Co vás štve v nejbližší rodině?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzík.h
Nováček 3 příspěvky 06.04.19 17:45
Co vás štve v nejbližší rodině?

Ahoj, asi každý má doma spoustu nevyřešených rodinných,,problémů,,. Tak mě napadlo, co vás skutečně nejvíc štve? Co by jste chtěli změnit? a co proto uděláte? Případně jak to dopadlo? :think: :P :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vannilka
Stálice 95 příspěvků 06.04.19 18:00

Že se nestykame, přitom jsme si nic neudělali, neurazili. Když se potkáme, popovídáme. Ale tak 1× za rok. Dříve jsme se scházeli na narozeniny, oslavy. V podstatě všichni v jednom městě. Nechapu… :nevim:

quanavera
Kecalka 446 příspěvků 06.04.19 18:11

No budu zla ale stve me ze z pritelovo strany maji kolik deti chteji a ja mam jedno 8 lete a dalsi proste nejde takze to proste neprekousnu a nestojim o ne a sestra je bordelarka, vycurana, prijde jen kdyz neco chce takze uz se prestavam o cokoliv snazit.

kvaček
Extra třída :D 13872 příspěvků 06.04.19 18:36

Asi nesoulad našich rodin.. manželova je vyloženě až neskutečně slavicí, slaví, kde co, a samozřejmě vyžadují, aby tam chodili všichni kdykoliv, jinak jsou nafouklí.. Podotýkám, že jsou to slavy o 70 lidech a třeba jednou za 3 měsíce.. Bzud svatby, a nebo oslavy narozeniny,, tet, strýců sestřenic. Pak se do toho vloží bližší rodina, jako křtiny, příjmání, hody,.. takže chodíme prakticky každý měsíc..
Na druhé straně, naše rodina bych řekla, že je morousovitá, prostě na co.. by se něco.. Takže narozeniny, svátky, se okecávali dopředu, že nikdo nic nechce, a nebo, že se nemá nic kopovat a ne co, a když se něco koupilo, tak člověk byl zklamaný, že dostal přenášku, jak je to zbytečné..
Takže bych chtěla prostě takový střed slavit, ale s těmi nejbližšími, ne kedajkou tetku :nevim:
Problém teda v čem je, že oni zvou naší stranu, naše strana nikdy nejde, takže rodiny mé a manžela se nestýkají, tak pak plánujte společné akce :roll: svatbu jsem přežila, dál jsme nic nedělali

Annabela11
Závislačka 3524 příspěvků 06.04.19 18:41

@Zuzík.h Nejvice me stvou rodiče …tata si stezuje na nemoce na sousedy uplne na všechno takze kdyz k nim prijedu mam po nalade protože je to tak radu let a furt to same :nevim: Pak si mama stezuje na tatu a obráceně… Takže k nim jezdim opravdu málo.

kvaček
Extra třída :D 13872 příspěvků 06.04.19 18:49

@Annabela11 i to, ale spíš takové ty tradiční generační řeči o dnešních dětech a tabletu..
Asi takto. Děda- nevlastní, ten neměl děti od jejich 8 let, byl rozvedený, tak neví co je starat, o vnuky taky a máma jako takto, moc hrací a věnovací nebyla..
A to je řečí, jak v dnešní době, dáme tablet atd. a přitom neví, že třeba človek se dětem věnuje, u vaření, u uklízeni, spolu něco děláme, pak jdeme ven, a prostě plácnu tablet, at si odpočinu, na nějaký čas… Já jako dítě neznala sice tablet, ale ani to věnování :nevim:
Ale raději držím pusu, a nehádám se, ale myslím si svoje, že kdyže jsem chodila, za zadkem, tak mě pořád posílala- běž si hrát sama a věčně jsem byla sama v pokojíku, i na víkend, týden jsem mohla být u babičky, když jsem chtěla.. Já možnost hlídání nikde nemám, takže nechápe, že když plácnu tablet, že je to chvilka na oddech, kdy přes den něco s dětmi dělám

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 19:23

Mně na nejbližší rodině štve že mě mají asi za nějakou Amazonku nebo co, tudíž i v situacích kdy se na ostatní braly ohledy tak na mě koukali skrz prsty když si dovolím se ozvat. Třeba když jsem byla poprvé těhotná tak sestřenka měla svatbu, já asi týden do termínu tak jsem říkala že jestli se budu cítit dobře tak s manželem přijedeme na otočku že už v době kdy nám svatbu oznámili jsem se necítila moc dobře. No byli skoro urážení že před porodem nechci trávit noc daleko od vybrané porodnice. Teď nedávno měl strejda oslavu narozenin, dcerce byly 4 měsíce, manžel přednášku kde být musel (psali jim účast a bez ní by nedostal zápočet a nemohl by bez toho předmětu letos státnicovat) tak jsme řekli že dorazíme (vůbec se mi tam nechtělo mám sice děti hodné a spavé, ale aby to tak bylo musím dodržovat dost přísně režim dne a větší vybočení z režimu se mi vymstí na spánku) ale později, manžel se omluvil z dalších přednášek jel jen na tu povinnou a zase domů (jel autem jinak jezdí vlakem což je sice delší ale cena je poloviční) takže jsme přijeli až když se děti vyspaly a místo aby byli rádi že jsme to zvládli (jsme jediní v rodině kdo má dvě děti) a přijeli se na ně podívat a pobýt s nimi tak zase remcali že jsem měla přijet ráno a manžel po přednášce (takže bychom museli jet dvěmi auty) a já bych místo v klidu doma strávila 4 hodiny na pokoji než by se děti vyspaly. Jako když byla těhotná moje starší sestra tak se rodinná oslava přesouvala aby to měla blíž, když měla sestřenka syna skoro ročního tak nepřijeli mojí mamce na oslavu protože by to bylo moc náročné a nikdo jí na to neřekl ani slovo, ale jak se ozvu já tak všichni pyskují. Raději anonymně nevím jestli tu je někdo z rodiny a netoužím to zjistit.

Paola21
Závislačka 3887 příspěvků 06.04.19 19:42

Změnila bych tchyni, jinak spokojenost.

debra.morgan
Echt Kelišová 7604 příspěvků 06.04.19 19:49

jedině tak moje 2 vyvdané švagrové, jedna ulhaná a přetvářka, druhá psychické problémy, věčně sjetá na antiněčem :roll: obě se ted rozvádí/budou rozvádět s manželovými bratry, takže je aspon nemusim vídat,

mrav
Nadpozemská drbna 26616 příspěvků 06.04.19 20:50

Neštve mě nic. Pomáhají, jak nejlépe umí. :pankac: :kytka: pro mou mámu, že pomohla a pohlídala malou, když bylo nejhůř.

anahita
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 06.04.19 21:48

Jediné, co mě opravdu vadí je, že rodiče manžela jsou silní kuřáci. A našr děti i já jsme astmatici. Nehodlají ani za nic ustoupit, že bychom přijeli na 2 hodky na nteré by si nezapálili. Ale na druhou stranu mě nemají rádi, že prý jim braním styku s vnoučaty. Je to úplně psycho situace :nevim:

Annabela11
Závislačka 3524 příspěvků 07.04.19 07:54

@kvaček Tak nasi treba s nama jako detma nikam moc nejezdili na vylety atd…natoz moře. No a dnes? jedeme s muzem k moři jen ve dvou, dceri jsou 3roky u more byla dvakrat.No a kdyz se to mama dozvedela tak úplně hotova proc ji nevezmeme sebou a blabla že dítě more potrebuje…tak ji rikam kolikrat nas vzali jako deti k moři? Prostě drive neslo nic a dnes se clovek musi k vůli detem rozkrajet. :cert: Tak se vzdy naštve protože ví ze mam pravdu. :nevim:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 07.04.19 08:48

Tchyně mi vadí čím dál víc. Nemá svůj život a snaží se nám plíživě nacpat do našeho. Předevčíren na nás čekala u školy, protože jí manžel omylem řekl, že jdeme k zápisu, asi chtěla jít taky. Včera se procházela po cestě aby nás omylem potkala s kočárkem a nacpala se na kafe, přitom jsme měli jiné plány. Je to nějak čím dál častěji. Před lety se její dcera odstěhovala přes půl republiky, myslela jsem, že přehání, když už se báli i doma otevřít dveře, ale pomalu jí začínám chápat. Přitom není zlá, to si spíš připadam já, kdo jí říká, že jedeme pryč, nemáme čas…manžel jí bohužel neřekne nic :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 09:26

Že se všichni diví,proč nepracuji když je všude plno práce (nemůžu v práci stát a zvedat těžké věci,což vi) a mají řeči že mi seženou práci, a přitom mají plnou hubu keců, ale skutek utek :zed: .

dupejj00
Kecalka 203 příspěvků 07.04.19 10:57

Nejvic ke stve,ze bydli 350 km daleko

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama