Co vás rozpálí před sexem?

Anonymní
19.12.19 16:17

Co vás rozpálí před sexem?

Ahoj, tak jsme se bavili s pár lidmi co je nejvíce,,rozpálí, nažhaví,, před sexem a nebo může jít pouze o představy. Tak by mě zajímalo, jak to máte vy? Jak moc jste zvrhlí? :D přiznejte se :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12488
19.12.19 16:20

Mám se přiznávat někomu, kdo se stydí zeptat pod svým nickem, jo? :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10243
19.12.19 16:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.19 16:26

Přítel moc není rád, když tu jsem. Tak se omlouvám za anonym. :*

• Nahlásit
  • Citovat
19.12.19 16:31

Dite spi u babicek, vsechno uklizeny nikde na me neceka hromada pradla na vyzehleni ci srovnani do skrini, muz vymenil zachodove prkynko po pul roce co ho o to prosim ja si dala ten luxus hodinovou vanu a je cas i na to di vyfoukat a nakulmovvat vlasy Zahadnym zpusobem byla pripravena vecere aniz bych ji musela udelat ja lahev vychlazeneho bileho vina, muzika muz mi da do ruky balicek noveho naprosto perfektne padnouciho spodniho pradla treba od Victoria Secret at se mu v tom ukazu. Tyjooo
Jasne scifi a utopie, ale holky predstavte si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3836
19.12.19 16:32

Když chlap vytře podlahy :pankac: :mrgreen: Já vím, hrozná prasárna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.19 16:33

@ludmilaadamkova tak to musí být opravdu luxusní. Kdo by si nepřál :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
12488
19.12.19 16:34

@ludmilaadamkova :mrgreen:
já jsem zoufalejší, mě by stačily obě smráďata u babičky… Pak bych si to klidně rozdala i na hromadě vypranýho prádla… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
19.12.19 16:34

Bavili jste se s pár lidmi,.

Příspěvek upraven 28.12.19 v 21:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 16:35
@Janli píše:
já jsem zoufalejší, mě by stačily obě smráďata u babičky… Pak bych si to klidně rozdala i na hromadě vypranýho prádla… :mrgreen:

Kdyz uz eroticka fantazie tak uz se vsim vsudy!!!  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20212
19.12.19 16:39

Mně rozpálí jedině emimino a Klopotkova. Jinak dekujeme za další honibrk diskuzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 16:40
@Anonymní píše:
Ahoj, tak jsme se bavili s pár lidmi co je nejvíce,,rozpálí, nažhaví,, před sexem a nebo může jít pouze o představy. Tak by mě zajímalo, jak to máte vy? Jak moc jste zvrhlí? :D přiznejte se :lol:

To se takhle nedela. Prehlidnu-li, ze jsi anonym, stejne bys mela uvist neco jako priklad. Tak co ty, co tvi znami? Abych sem pak zbytecne nepsala nejaky bezny uchylky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14390
19.12.19 16:41
@Janli píše:
já jsem zoufalejší, mě by stačily obě smráďata u babičky… Pak bych si to klidně rozdala i na hromadě vypranýho prádla… :mrgreen:

To já ne, představa, že to prádlo musím prát znovu, by mě úplně zchladila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
929
19.12.19 16:42

Tak co si budeme nalhavat, obecně ženskou nejvíc vzruší, když ji chlap hodí na postel a pošeptá: zdŕímni si, já umyju nádobí.

A já jsem obzvlášť nenáročná, mě stačí, když obě holky spí výjimečně ve svém pokoji :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12488
19.12.19 16:47
@Kriss Tina píše:
To já ne, představa, že to prádlo musím prát znovu, by mě úplně zchladila :mrgreen:

Vždyť píšu, že jsem zoufalá… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama