Co vede chlapy k tomu diskutovat na emiminu

227
12.4.21 19:51

Co vede chlapy k tomu diskutovat na emiminu

Ahoj všem! Jsem tu celkem krátce, ale všimla jsem si, že zde diskutuje celkem dost mužů, což mě ze začátku dost překvapilo, myslela jsem, že jde o překlep, když v příspěvku byl použit mužský rod, postupně jsem ale zjistila, že nejde o nic neobvyklého. No a v této souvislosti by mě zajímalo, co vede muže k tomu, aby se registrovali a diskutovali na webu zaměřeném primárně pro ženy? Jak jste vůbec přišli na tento web a co vás vedlo k tomu se registrovat, zapojovat se do diskuzí? Neberte to nějak útočně nebo diskriminačně, jen jsem zvědavá :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8026
12.4.21 20:03

Hledání informací. A nakonec je dost často spíš sám poskytuji.

Ale od místních žen se dozvíš, že každej chlap tady je divnej gay/úchyl/honibrk/zvrhlík atd. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
12.4.21 20:03

Je to web pro rodiče ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12818
12.4.21 20:04

Ono totiž muži nemají děti. To jen ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3433
12.4.21 20:06
@Cenarius píše:
Hledání informací. A nakonec je dost často spíš sám poskytuji.Ale od místních žen se dozvíš, že každej chlap tady je divnej gay/úchyl/honibrk/zvrhlík atd. :D

Skoro každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5142
12.4.21 20:06

Klidně by jich tu mohlo být víc :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
12.4.21 20:07

EMimino jsem pročítal občas, když mě zaujalo nějaký téma a registrovat mě donutilo až to, když jsem viděl diskusi o tom kdo má kde přesnost. A jak jsem to pročítal, ty km slov úplných hovadina a vařila se ve mě krev, tak jsem to najednou nevydržel zaregistroval se a zapojil se do diskuse. Takže se dá říct že jsem tu převážně kvůli diskusím ohledně aut a dopravy ale i tak se tady najde denně dost témat který většinou jen pročtu ale zajímají mě. Jinak tohle fórum ač se tu hodně baví o dětech apod. Má tolik témat že si myslím že označovat ho za vyloženě ženský nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5376
12.4.21 20:08

Primárně je název emimino. Ne tedy emaminka nebo etehotenství nebo tak něco podobného. Teda je tu předpoklad jako rodičovství jakoby bez ohledu na pohlaví, víš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
12.4.21 20:09

Ze stalic:
1.maji nemocne/nestandardni deti a sháněj informace
2.nesnašej žensky a chtej jim to tady vysvetlit
3.milujou žensky

;)
  • Citovat
  • Nahlásit
9
12.4.21 20:10

Chlapi svoje fóra nemají, tím to asi bude :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5121
12.4.21 20:11
@Enitka píše: …No a v této souvislosti by mě zajímalo, co vede muže k tomu, aby se registrovali a diskutovali na webu zaměřeném primárně pro ženy? .....

Taky nechápu, co vede ženy se tu registrovat a diskutovat tu, když je to web pro mimina. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
12.4.21 20:16

@Autař No to úplně chápu, kolikrát jsou ty diskuze fakt síla :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
12.4.21 20:17
@PaníKadrnožková píše:
Ze stalic:
1.maji nemocne/nestandardni deti a sháněj informace
2.nesnašej žensky a chtej jim to tady vysvetlit
3.milujou žensky;)

Supeeeeer :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12818
12.4.21 20:21
@GabinkaCh píše:
Klidně by jich tu mohlo být víc :palec:

Já ti nestačím? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
12.4.21 20:22
@canaglia píše:
Taky nechápu, co vede ženy se tu registrovat a diskutovat tu, když je to web pro mimina. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Protože mimina mají zákaz hrát si s počítačem /notebookem /telefonem, tak dovolili maminam, aby to vzaly za ně asi ne? Jinak nevím. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat