Co vše vyřídit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 17:42
Co vše vyřídit?

Hezký podvečer, chci se zeptat…jsem na rodičovské a mám jí do června příštího roku…chlap dal v práci výpověď a končí mu výpovědní lhůta koncem prosince. Co vše musíme potom (začátkem ledna) vyřídit na úřadech, když se chlapovi nepodaří sehnat novou práci?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
geilens
Závislačka 4621 příspěvků 09.11.14 17:45

Muz se musi prihlasit na pracak a na pojistovnu to nahlasot. Ty nic :D

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65047 příspěvků 09.11.14 17:46

A co vše bys chtěla vyřizovat, když nenajde práci, tak se prostě zaregistruje na UP, jako kdokoliv jiný a bude mít nárok 5 měsíců na podporu, pokud pro ni splňuje podmínky. Plus nahlásit na zdravotní pojišťovně, že je na UP.

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 09.11.14 17:47
@Anonymní píše:
Hezký podvečer, chci se zeptat…jsem na rodičovské a mám jí do června příštího roku…chlap dal v práci výpověď a končí mu výpovědní lhůta koncem prosince. Co vše musíme potom (začátkem ledna) vyřídit na úřadech, když se chlapovi nepodaří sehnat novou práci?

Tak asi by se manžel měl zaregistrovat na úřadu práce, nic jiného mě nenapadá. :think:,co by bylo nutné vyřídit, nebo z jakého hlediska?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19554 příspěvků 09.11.14 17:57
@Anonymní píše:
Hezký podvečer, chci se zeptat…jsem na rodičovské a mám jí do června příštího roku…chlap dal v práci výpověď a končí mu výpovědní lhůta koncem prosince. Co vše musíme potom (začátkem ledna) vyřídit na úřadech, když se chlapovi nepodaří sehnat novou práci?

Mít ženu na rodičovské a dát výpověď bez zajištěné jiné práce je samo o sobě hodně absurdní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 18:01

Diky za odpovedi, napadlo me, ze pridavky dostava ted k vyplate, tak kdo o ne potom musi zazadat?

@hanka.br. o tom se mi ani nechce povidat, bych se zase nastvala

vokishka
Extra třída :D 13727 příspěvků 09.11.14 18:08
@Anonymní píše:
Diky za odpovedi, napadlo me, ze pridavky dostava ted k vyplate, tak kdo o ne potom musi zazadat?@hanka­.br. o tom se mi ani nechce povidat, bych se zase nastvala

To slyším poprvé, že přídavky dostává k výplatě. Ty se platí přímo na účet nebo poukázkou.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 09.11.14 18:08

Vy se budete chtít prohodit na rodičovské? jestli né, tak on by se měl akorát zaregistrovat na ÚP… :nevim: no a na ÚP do tří dnů od ukončení pracovního poměru

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 09.11.14 18:09
@Anonymní píše:
Diky za odpovedi, napadlo me, ze pridavky dostava ted k vyplate, tak kdo o ne potom musi zazadat?@hanka­.br. o tom se mi ani nechce povidat, bych se zase nastvala

Tak přídavky snad se zaměstnáním nemají nic společného, ty se snad stále vyřizují na stejném místě, což je kontaktní místo SSP, ne?

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 09.11.14 18:10
@Anonymní píše:
Diky za odpovedi, napadlo me, ze pridavky dostava ted k vyplate, tak kdo o ne potom musi zazadat?

Urcite ne, ty chodi zvlast

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 18:14

@geilens a kdo jim da vedet, ze budou chodit mne? Ja si prave rikam, ze urady vetsinou mezi sebou nekomunikuji, tak jestli si to zjisti mebo to musim nahlasovat…

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33573 příspěvků 09.11.14 18:16
@Anonymní píše:
@geilens a kdo jim da vedet, ze budou chodit mne? Ja si prave rikam, ze urady vetsinou mezi sebou nekomunikuji, tak jestli si to zjisti mebo to musim nahlasovat…

Myslíte přídavky na děti- ty chodí na účet, který jste si zvolili při žádosti o ně. Úcet samozřejmě můžete na úp nahlásit jiný, ale je to zbytečné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 18:21

@blecha72 chlapovi chodi k vyplate a popravde nevim jestli to jsou primo pridavky na dite :oops: proste cca 1100 na jedno dite mesicne dostava od statu kazdy

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 09.11.14 18:24
@Anonymní píše:
@blecha72 chlapovi chodi k vyplate a popravde nevim jestli to jsou primo pridavky na dite :oops: proste cca 1100 na jedno dite mesicne dostava od statu kazdy

To je daňové zvýhodnění na dítě a to může uplatnit pouze ten, kdo pracuje a platí dané. Pokud pracuje s ty k rodicaku, můžeš uplatnit ty, pokud ne, tak na to nebudete mít nárok pokud bude chlap na UP.

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 09.11.14 18:24
@Anonymní píše:
@blecha72 chlapovi chodi k vyplate a popravde nevim jestli to jsou primo pridavky na dite :oops: proste cca 1100 na jedno dite mesicne dostava od statu kazdy

Co je to za nesmysl??? To nejsou v žádném případě přídavky, maximálně nějaký bonus od zaměstnavatele, nebo odpočet na daních 8o.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >