Co ve vedrech k obědu - 19m

4455
7.6.15 19:41

Co ve vedrech k obědu - 19m

Krásný podvečer :-)

CO dáváte prťatům (19m) k obědu v těch vedrech, co teď jsou?

Uvítám tipy, rady, nápady i recepty :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3399
7.6.15 19:49

Náš malej má 14.mes. a jí oběd ten co máme my. Klasika.Ale většinou toho ted moc nesní, když jsou horka, spíše pije nebo jí polévky vlažné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8148
7.6.15 19:52

Třeba dnes zeleninový salát s těstovinama, studený (těstoviny, okurka, rajče, ledový salát, tvrdý sýr, jogurt). Včera měl teplou polévku až k večeři a v poledne jen jogurt s jahodama. Občas ale na cestách dávám studené i jídlo, které má být teplé, třeba kuskus s vařenou zeleninou a kuřecím masem, a chutná mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38887
7.6.15 20:05

Ve vedrech milujeme houskový knedlíky bez housky přelitý zakysanou smetanou s rozmačkanýma jahodama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
7.6.15 20:44

@SarkaLo
dávám úplně normální jídlo, jako v zimě:-)))
Ale někdy dám jen hustou polévku (hlavně proto, že se mi nechce ve vedrech moc vyvářet).. A zároveň má další tekutiny :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
7.6.15 21:00

Dneska borůvkové knedlíky (nekynuté) posypané tvarohem :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47182
7.6.15 22:22

Mame o kousek starsiho, jednak uz od roku neji oddelrne, takze cokoliv co varim.
A chutna mu furt stejne, mam zlate stravniky doma všechny tri.
Vcera jsem delala hrachovou polevku kremovou s pecenyma krutonkama a jahodove knedliky kynute s makem (byli jsme na samosber jahod v patek, tak je spotrebovavam) a dnes dojedli hrachovku a delala jsem bolonskou omacku se spagetama.
Nepohrdnou ani salatem s těstovinami nebo bez.
Ji hodne cerstve ovoce, zeleniny prubezne mezi koupanim se obverstvuji, vcera popijeli mleko s rozmixov. jahodama studene cely den holky, maji vetsi zajem o zmrzlinu v tech vedrech :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
8.6.15 10:08

Malý taky jí to, co my…ale my teď právě moc nejíme :-) Miluje polévky, tak asi zůstanu u těch :-)

Díky za tipy. Určo vyzkouším nějaké ty saláty :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama