Co věnovat manželovi k narozeninám?

Giselle.Brandon
19.6.13 23:13

Co věnovat manželovi k narozeninám?

Ahoj dámy! Chtěla bych se třeba některou z Vás nechat inspirovat, co by jste daly manželovi k narozeninám? Má je přesně za 16 dní. On si na ty dárky moc nepotrpí, ale přeci jen… Mám zatím voňavku, deodorant, stříbrný řetízek, a náramek ( šambala )
Děkuji! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4466
19.6.13 23:16

Mýho by nejvíc potěšil svatý klid. Tj můj pobyt s dětmi někde dál, než je obývák 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32669
19.6.13 23:16

To by celkem stačilo, ne? 8o :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
19.6.13 23:23

@Giselle.Brandon Těžko říct. Záleží na tvých finančních možnostech. Myslím, že toho už máš celkem dost. My si s mužem dáváme vždy jeden dárek, ale opravdu nějaký, který si konkrétně přejeme ( samozřejmě nic markantně drahýho ), já dostala třeba jedny narozeniny značkové hodinky a večeři, další narozeniny dovolenou. Partnerovi jsem koupila pásek od Hilfigera, jelikož jsem věděla, že se mu moc líbil.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Giselle.Brandon
19.6.13 23:24

My děti ještě nemáme a za celou dobu co jsme spolu, tak jsme ani jeden nikde, nikdo nebyl sám a ani jeden nechceme. Ksme spolu furt a jen spolu…tak to by ho udělalo hodne nešťastným.

• Citovat
  • Nahlásit
9577
19.6.13 23:25

Nějaký adrenalinový zážitek? nebo romantický víkend pro Vás dva? :) i když myslím, že pokud nemá kulatiny, tak toho máš dost.. ještě udělej večeři, svíčky a… :jazyk: a určitě bude spokojený :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Giselle.Brandon
19.6.13 23:28

@Ballnejka Děkuju, hodinky me taky napadly, ale na ty si netroufám, protože on chce konkretni značku a tu ja kupovat nebudu. To si bude muset koupit sám. Ja koupila k jiným oslavám napr.: velkou palmu ( líbila se mu ), nechala navrhnout pracovni aktovku s jeho iniciály, kožené pouzdro na mobil, drahé psací pero, meterologickou stanici a tak,,,

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.13 23:28

Musím anonymě ať mě můj nevyčíhne :mrgreen:,mám nachytané pánské hodinky, a z recese drbátko na záda a svíčky do uší :lol:,chtěl to kdysi vyzkoušet, tak mu to maslím udělá radost :).

• Citovat
  • Nahlásit
16579
19.6.13 23:29
@Giselle.Brandon píše:
Ahoj dámy! Chtěla bych se třeba některou z Vás nechat inspirovat, co by jste daly manželovi k narozeninám? Má je přesně za 16 dní. On si na ty dárky moc nepotrpí, ale přeci jen… Mám zatím voňavku, deodorant, stříbrný řetízek, a náramek ( šambala )
Děkuji! :kytka:

U nás v rodině nejsou dárky o množství. Jsou o tom, co toho druhého potěší.

Tvého manžela nikdo neznáme - nevíme, jaký je, kolikáté má narozeniny, co má rád, co se mu líbí, co ho baví. Nic z toho jsi nenapsala.

Jen jsi spočetla věci, které jsi koupila :nevim:… a dodala, že „on si na dárky nepotrpí“. Tak proč něco dalšího sháníš? Ohledně množství, řekla bych, že toho máš dost. Pokud s tím ještě nejsi spokojená, musíš sama vědět, jaký Tvůj muž je a co by mu skutečně udělalo radost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Giselle.Brandon
19.6.13 23:30

@pavlasu na adrenalin neni, ale nejaky romanticky večer udělám. Děkuju :kytka: TELECÍ LÍČKA S BRAMBOROVÝM PYRÉM A ŠVESTKOVÝM PŘELIVEM :lol: to u nej jistim.

• Citovat
  • Nahlásit
9577
19.6.13 23:30
@Anonymní píše:
Musím anonymě ať mě můj nevyčíhne :mrgreen:,mám nachytané pánské hodinky, a z recese drbátko na záda a svíčky do uší :lol:,chtěl to kdysi vyzkoušet, tak mu to maslím udělá radost :).

drbátko na záda.. kde jsi ho koupila? to je úžasný dárek :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Giselle.Brandon
19.6.13 23:31

@BohunkaP u něj je tohle těžké… Má rád auta, kvalitní, jednoduché, chytré a srozumitelné věci.

• Citovat
  • Nahlásit
Giselle.Brandon
19.6.13 23:33
@Anonymní píše:
Musím anonymě ať mě můj nevyčíhne :mrgreen:,mám nachytané pánské hodinky, a z recese drbátko na záda a svíčky do uší :lol:,chtěl to kdysi vyzkoušet, tak mu to maslím udělá radost :).

tak to je super, ze víš konkretne. Ja uz vsechny konkretni veci na nej za tu dobu vyčerpala :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.13 23:33

To vygoogluješ :D, od elegantních po recesní a vtipné, cena je cca od 60 -200 kč, takže je to doplněk k dražšímu dárku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.13 23:41

@Giselle.Brandon To já taky :),ale celý rok ho poslouchám a sleduju, tak se vždycky něco najde, ať praktického, nebo pro radost. Minule jsem ho načapala, jak se škrabe ovladačem, což mě dost pohoršilo, proto to drbátko :),ty svíčky zmínil cca před 6 měsíci, takže to nebude čekat, a hodinky si vybral, a já to jen zaplácnu a zabalím. Asi do krabice od bot :lol:,ať ho natáhnu :mrgreen: Jinak mi máme stanovené pravidlo, že 3 dárečky jsou akorát, jak pro děti, tak pro nás, a stop.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat