Co vše je potřeba ke svěření syna do péče

463
11.5.16 13:00

co vše je potřeba ke svěření syna do péče

Holky obracím se s velikou prosbou co vše potřebuji když budu podávat návrh na svěření syna do péče a jak se to asi cenově pohybuje,… dohodou s manželem to určitě nepůjde. Nesud te mě prosím… opravdu už je to krajní řešení… děkuji moc za odpovědi a rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64680
11.5.16 13:10

@Tyna_matiss nic, návrh na dítě je zadara, pokud si to sepíšeš sama, tak ušetříš i za právníka. Jinak je možno se zeptat na Ospod, jestli Ti se sepsáním návrh nepomůžou - já ho psala sama doma dle vzorů na netu., k soudu 3 kopie a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
11.5.16 13:14

@martina.se A je potřeba mít byt nebo tak? co sem tu četla tak sem docela zmatena… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
11.5.16 13:20

@Tyna_matiss no soud bude rozhodovat také podle toho, zda máš synovi co nabídnout a zabezpečíš jeho potřeby. To jest - jestli také máš zajištěné bydlení. Syn je nyní u otce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
11.5.16 13:26

Pred jednanim te navstivi socialni pracovnice, promluvit si a zkouknout, kde dite zije. Jestli ma postel, svuj koutek na hrani a skrin na veci. Jinak staci jen ten navrh, na netu jich najdes spoustu, jinak to nic nestoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
11.5.16 13:27

@ivvet momentálně žijeme spolu ještě na ospodu mi dali jen ten návrh že s rozvodem mám počkat tak nevím sem v tom ztracená… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
11.5.16 13:28

Mě sepsali žádost na ospod a rovnou i odeslali na soud. Je to zdarma. V každém případě přijde k oběma rodičům sociální pracovnice zjistit jaké tam má dítě podmínky. Není podmínkou vlastní bydlení. Ale někde přece bydlet musíte ne? Třeba u rodičů nebo někoho z rodiny. Na dceru se ptali i ve školce, následně i ve škole i u lékaře atd. Pokud je dítě starší, zeptají se i jeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
11.5.16 13:29

@palapa No mi právě žijeme ještě spolu… ale s alkoholikem co nemá k facce daleko žít nechci… bohužel se k tomu přiklonil.. tak nevím co dřív jestli byt.. nebo podat ten návrh nebo jka… jsem bezradná :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34409
11.5.16 13:29
@Tyna_matiss píše:
@martina.se A je potřeba mít byt nebo tak? co sem tu četla tak sem docela zmatena… :(

Tak je dobrý někde bydlet, pod most ti ho nedají :think:
Ale vlastnit nemovitost nemusíš. Nebudou řešit, že ty jsi v nájmu a muž má vlastní byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
11.5.16 13:30

@Tyna_matiss no s rozvodem az budes mit sverene dite do pece, je to lepsi. Zkuste se aspon na tom diteti dohodnout, je to lepsi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
11.5.16 13:30

@Bábrdl ted to bude asi znít hodně divne když bych byla v podnájmu u známeho? vadilo by to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
11.5.16 13:31

@palapa Sním to půjde asi těžko… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
11.5.16 13:31

@Tyna_matiss musíte mít předem vyřešenou péči o dítě, bez toho rozhodnutí k rozvodu nedojde. Žádost o rozvod můžete podat jako první, ale stejně prvně půjdete k soud ohledně syna a tam už musí být jasné, kde s ním budete žít a jaké bude mít podmínky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
11.5.16 13:32
@Tyna_matiss píše:
@martina.se A je potřeba mít byt nebo tak? co sem tu četla tak sem docela zmatena… :(

ne, proč? Jako jasný, že máš mít kde bydlet, ale pokud jsi třeba u rodičů, tak je to v pohodě.. nesmíš být pod mostem, být feťačka a pod.. pokud pečuješ a věnuješ se mu, tak nepotřebuješ nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
11.5.16 13:32

@Tyna_matiss jim je „jedno“ kde bydlis. Dulezite je, at je tam cisto. Jestli se nedohodnete, budete se zpovidat pred soudem a hazet na sebe spinu. Podej ten navrh, at se to hybe a res bydleni! Jestli se o dite staras, nic ti nehrozi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat