Co vás nejvíce těší na partnerovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamila44455
Kecalka 109 příspěvků 03.06.19 18:06
Co vas nejvice těší na partnerovi?

Ahoj dámy :mavam:,
Mam na vas otazku :lol:. Jaka,,maličkost “ vas nejvice potesila od vašeho partnera? Nebo jaky moment si nejvice s nim užíváte?
Trochu pozitivní romantiky si chci precist :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 03.06.19 18:11

Upřímně oceňuji, že je můj chlap čestnej, pracovitej, pro rodinu, povětšinou spolehlivej. V podstatě je to nejlepší chlap, jakýho jsem v životě potkala, včetně mýho táty :) dovede mě rozesmát, to se cení. Skoro bych mohla napsat, že to je můj nejlepší kámoš (jen si nejsem jistá, jestli je to vždycky výhoda).

Kriss Tina
Extra třída :D 10715 příspěvků 03.06.19 18:14

Zrovna dneska mě potěšilo to, že uvařil večeři :mrgreen: já už bych na to asi neměla sílu.

Dana112
Kecalka 265 příspěvků 03.06.19 18:23

Ja mam rada, kdyz se s partnerem díváme vecer na nejaky film :D a muzu mit moji hlavu na jeho hrudi ;) :srdce:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 03.06.19 18:27

Na mém manželovi mě nejvíc těší to, že je to dobrý člověk a upřímně si ho proto vážím. Má dobrý charakter. Jaká maličkost mě potěšila? Zrovna dnes převlíkl postýlku syna. Syn se sám vysvlékl, potřeby udělal do postýlky a pak mě vesele zavolal. Mezitím, co jsem myla syna, manžel uklidil ten bordel, ikdyž pospíchal do práce. Když to tak píšu, napadá mě, že mu asi pošlu ještě SMS, jak ho miluju :)

chaela
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 2 inzeráty 03.06.19 18:35

Mně moc těší, že ačkoliv to tak občas nevypadá, muž je schopnej se kompletně postarat o obe děti. A samozřejmě to, že vaří. Já to nesnáším a jeho to moc baví, ideální kombinace :)

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 03.06.19 18:43

Co me nejvic tesi na mem muzi? :think: I kdyz jsem to tak driv uplne nevidela, tak to, ze je uprimny. Nekdy je to “krute”, ale clovek vzdycky vi, na cem je. ;) A to na nem opravdu ocenuju, jinak taky to, ze je dobrej clovek a rodinnej typ. :pankac: :kytka:
A co me “normalne” tesi, ze na me mysli, nezapomene privezt neco maleho (i treba jen malou cokoladku) nebo posle pohled (sbiram je) ze sluzebky, nebo z nakupu prinese treba neco dobreho na vecer k filmu. ;) :srdce: :mavam:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 03.06.19 18:43

Že se naprosto přirozeně navečer zeptá, jak si rozdělíme noční služby u miminka :D Nevim, co bych si bez něj počala.

Stella73
Povídálka 13 příspěvků 03.06.19 18:48

Můj muž je hrozne hodny a vím, ze mě má rad. Po 20 letech mi to stále říká. I když jsme prošli par krizi. Sám od sebe se ptá, zda nepotřebuji s něčím pomoci a občas uvaří. O víkend mi děla snídani, a to celých 20 let. :srdce:

Anny2148
Kecalka 301 příspěvků 03.06.19 18:49

Mě nejvíc těší, když slyším, co kde který manžel mých kamarádek není ochotný udělat a já vím, že mě by stačilo poprosit a on by to pro mě udělal i kdyby to pro něj byla velká komplikace. Nikdy mě nenechal ve štychu… je na něj 100% spoleh.

debra.morgan
Echt Kelišová 8769 příspěvků 03.06.19 19:00

Neumím si představit bez něj být :srdce:, líbí se mi, že mi splní vše oč jej požádám a teď mi každý večer masíruje záda a nosí jídlo do postele 8) :srdce:

Lekninka91
Extra třída :D 10595 příspěvků 03.06.19 19:02

Když není doma xD

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33897 příspěvků 03.06.19 19:04
@Lekninka91 píše:
Když není doma xD

Mne to taky kolikrát udělá radost :mrgreen:

katintheBOx63
Kecalka 458 příspěvků 03.06.19 19:05

Nejvíc mně těší jeho malé pivní bříško a chlupatý sexi zadek :mrgreen:
Ale teď vážně - nejlepší na něm je, že ke mně sedí jako ideální dílek puzzle. I když se to z venku občas někomu nezdá, tak my dva si sedíme a rozumíme skvěle. Neznamená to, že bychom měli na vše stejný názor nebo že by dělal vše co mu řeknu, právě naopak často máme různé názory na věci, ale vždy se o tom víme pobavit jako partneři. No a z těch praktických věcí jsem moc ráda, že: není děvkař, nepije alkohol, ví zabezpečit rodinu, je pracovitý, nemá dluhy a ví jak si zachovat chladnou hlavu i v těžkých situacích, kdy naopak já šílím.

Dina31
Kecalka 217 příspěvků 03.06.19 19:08

Umi si poradit v kazdy situaci, vim, ze s nim jsem v bezpeci. Je sikovnej, umi me rozesmat. Vecer kdyz usinam, tak me hladi po zadech. Je to proste chlap jak ma byt. :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama