Co vše může kontrolovat OSPOD? Sociálka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
270
17.5.22 17:02

Co vše může kontrolovat ospod? Socialka?

Ahoj, podala jsem soudu navrh na svereni dítěte do moji pece plus vyse alimentu. Prijde ke me socialka to vim ale ohlasi se aspon predem? Co vse kontroluje? Chodi treba i po sousedech? Malemu jsou 2 roky, jeste nemluvi. Jak probiha takovy soud? Byvaly se na me snazi nahazet vselijakou spinu, pritom on je ten co nema trvale bydliste..je zadluzeny, byl i několikrát zavrenej..chlasta..obcas fetuje..ja jsem ta, co se nehodla hadat u soudu ale chci aby to bylo pevne dany..k malemu je teda hodny ale nelibi se mi, ze s takovym clovekem vubec sdili zivot..jenze s tim nic neudelam..diky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
328
17.5.22 17:08
@klobinka píše:
Ahoj, podala jsem soudu navrh na svereni dítěte do moji pece plus vyse alimentu. Prijde ke me socialka to vim ale ohlasi se aspon predem? Co vse kontroluje? Chodi treba i po sousedech? Malemu jsou 2 roky, jeste nemluvi. Jak probiha takovy soud? Byvaly se na me snazi nahazet vselijakou spinu, pritom on je ten co nema trvale bydliste..je zadluzeny, byl i několikrát zavrenej..chlasta..obcas fetuje..ja jsem ta, co se nehodla hadat u soudu ale chci aby to bylo pevne dany..k malemu je teda hodny ale nelibi se mi, ze s takovym clovekem vubec sdili zivot..jenze s tim nic neudelam..diky..

To jako fakt 8o :roll:?
To je krasny, ze se ti nelibi otec tveho ditete a jeho zivotni styl, ale zavreny byl asi uz pred pocetim, ze? Nebo to stihnul, vcetne chlastu a fetu, az po narozeni?
Vy jste meli byt pod dohledem uz davno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25163
17.5.22 17:18

To jsi vybrala dítěti tatínka jen co je pravda :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25163
17.5.22 17:18

To jsi vybrala dítěti tatínka jen co je pravda :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
17.5.22 17:20

O tom, ze je zadluzenej jsem se dozvedela bohuzel az potom. Jaky pod dohledem uz davno? To jeste byl normalni a nefetoval, to zacal az ted co jsme od sebe..zavrenej byl v mladi..to jsem si myslela ze po 15 letech se zmenil..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11151
17.5.22 17:26
@Adelineee píše:
To jako fakt 8o :roll:?
To je krasny, ze se ti nelibi otec tveho ditete a jeho zivotni styl, ale zavreny byl asi uz pred pocetim, ze? Nebo to stihnul, vcetne chlastu a fetu, az po narozeni?
Vy jste meli byt pod dohledem uz davno.

Čteš poprvé, že byl někdo zavřený, pije?
Proč se k tématu vyjadřuješ, když k tomu kromě rýpání nic nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11151
17.5.22 17:27

@klobinka

tady ti dají sodu, všichni tady jsou srovnaní, mají navařeno, bez dluhů, ale jinak jsou totálně v prd eli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
17.5.22 17:29
@DanielaD píše: Čteš poprvé, že byl někdo zavřený, pije?
Proč se k tématu vyjadřuješ, když k tomu kromě rýpání nic nemáš?

Ne, nectu, jen vyjadruji udiv nad tim, ze nekoho prekvapi, ze podobnou rodinu resi ospod. Mimochodem, co mas k tematu, krome meho umravneni, ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9208
17.5.22 17:32

Ohlásit předem se dle zákona Nemusí
mohou odpo. k večeru zazvonit jen tak (v noci obvykle nechodí, ne ve vašem případě)
snaž se mít doma Uklizeno a v Lednici základní potraviny, dívají se i do spíže a zajímá je spaní (postel dítěte) a místo na hraní-učení, skříně na oblečení
někdy mrknou i do botníku a komory
do sklepa chodí jen rýpalky 8)

měj koupelnu a wc čisté, základní hyg. potřeby (pasta, kartáček, wc papír)+dítě čisté a v pohodě, pokud možno nikde žádné láhve od alkoholu (ve větší míře)
nám Ospod přijel teda ohlášený (kvůli adopci), ale do špajzu, lednice a nachystaného pokojíčku šli taky a zajímaly je energie, dluhy a jak vycházíme..
jako příjemné to nebylo, ale zvládlo se to úplně v pohodě…
na styk s otcem má dítě právo, takže jakého jsi mu vybrala, s takovým musíte vycházet-fungovat-hledat kompromisy…
zkus zapojit Probační a mediační službu (pokud je po výkonu trestu, tak ho tam budou dohledovat či aspoň znát) a třeba jeho mámu, zda by ho trochu neumravnila, nepomohla?
prostě je to Otec dítěte a tak to je.

PS : JJ, na sousedy zvoní běžně.. takže si odpusť diskotéky, hádky, udržuj pořádek ve spol. prostorech, pokud máte úklid na patře, tak sehni hřbet a vytři, na sousedky se začni usmívat a na to fakt bacha, sousedi vědí obvykle víc, než si myslíte..
někdy mi odříkají i hádku a kvůli čemu byla a co kdo řekl… panel i cihla propouští zvuk jak máslo

Příspěvek upraven 17.05.22 v 17:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11151
17.5.22 17:36

@klobinka

tady máš něco z netu

@Lucy75 ti to píše správně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35275
17.5.22 17:45
@klobinka píše:
O tom, ze je zadluzenej jsem se dozvedela bohuzel az potom. Jaky pod dohledem uz davno? To jeste byl normalni a nefetoval, to zacal az ted co jsme od sebe..zavrenej byl v mladi..to jsem si myslela ze po 15 letech se zmenil..

Vždyt jsi ty dluhy řešila už v r. 2018, přemýšlelas nad svatbou…

https://www.emimino.cz/…zela-329471/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4340
17.5.22 17:46

U me byla ospodacka pred soudem o svereni do pece.
Videla naklizeny byt, takze se nekoukala nikam. Zajimalo ji, zda kojim, kdo je synova lekarka, jestli chodi otec za synem, jestli mu neco koupil, jestli a kolik prispiva. Poradila mi se zanetem prsu a sla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25163
17.5.22 17:47
@free333 píše:
Vždyt jsi ty dluhy řešila už v r. 2018, přemýšlelas nad svatbou…https://www.emimino.cz/…zela-329471/

To byl určitě jinej :lol: tenhle jen sedel a dluhy a fet až potom :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22949
17.5.22 17:49
@klobinka píše:

tak on hlavně sdílí polovinu jeho genetického materiálu :think: sdílet spolu život samozřejmě budou, pokud otec bude chtít. Jako otec má svá práva a to díky tobě. Chudák dítko :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22949
17.5.22 17:53
@klobinka píše:

to, že je zadluženej je to nejmenší. Pokud byl zavřenej v mládí, před 15lety, tak to nemusí nic znamenat, ale to že chlastá a fetuje už je problém :think: Jak dlouho jste od sebe? neuvažuje o léčení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat