Co vlastně očekávat od muže?

Anonymní
4.4.20 21:14

Co vlastně očekávat od muže?

Ahoj! Nevím jestli otázka odpovídá tomu co chci napsat, ale za zkoušku nic nedám. Poslední dobou nedokážu pochopit muže… Pokaždé když se s někým seznámím přes internet, tak si vždy cca týden píšeme, pořád tvrdí jaký mají zájem, ale pak už píšu většinou jen já, což mi nevadí, ale oni jakoby náhle ztratili zájem a už nenapíšou. Ani si raději nepřečtou zprávu. Neřeknu, kde bych psala furt, ale tohle fakt není v pořadí mé práce. Nebo já fakt nevím. Já to už fakt nesnesu. Někdy by mě zajímalo či je ta chyba na mé straně nebo co… Upřímně mě děsí, že to tak skončí vždy. Proto vás prosím. Co si o tom myslíte? Co je příčinou?
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2625
4.4.20 21:17

Jak ti mužem říct co je příčinou, když tě neznáme. Můžeš moc tlačit na pilu, přestaneš se jim líbit, začnou jim vadit tvoje názory nebo to tam prostě není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2625
4.4.20 21:18

A taky nejlepší je nepsat si na netu moc dlouho, to každého omrzí, navrhnout někam jít nebo tak. Mě stačí max dva týdny a pak už by mě psaní taky nebavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
4.4.20 21:18

Nehoň je, když budou chtít, budou se ozývat oni. Vždycky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
4.4.20 21:19

Ahoj, no, já jsem to tak zažívala taky. Hlavní příčina u mě byla taková, že měli chuť si psát o sexu a podobně, což mě fakt nezajímalo, když jsem toho člověka ani neviděla naživo.

Ale může to mít různé důvody… Třeba to nemyslí úplně vážně a ty dáš najevo opak.

Nebo se zkrátka začne nudit… Jak dlouho si píšete? Upřímně, žádného chlapa snad nebaví si psát. Tak to praktikuj jen pár dní a pak někam vyražte. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
4.4.20 21:28

Záleží co píšeš, jestli něco ve stylu „jak se máš/co děláš?“, tak to nebaví nikoho… A někdy lidi fakt píšou blbiny, na který není co odpovědět… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10895
4.4.20 21:35

A navrhnes někdy osobní setkání? Mě by taky nebavilo moc vypisovat, je to strasnej zrout času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
4.4.20 21:35

Pošli ukázky konverzace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66125
4.4.20 21:38
@Anonymní píše:
Ahoj! Nevím jestli otázka odpovídá tomu co chci napsat, ale za zkoušku nic nedám. Poslední dobou nedokážu pochopit muže… Pokaždé když se s někým seznámím přes internet, tak si vždy cca týden píšeme, pořád tvrdí jaký mají zájem, ale pak už píšu většinou jen já, což mi nevadí, ale oni jakoby náhle ztratili zájem a už nenapíšou. Ani si raději nepřečtou zprávu. Neřeknu, kde bych psala furt, ale tohle fakt není v pořadí mé práce. Nebo já fakt nevím. Já to už fakt nesnesu. Někdy by mě zajímalo či je ta chyba na mé straně nebo co… Upřímně mě děsí, že to tak skončí vždy. Proto vás prosím. Co si o tom myslíte? Co je příčinou?
Děkuji.

Poradila bych vždy komunikaci seřídit podle jeho… nepiš, když nepíše, odpovidej podle jeho frekvence… Možná to zní blbě, ale funguje to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat