Co vše může HA ovlivnit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 21.04.18 22:03
Co vše může HA ovlivnit?

Dobrý den, zajímalo by mě, co vše u vás ovlivnila HA. Brala jsem jednu a při ní jsem měla divné psychické stavy (přišly asi 3 měsíce po užívání). Teď beru jinou a opět - 3 měsíce po užívání nastávají problémy, ale nevím, jestli jsou způsobeny HA. Tentokrát to nejsou problémy psychického rázu, nicméně jsem měla zánět močáku (to antině nepřipisuji), poté asi 3× za sebou mykoza a nějak ne a ne se jí zbavit. Myslíte, že to může být HA? V příbalovém letáku píšou že ano, doktor tvrdí opak. Nehledě na to, že pposlední dobou mám i strašně zvláštní pocity při styku (mimo mykozu, při mykoze styk nemáme), cítím tlak, je mi vše nepříjemné, od orálního sexu až po styk, ani prsty mi zkrátka nejsou příjemné, cítím tlak jak na klitorisu tak i vevnitř a je mi to opravdu dost nepříjemné. Může to způsobovat HA? Doktor už je ze mě na prášky, pořád mu tam chodím s nějakým problémem a on mě pořád přesvědčuje o tom, že to prostě bolet NEMŮŽE ani při mykoze, ani normálně. Tak se tedy ptám vás, nemáte zkušenost?
Ještě bych dodala - probiotické tampony a lactacyd - máte zkušenosti prosím? Pomáhají vám a používáte probiotické tampony pokaždé při návštěvě např. veřejných koupališť a bazénů? Chci se nějak preventivně chránit, ale nějak na mě nic nezabírá, stravu jsem změnila úplně, cukry téměř žádné, cvičím, takže strava je vyvážená a stejně se problémy vrací… :zed: Děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAduš8
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 21.04.18 22:08

Moje velice dobrá kamarádka trpěla na opakované mykózy a pak zjistily, že to vše bylo vlivem depresí a psychiky. A myslím, že HA může mít vliv úplně na vše, je to prostě chemicky namíchaný hormon.

Markétka111
Kecalka 134 příspěvků 21.04.18 22:10

Ja myslim, ze pokud ty problemy nastavaji az po tom, co zacnes brat HA, tak to muze byt z toho. Pohlavni styk muze bolet a byt neprijemny pri mykoze, to je blbost ze ne..
Jinak preventivne proti mykoze déam vyplachy jedlou sodou a ted jsem si dost osklive rozjetou mykozu vylecila zavadenim na noc strouzku cesneku, po 4 dnech byl klid..

ivašot.
Kelišová 5933 příspěvků 21.04.18 22:11

@SannaZ Souhlasím s @Aduš8 a za těchto okolností bych ji vysadila

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 21.04.18 22:12

@Aduš8 psychika je v pořádku, nemyslím, že je problém tam… Jen se mi nějak nezdá, že bych najednou začala mít tak často mykozy, nikdy jsem je neměla… a teď najednou 3× za sebou… Pravda, každý měsíc je to slabší a slabší (většinou ji dostanu před menstruací a to opravdu snad na den přesně) ale i tak…

Uživatel je onlineAduš8
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 21.04.18 22:17

@SannaZ možná zkusit ji úplně vysadit a přemýšlet o jiném způsobu ochrany. Pak uvidíš, jestli to s tím má souvislost. Já ji brala taky, zůstala mi po ní jen nadváha. Vysadila jsem ji po několika letech, kdy mi začaly strašně otékat nohy. Znám slečnu, která prodělala mozkovou mrtvici a doktorka ji nepřímo potvrdila, že ji k tomu z velké části přispěla i HA, tuším, že užívala náplasti.

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 21.04.18 22:19

Brala jsem ha 8let v kuse. A opravdu se u mně nezměnilo nic. Počet sexu, váha, nálady, partnera mam stale stejného. Byl stejny pred branim, během i v dobe snahy o potomka. Naopak jsem byla happy jak dva grepy když jsem nemusela dovolenou řešit mezi cykly, neměla extrémně silnou a bolestivou ms - endometeioza, to byl důvod dlouhodobého brání. Jaterni testy ok. Zatimco po vysazení se mi v plne parade endo opět rozjela a skoncila jsem na operaci. S druhým dotazem neporadím. Na mykozy jsem netrpěla nikdy takže do bazénů a rybníků bez tamponu.

medunka23
Kelišová 6688 příspěvků 21.04.18 22:59

@SannaZ asi bych vyzkoušela jiný druh ochrany, poraď se se svým doktorem a uvidíš. Já brala HA +é let, poté dve děti a při druhé sekci jsem se nechala sterilizovat. Ano, je asi fakt, že před MS jsem asi den podrážděnější(což při HA nebylo, ale otázka jestli jen nejsem starší a unavenější) ale že bych jí měla extrémně silnou není pravda, ale já nikdy žádné potíže neměla a vždy vše klapalo jako hodinky.
Přeci jen to jsou umělé hormony, takže pokud si nejsi jistá, stálo by za úvahu přemýšlet o něčem jiném.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama