co na práci a potom přijde domů, zalehne k televizi a vysvětluje mi, jak mi nemůže pomoci, protože je strašně utahanej :cert: :cert: :cert: (to, že já spím 3 hodiny denně, starám se o děti, domácnost, jídlo, školu a ještě práci - to je přeci úúúplně normální - vždyť to není žádná práce, tak od čeho bych si mohla chtít odpočinout) :nevim: . A naposledy mě ššššííííleně vytočil dneska - podotýkám, že byl od včerejška na chatě a naštval mě hned, jak přijel domů :nevim: . Včera jsem mu balila oblečení, tak mi řekl, že mu mám dát třičko, džíny, boxerky a ponožky. Přijel domů, a místo pozdravu mi hned ve dveřích vynadal, že mě prosil o oblečení a já mu ho nedala - a jak jsem nemožná a neschopná a dělám mu naschvály 8-o :roll: 8-o , tak jsem mu v klidu vzala tašku z ruky, otevřela jsem ji a ukázala mu jeho oblečení, které jsem mu prý nedala. A on mi povídá, no jooooo, já myslel že je to Martínka 8-o 8-o 8-o - to nepozná oblečení pětiletého dítěte od svého???????Asi ho brzy vyměním, určitě na světě běhá nějaký „normální“ chlap :think: :think: :think: :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: to me dosti pobavilo
ale u nás je to stejný
např…pošlu ho na nákup protože mi chybí třeba masox..tak on koupí 4 balení po 10 kostkách,a ktomu tři další tašky nákupu, ačkoliv sem byla dva dny před na nákupu a ty jeho tašky už není kam vybalit,
doma..je hrozne tichý,a čím se snaží být tišší tím je to horší, myslí si že našlapuje potichu přitom dupe jako slon,a já vím kde se pohybuje,ráno když si delá kafe, lžičku si tam nepokládá alev kládá jí z výšky, nebere za kliku ale trhá s ní, vanu ačkoli si jí opláchne ráno zustává špinavá..ale udajne je to z té peny. nádobí také nechává, neposlouchá me…ale pak se zeptá co sem to říkala veci hledá večne ačkoli sou pořád na stejným místě…ale nejvíc me vytáčí jeho chrápání..ačkoli on přece nechrápe…
ale i přesto vše sem ráda že sme se našly

Příspěvek upraven 31.01.10 v 08:11

nicki
Kecalka 261 příspěvků 31.01.10 08:11

Tak to je super téma.

Já si na svýho chlapa nemůžu stěžovat v tom, že se perfektně stará o rodinu a má nás rád.

ALE! Strašně mě točí jeho pomalost. On když jde přes obývák, tak tomu neříkám, že „jde“, ale že „proplouvá“. Já ho proběhnu za vteřinu, a on to pluje snad půl minuty! Je hrozně pomalej, a já mám zas v zadku vrtuli, a tak jsme v tomhle hrozně rozdílní.
No a co mě točí taky úplně hrozně - o něco ho požádám, aby něco udělal, a on mi na to řekne: „A to musím udělat dneska?“ To bych ho zabila!!!!!!!!!!­!!!!!
Jinak bordel taky dělá, nádobí uklidí do myčky jen když mu řeknu. Ale taky ne všechno - vždycky něco na tý lince zůstane.
No ale ještě, že ty chlapy máme, že? :-D

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 31.01.10 08:25

Ahoj, no téda, po dlouhé době fajn diskuze. Tak já si na chlapa stěžiovat moc nemůžu, ale vlaastně když se zamyslím, něco vymyslím.. Štve mě, když telefonuju a on mi začne něco důůležitého vykládat a pak mi vyčítá, že ho neposloucham, štve mě, když nechává svý špinavý fusekle válet v obýváku, štve mě, že on nikdy neuděělá přece nic špatně, všichni okolo jo, ale on ne.., štve mě že nechce brát děti ven, jelikož jeho to NEBAVÍ no a na konec bych řekla, že jsem ale stejně ráda, že ho mám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >