Co vidíte na mém utz? Má to být pohlaví?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Z_eba
Povídálka 45 příspěvků 10.01.19 22:12
Co vidíte na mém utz? Má to být pohlaví?

Ahojky,
Tak dneska 13+1, paní doktorka mi dala tuto fotečku a opravdu nevím, co na ní mám vidět. Poradíte někdo? ????
 Díky

Reakce:
Risanka
Kecalka 179 příspěvků 10.01.19 22:20

Já tam vidim holku 8)

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 10.01.19 22:21

Já tam vidím prd…

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 10.01.19 22:25

Já vidím fotku z ultrazvuku. Jistější odhad bude od doktorky a na polovině těhotenství nejmíň.

Z_eba
Povídálka 45 příspěvků 10.01.19 22:32

No spis zda tam jako mam hledat pohlavi nebo co to vubec je :joy: jinak mi rekla ze tam vidi pindika :joy: primo takhle, ale nerikala to u tohohle obrazku ale pri jinem, ktery samozrejme nemam :joy:

mroe
Neúnavná pisatelka 15072 příspěvků 10.01.19 22:33

Tak ja vidim foto z UZ, pravdepodobne vaginalni sondou a je na ni deloha a kus ditete ( vi buh ktery). Jestli z toho nekdo rekne vic, tak urcite keca, nebo hada.

Z_eba
Povídálka 45 příspěvků 10.01.19 22:36

@mroe díky, já tam taky vidím kousek, asi nozicku, ale tezko rict :joy: chvili jsem si rikala ze je to ten pindik, ale asi to vytiskla omylem mezi dvema fotkama miminka :) diky za nazory a typy :)

mroe
Neúnavná pisatelka 15072 příspěvků 10.01.19 22:37

Ano, je tam asi kousek nozek, ale pohlavi z toho teda fakt podle me poznat neni.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >