Co vše potřebuji, pokud chci dělat gellak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marťásek 007
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 12.10.14 09:35
Co vse potrebuji,pokud chci delat gellak?

Ahoj holky,
jdu si k vam pro radu. Rozhodla jsem se, ze si poridim lampu a zacnu delat gellak, svoje nehty mam pekny, takze gelovky jsem nikdy nemela a ani nechci, vzdy jsem si nehty lakovala, jenze mi lak vydrzi max den dva a pak to stoji za prd :( Precetla jsem si jiz par diskuzi, recenzi a zaujala me znacka EBD ( snad to pisu spravne),ted tam maj dokonce hezky akce ;)
Moje otazka zni, jakou dezinfekci, odlakovac atd. Lampu mam, takze jen nakoupit laky a vse ostatni co je potreba. Poradi mi nekdo? Dekuji :kytka:

Reakce:
Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 12.10.14 09:57

@Marťásek 007 a chceš objednávat z internetu nebo hledáš kamenný obchod? Já jsem kolikrát objednala gel-lak a nakonec měl ve skutečnosti dost odlišnou barvu.

Jinak já všechno objednávám u Lady, vždycky vyjdou vstříc, když se mi něco nelíbí nemají problém vrátit peníze a jsou kvalitnější než z jiných obchodů co jsem měla a výběr se mi zdá taky dobrý. Jinak tu značku co píšeš neznám.

http://obchod.cosmetic-lada.cz/

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 12.10.14 10:05

Promiňte, že se vtírnu, ale je to tak, že použiju na svůj přírodní nehet gel lak base, pak nějaký barevný gellak, pak vrchní top, zapeču to pod lampou a nehty jsou jakoby jen nalakované? A sundavá se to pak normálně tím odstraňovačem? A jak dlouho to vydrží?

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 12.10.14 10:29

@terinka4444 v podstatě ano, akorát to sundávání není tak že si je odlakuješ tak jako normální lak, musíš odstraňovač nechat nějakou dobu působit asi 20-30 min a podle potřeby opakovat nebo zbytky obrousit pilníkem. Já jsem si gel-lak nechala udělat párkrát od kamarádky když jsem chtěla mít opravdu hezké nehty, ale já jsem spíš pro obyč lak.

Jako plus vidím že se ti tolik nezničí nehty jako po gelovkách, ale nehty mi rostou celkem rychle a už za týden byli vidět odrostlé kusy a při tmavším laku to nevypadá hezky a dolakovat to úplně nejde aby ten výsledek vypadal perfektně :(

Marťásek 007
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 12.10.14 10:29

@Zupa Mno,pat ti kdyztak poslu odkaz na ty stranky, ju? V kemennym obchode se to nevyplati, je to o dost drazsi, co jsem koukala :think: Chtela jsem se jeste zeptat, zda tema gellakama jde udelat i francie?

Marťásek 007
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 12.10.14 10:33
Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 12.10.14 18:52

@Marťásek 007 Jo jde to, ale já jsem na to úplné dřevo abych se přiznala :mrgreen: Vrchol je pro mě ostříhat si levou rukou tu pravou :lol: Mě to dělá švagrová, normálně malým štětečkem nakreslí tu linku a korektorem v tužce když tak trochu poopraví a pak zapeče.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 12.10.14 18:55
@Marťásek 007 píše:
@Zupa http://www.modelaznehtu.cz/shop.php?…

jako ceny dobré, ty akce jsou dost výrazné, koukala jsem že jsou i tam odběrná místa to je fajn :mrgreen:

Marťásek 007
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 12.10.14 20:38

@Zupa Prave,prave ;) Takze jsem si tam uz objednala ty tri q-lac za 375,– pak dezinfekci, olejicek, pilniky, drivka. Tak jsem zvedava co mi prijde, ale tuhle znacku si hodne holek chvali, tak snad se nespalim ;) Az budu mit odzkousene tyto, zainvestuju do dalsich na tu francii.Ja jsem si ji dala normalnima lakama, ale bohuzel se mi to po par dnech loupalo, ale zvladla jsem si to delat sama, vypadalo to hezky, jen to nevydrzelo…

ana11
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 12.10.14 20:40

@terinka4444 můžeš zkusit peel off gel lak, ten se jen odloupne, nemusíš omotávat nehty acetonem na 10 min, případně ještě trošku pilovat - záleží na systému.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >