Co vás naposledy překvapilo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 16.08.18 20:35
Co vás naposledy překvapilo?

Mě nejdřív příjemně zjištění, že jsem vcelku vyšla s penězi, ptž jsme se docela dlouho povalovali u babičky a dědy - ne nejsem vyžírací hovado, naši milovaní hostitelé to tak chtěli- no a následně uvědomění, že brzy začne školní rok, bude podzim, zima-nové teplé oblečení dětem a boty a pak vánoce a že o ty peníze zase velmi rychle přijdu :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

milovnicejablek
Povídálka 21 příspěvků 16.08.18 20:38

dost me prekvapilo na prodlouzenem vikendu na Sumave zjisteni, kolik dnes lidi kempuje a jak dobře jsou vybaveni. Spali jsme jednu noc po xx letech s manželem a dětmi v nove koupenem stanu, chteli jsme jim udelat po hotelu v Recku krapet bojovku a kolem nas byli všichni s luxus obr stany, kemping nabytkem, grilem a nafukovaci „verandou“ atd 8o 8o

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 16.08.18 20:52

@milovnicejablek nafukovací veranda? To je nářez :D

Renca8
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 16.08.18 21:03

Me prekvapilo ze se nase mala 8.mesicni pritahuje rukama o nabytek a nohy ma v lufte. Pritom nechodi jen stoji u nabytku ani ho neobchazi..prek­vapilo me jakou ma v rukach silu. Taky me prekvapilo ze zarucene usne v nove houpacce ktera ji ma delat radost. A krom ditete me prekvapilo ze i vice lidi krome mne dava ven misky na vodu ptakum, jezkum a tak

vjerunqa
Závislačka 3172 příspěvků 16.08.18 21:08

Mne naposledy zrovna včera moc příjemně překvapila zpráva, že jsem vyhrála jednu skvělou věc. Tu věc zrovna dost potřebuji a sháním, ale v takové luxusní drahé verzi bych si ji nepořídila. Takže radost náramná :dance:

Maminanamatersky
Stálice 89 příspěvků 16.08.18 21:08

Me vcera prekvapilo, ze moje mama v 55 letech zacala kourit :roll: :roll: Nikdy nekourila a ani nikdo ze siroke rodiny nikdy nekouril. Nechapu a odjakziva kuraky bytostne nesnasim :roll:

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 16.08.18 21:11

@vjerunqa @Renca8 hezkýýýýýýý
@Maminanamatersky třeba prostě jen potřebovala zkusit něco novýho, dala bych jí prostor, už je velká holka :)

růžový achát
Závislačka 4951 příspěvků 16.08.18 21:13

Mně překvapil pře pul hodinou manžel fotkou mé tchýně po wats up,,, že prej to už domu ( na chatu) na večeři nestíhá, že bude spát u maminky se synem, tak ho též jednou překvapím ( se bude divit) … bude se to jmenovat ,, Včera byla poslední večeře,, :mrgreen:

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 16.08.18 21:14

@růžový achát :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mrazik6
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 21:16

Mě dnes překvapilo, že známka na pohled stojí 19 Kč. Kupovala jsem dětem na tábor po x letech.

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 16.08.18 21:18

@mrazik6 cožééééééé??? To je šílenost.

mrazik6
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 21:19

@Tarjei naprostá :lol:

Kacise
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 16.08.18 21:20

Kolik stojí máslo :mrgreen: kupovala jsem ho poprvé od Vánoc a žila jsem v jiné cenové hladině. O dost nižší, než je realita, pochopitelně v :mrgreen:

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 16.08.18 21:21

@Kacise :D taky dobrý. No já zírala v Chorvatsku, kostka vyšla na 120 kč.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5234 příspěvků 16.08.18 21:24

Mě překvapila @mrazik6 tím, že známka na pohled stojí 19 korun 8o Za chvíli bude levnější dopis poslat taxíkem :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >