Co vás uspokojuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 4050 příspěvků 04.11.18 19:28
Co vás uspokojuje?

Já na starý kolena zjistila, že je prostě boží něco pěstovat. Vyrostly mi dýně a slunečnice a rajčata a feferonky…legrace je, že jsem vzděláním živočichář, ale nedělám to. Letošní léto, i díky tomu, že mám byt s předzahrádkou malou, bylo super. Ráno vypustit psa a honem okouknout, co mi vyrostlo rozkvetlo nebo dozrálo. Tak jsem jako pochopila, proč jsou farmáři většinou tak spokojení, teda ti co znám já, i když se nadřou. Podělte se, na čem ujíždíte :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10350 příspěvků 04.11.18 19:29

na flašce vína :mrgreen:

Emimin7
Echt Kelišová 9213 příspěvků 04.11.18 19:33

Já na vylepšování podnikání a z toho plynoucí sklizeň. :)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33755 příspěvků 04.11.18 19:37

Zdokonaluju se ve své práci a baví mě pořád se učit novým věcem. Hodně ujizdim na knihách :oops:

Tarjei
Závislačka 4050 příspěvků 04.11.18 19:37

@Emimin7 hmmmm to by se mi taky líbilo. Pár napadů už jsem měla, ale nenašla odvahu.

Emimin7
Echt Kelišová 9213 příspěvků 04.11.18 19:39
@Tarjei píše:
@Emimin7 hmmmm to by se mi taky líbilo. Pár napadů už jsem měla, ale nenašla odvahu.

Tak zkus odvahu hledat dál. :)

Tarjei
Závislačka 4050 příspěvků 04.11.18 19:40

@Denisa76 super. Já na knížky nemám peníze, teď se chci přihlásit do knihovny místní. A moje práce jsou moje děti, hlavně postižený…legrační je, že jsem dělala státnice zrovna s ním v břiše a těšila se, jak to vzdělání využiju po RD..no nic, no :D

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33755 příspěvků 04.11.18 19:40

@Tarjei taky mě bavilo sledovat úrodu a nejvíc meruňky a broskve. Vždy nám vše pomrzlo tak těch pár kousků bylo super opatrovat :P

Tarjei
Závislačka 4050 příspěvků 04.11.18 19:42

@Emimin7 :D třeba se pochlapím

Tarjei
Závislačka 4050 příspěvků 04.11.18 19:43

@Denisa76 no já si přišla jak úchyl :D nikdy jsem neměla možnost něco sama pěstovat krom kytek doma, úplně mě to pohltilo. Kamarádka ode mě dostává feferonky, prej jsou luxusní. Bodejť by ne, celý léto jsem s nima mluvila :D

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33755 příspěvků 04.11.18 19:45

@Tarjei znám tvůj příběh nemáš to jednoduché :hug:
No máš pravdu knihy jsou drahé. Podařilo se mi sehnat skoro všechno od Junga a je to mazec. A co ráda čteš?? V knihovně je to super :palec:

neila
Extra třída :D 10472 příspěvků 04.11.18 19:45

Já byla letos obzvlášť natěšená z cukety a rajčat a paprik :mrgreen: jsem cap zahradník, panelákové dítě, které znalo tak maximálně pažitku v květináči :lol: přes léto jsem si ráno uvařila kafe a šoupala na zahradu kouknout co je nového :lol: :lol: a taky ujíždím na knihách, miluju večerní čtení v posteli, můj prakticky jediný relax 8) a to víno, jak tady někdo zmínil, to taky :mrgreen:

mrav
Neúnavná pisatelka 17993 příspěvků 04.11.18 19:47

Rád si vyrazím někam na hory a mám, stejně jako moje dcera, rád pejsky. Jsou pro mě takovou cannis terapií.

Tarjei
Závislačka 4050 příspěvků 04.11.18 19:47

@Denisa76 noooj, všichni máme nějaký svoje trable..zatím jsem se nezhroutila, tak dobrý :D já mám právě všechno svoje oblíbený přečtený, tak chci hledat, co bych četla..knihovna je na to dobrý místo :)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33755 příspěvků 04.11.18 19:49

@Tarjei pravda to funguje. Já když onemocněla umřely mi všechny kytky.
Poradím kouzlo..až budeš sázet na jaře tak pod semínka rostlinky dej minci a pečuj o ní tak jak jsi zvyklá. Je to o hojnosti ve všech směrech tak zkus ;) Jenom ta rostlina by měla být plodici např jahody

Příspěvek upraven 04.11.18 v 19:50

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >