Co ve vas evokuje jmeno Jakub?

Anonymní
1.11.19 12:28

Co ve vas evokuje jmeno Jakub?

Holky, co ve vas evokuje jmeno Jakub? Jake to ve vas vyvolava pocity? A jake Jakuby znate (sympataky, mracouny)? Diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.11.19 12:36

Neevokuuje to ve mě asi nic. Prostě normální jméno
Jakub byl můj kamarád z dětství - sympaťák, můj třídní na gymplu - holkař a lehce úchylek :roll:, je to můj švagr - sympaťák a Jakub taky byl to moje největší láska teenegerovkých let :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
19921
1.11.19 12:38
@Anonymní píše:
Holky, co ve vas evokuje jmeno Jakub? Jake to ve vas vyvolava pocity? A jake Jakuby znate (sympataky, mracouny)? Diky :kytka:

Je to hezké jméno. Ale protože ho v rodině máme, svého syna jsem tak nepojmenovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 12:39

Ježíš prý jaký známe :roll: prosimtě vyber, co se ti líbí. Jestli je manžel a děda Jakub, tak to dej a hotovo :kytka: jsou horší jména podle mě… Teda Jakub není ani hrozný, je to hezky jméno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13585
1.11.19 12:40

Vůbec nic. Par jich znám, někdo je fajn kluk, někdo blbec no, asi jako u každého jména :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35385
1.11.19 12:41

Znám x Jakubů různého věku, vzhledu i osobních vlastností. A jméno se mi moc nelíbí, hlavně ne nejobvyklejší oslovení Kubo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 12:43
@Anonymní píše:
Neevokuuje to ve mě asi nic. Prostě normální jméno
Jakub byl můj kamarád z dětství - sympaťák, můj třídní na gymplu - holkař a lehce úchylek :roll:, je to můj švagr - sympaťák a Jakub taky byl to moje největší láska teenegerovkých let :mrgreen:

Dekuji ;) Prijde mi totiz, ze u starsi generace to je vnimano velmi negativne (moje babicka pri nasem vyberu jmen pro chlapecka se naprosto zhrozila..pry:„Kuba huba“ :lol: a „Ty jsi ale Kuba“ ),pritom je to ted tolik davane jmeno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3608
1.11.19 12:45

Já znám Jakubů několik a vesměs jsou to takoví raubíři. :mrgreen: Flákají/li školu, flegmatici vytáčející okolí, ale celkově uvnitř takoví srdeční a hodní lidé, když je člověk pozná blíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 12:47

Já jsi vždy vzpomenu na moji sousedku, hnusnou, smradlavou bábu. Smrděla na 10 metrů, do baráku k nám lezla, jak ji to napadlo. Jmenovala se Kubiková, říkali jsme ji Kubička. Vždy, když slyším, jak volají na někoho Kubíčku, vidím jí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.11.19 12:47

Narazila jsem na 3 Jakuby s kterýma jsem byla ve vztahu. Hrozný sobci, namyslenci a blbci…asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.11.19 12:48
@Anonymní píše:
Dekuji ;) Prijde mi totiz, ze u starsi generace to je vnimano velmi negativne (moje babicka pri nasem vyberu jmen pro chlapecka se naprosto zhrozila..pry:„Kuba huba“ :lol: a „Ty jsi ale Kuba“ ),pritom je to ted tolik davane jmeno :nevim:

Jo, ta starší generace to tak má. Pocházím ze Slovenska a v našem kraji je „Kubo“ brané negativně. Př. To je taký Kubo - jako hloupý, nešikovný, či pod. Babičce se také nelíbilo, když brácha pojmenoval syna Jakub. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
637
1.11.19 12:50

Máme Kubíka a zatím je to veselé sluníčko, které sem tam vystrkuje růžky :mrgreen: Budou mu 3 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22326
1.11.19 12:52

Stádo :D Omlouvám se, ale je toho prostě moc. Manžel chtěl u jedné z dcer taky Jakuba (nevěděli jsme, co budeme mít) a naštěstí jsme si o tom promluvily.
Jako jméno dobrý, asi nic proti. Ale je jich teď moc.
Znám spíš fajn Jakuby. Akorát jednoho sígra z tréninků, už naštěstí nechodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1822
1.11.19 12:55

Kubik se mi libi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19921
1.11.19 12:58

A co teprve Jakub Prachařů, to je kvítko :roll:

Povaha se neváže ke jménu. To by nikdo nedal ani Matěje. Vždyť se říká Matěji, proč tě holky nechtějí a ty jsi ale Matěj :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama