Co vede muže k nevěře v začátcích vztahu?

Anonymní
4.11.20 10:39

Co vede může k nevěře v začátcích vztahu?

Ahoj, mám takový dotaz, jen mě to zajímá z „psychologického“ hlediska, co k tomu muže vede…
Pár měsíců zpátky jsem se na jedné akci setkala s mužem, se kterým jsme se znali předtím pouze od vidění. Tentokrát jsme si ale dost povídali, cítila jsem, že mezi námi přeskočila jiskra a prostě chemie fungovala. Jsem dlouhodobě zadaná, on nedávno ukončil dlouhodobý vztah a má nyní nový - cca půl roku. Druhý den mi napsal, nechtěla jsem odpovědět, protože jsem zadaná, ale prostě mě to k němu hrozně táhlo, a tak jsme si začali psát, a došlo to k tomu, že jsme se i sešli, a pod tíhou alkoholu mezi námi něco málo proběhlo (líbání, osahávání..) Píše mi stále dál, hlavně věci, ze kterých tedy vyplývá jen to, že jsem hrozně úžasná, a chce se mnou sejít a spát se mnou…Já už ho ignoruji, protože mě tíží svědomí vůči mému příteli, i když je to pro mě hrozně těžké, protože vážně cítím, že náš to k sobě hrozně táhne..

No, moje otázka zní, já jsem přes 10 let ve vztahu, kde už trochu vázne sexuální život a neprobíhá to tak, jak bych si představovala, nicméně přítele miluji a vím, že tohle bylo jen krátkodobé poblouznění za které se stydím a nechci ho rozvíjet.
Zajímá mě ale, proč tohle dělá muž, který má vztah půl roku? Tam by přeci ještě měla být ta čerstvá zamilovanost, přitažlivost apod. Co ho k tomu může vést? Píše mi i sladké řečičky, pusinky,..

Děkuji za názor a prosím o anonymitu, citlivé téma.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9286
4.11.20 10:42

Příležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
4.11.20 10:43

Charakter.

Křivý charakter.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3517
4.11.20 10:44

Jakákoliv z jeho pohledu povolná žena na obzoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14792
4.11.20 10:44

Zkusil to a vyšlo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16537
4.11.20 10:50
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový dotaz, jen mě to zajímá z „psychologického“ hlediska, co k tomu muže vede…
Pár měsíců zpátky jsem se na jedné akci setkala s mužem, se kterým jsme se znali předtím pouze od vidění. Tentokrát jsme si ale dost povídali, cítila jsem, že mezi námi přeskočila jiskra a prostě chemie fungovala. Jsem dlouhodobě zadaná, on nedávno ukončil dlouhodobý vztah a má nyní nový - cca půl roku. Druhý den mi napsal, nechtěla jsem odpovědět, protože jsem zadaná, ale prostě mě to k němu hrozně táhlo, a tak jsme si začali psát, a došlo to k tomu, že jsme se i sešli, a pod tíhou alkoholu mezi námi něco málo proběhlo (líbání, osahávání..) Píše mi stále dál, hlavně věci, ze kterých tedy vyplývá jen to, že jsem hrozně úžasná, a chce se mnou sejít a spát se mnou…Já už ho ignoruji, protože mě tíží svědomí vůči mému příteli, i když je to pro mě hrozně těžké, protože vážně cítím, že náš to k sobě hrozně táhne..

No, moje otázka zní, já jsem přes 10 let ve vztahu, kde už trochu vázne sexuální život a neprobíhá to tak, jak bych si představovala, nicméně přítele miluji a vím, že tohle bylo jen krátkodobé poblouznění za které se stydím a nechci ho rozvíjet.
Zajímá mě ale, proč tohle dělá muž, který má vztah půl roku? Tam by přeci ještě měla být ta čerstvá zamilovanost, přitažlivost apod. Co ho k tomu může vést? Píše mi i sladké řečičky, pusinky,..

prosím tě do budoucna…vždycky u podobnýho dotazu rovnou napiš předem, co je jeho účelem, hrozně to diskutujícím usnadníš…já to naštěstí pochopil, tak odpovídám dle poptávky… to je proto, protože jsi strašně úžasná, skvělá a sexy a tyhle super vlastnosti přemlacují i ten čerstvej vztah… a teď to nejdůležitější…určitě je do tebe aspoň trochu zamilovanej :kytka:

Příspěvek upraven 04.11.20 v 10:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.20 10:50

Nuda, příležitost, asi zas až tak zamilovanej neni… těch důvodů je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
4.11.20 10:55

Je to stejný podvraťák jako ty. Jen ty sis to v sobě obhájila dlouhldobým vztahem, on si to v sobě obhajuje možná dost podobně, že než někam zabredne, tak si to užije s tou, která na to přistoupí a evidentně ví jak na tebe. To je celá věda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
4.11.20 10:56
@Anonymní píše:

Protože je to dívkař a jde po každé, co „dá“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61696
4.11.20 11:03

Protože má pocit, že mu dáš.. Klasický lovec, co mu nestačí jedna baba.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
4.11.20 11:12

Nebere ten vztah, mozna zatim, prilis vazne, premyslej spis nad sebou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4425
4.11.20 11:16

Nechceš se spíš zamyslet sama nad sebou, než řešit druhé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5640
4.11.20 11:17

Tak se ho zeptej, proč.. Možná do své přítelkyně není zamilovanéj a nebere ten vztah vážně, nebo je typ chlapa co prefikne každou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6256
4.11.20 11:21

A nebylo by lepsi se zamyslet nad sebou a resit to, co muzes ovlivnit? Treba proc jsi s partnerem ty, kdyz staci par slov a take si s tou vernosti hlavu nelames. Ze sve zkusenosti rikam, ze je lepsi se zamyslet nad svymi motivy a neresit duvody ostatnich. Nejsou o nic horsi (ci lepsi) nez ty me. A vedet, proc jsem ja udelala totez, je pro muj dalsi zivot dulezitejsi, nez vedet proc to udelal on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
4.11.20 11:22

Tak sama sebe sis vlastně omluvila a resis jeho :mrgreen: tomu rikam sebereflexe: ty na to nárok máš, pze máš dlouhodobý vztah, ale trápí tě to, že někdo se chová stejně jako ty po půl roce vztahu… A není to náhodou jedno? Chovate se stejně, oba tomu jdete naproti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat