Co vás při nemoci postaví na nohy?

Anonymní
15.10.19 11:42

Co vás při nemoci postaví na nohy?

Něco na mě leze, mám zvýšenou teplotu a cítím, že odpoledne na mne padne krize. Máte něco osvědčeného, co vám v takových případech pomůže, abyste mohli fungovat? Samo, nejlepší by bylo zalezt do postele, uvařit si čaj a v ležet to. Ale mám tu malé batole a manžela až do pátku na školení…uz jsem se ráno nadopovala ceckem, uvařila si čaj s hromadou zázvoru, ale asi potřebuji nějaký větší driak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23980
15.10.19 11:49

Cibulovej sirup. Udělej si ho hodně a klidně lžíci co hodinu, dvě. Ještě docela nakopává Parapyrex Combi nebo Paralen extra, Panadol extra (je to kombinace paracetamolu s kofeinem).

Ale obecně jsou dryjáky naprd, jak opadne účinek, bude ti ještě hůř a je to svinstvo i na srdíčko a játra…

Příspěvek upraven 15.10.19 v 11:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6730

Exekutor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7220

Pokud se jedna o nachlazeni, tak hlavne zacnu poradne jist. Fakt se pri nachlazeni cpu, uplne citim, jaky mam sileny hlad. Takze fakt jim vic nez normalne. Hlavne maso, vejce, zelenina, ovoce. A cpu se syrovym cesnekem trikrat denne. Taky se rika nachlazeni nakrm, ale vyhladov horecku. A samozrejme pit a co nejvice to jde odpocivat a delat jen to nejnutnejsi.
Teda tuk tuk, ja jsem posledni roky nachlazena tak jendou do roka a to me 2-3 dny poskrabe v krku a tim to konci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 11:52
@Mar__tanka1983 píše:
Cibulovej sirup. Udělej si ho hodně a klidně lžíci co hodinu, dvě. Ještě docela nakopává Parapyrex Combi nebo Paralen extra, Panadol extra (je to kombinace paracetamolu s kofeinem).

Ale obecně jsou dryjáky naprd, jak opadne účinek, bude ti ještě hůř a je to svinstvo i na srdíčko a játra…

Příspěvek upraven 15.10.19 v 11:49

Zkusím, díky. Zapomněla jsem zmínit, že ještě příležitostně kojim, takže až tak velkým driakum jako paralen extra, bych se ráda vyhla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 11:53
@Cenarius píše:
Exekutor.

Ještě to do toho. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
15.10.19 11:53

Mně pomůže si leda tak zalézt, jinak mi nemoc propukne naplno. Což u tebe moc nejde, ale zkusila bych si ulehčit kde to jen jde. Tj vařit maximálně jednoduše, klidně si objednat, moc se nenamahat…

• Citovat
  • Nahlásit
23980
15.10.19 11:56

No…tak to fakt vidím tak na tu cibuli…s kojením nevím, to fakt chce jen přírodniny, pořádnej vývar, dobře se najíst a zalézt do pelechu. Batole nezvládne nějakej klidovej režim, i za cenu pohádek nebo písniček na youtube celé odpoledne?
Já když byla takhle nemocná a s malým, tak sem udělala pelešení na zemi (aby mi odnikud nespadl), vysypala na zem hračky, knížky, zapla pohádky a prostě pospávala a děj se vůle boží… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
15.10.19 11:59
@Anonymní píše:
Něco na mě leze, mám zvýšenou teplotu a cítím, že odpoledne na mne padne krize. Máte něco osvědčeného, co vám v takových případech pomůže, abyste mohli fungovat? Samo, nejlepší by bylo zalezt do postele, uvařit si čaj a v ležet to. Ale mám tu malé batole a manžela až do pátku na školení…uz jsem se ráno nadopovala ceckem, uvařila si čaj s hromadou zázvoru, ale asi potřebuji nějaký větší driak.

Batole vydrží, když si zalezeš do postele. Nikdo, opravdu nikdo by ho nevzal na 2 hodiny ven, abys zalehla, vypotila a prospala se? Mívám jen obyčejné rýmy, ale kdybych měla horečku víc dnů za sebou, jdu raději k lékaři. Jinak by měl zabrat Parelen plus. Je v tom, myslím, efedrin. Zakryje to příznaky jako bolest hlavy a sníží teplotu. Lidi díky tomu pak přechází kdeco. Ale je to tvoje zdraví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10581
15.10.19 12:03

Vyvary

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
15.10.19 12:17

Sex :mrgreen: ale jako fakt. Když cítím, že na mě něco leze nastupuje manžel a druhý den je mi dobře :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52170
15.10.19 12:22

Coldrex tablety nebo horky napoj.
A slepici vyvar.

Příspěvek upraven 15.10.19 v 12:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
15.10.19 12:23

Caj a do nej - med, zazvor, citron. Pokud jsi otrla, manzel pridava panaka slivovice a cesnek a to ho postavi na nohy temer vzdy! :mrgreen: ja to s cesnekem nedavam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat