Co vše zařídit než přijde paní na úklid

Anonymní
30.5.15 14:22

Co vše zařídit než přijde paní na úklid

Ahojky,
prosím o radu.. ve středu k nám poprvé přijde paní na úklid, co vše mám mít připraveno.. co po ní na první schůzce chtít, jak si to nějak zabezpečit..
Paní nebude přes agenturu, ale přes inzertní portál hlidacky.cz
Nemám vůbec zkušenosti, tak prosím nerýpavé komentáře :mrgreen:
plus se omlouvám za anonym, ale nechci to šířit do okolí

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
30.5.15 14:30

Tak zalezi, jestli jste uz na vsem dohodnute - cena, rozsah uklidu, postup, co jak casto atd. jestli bude mit pani vlastni prostredky, jestli si pomucky bude nosit nebo budou zustavat u vas…
no a to dalsi se odviji od toho, co vsechno bude delat a taky jestli v tu dobu bude sama u vas doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 14:33

@Ali-Ali
dohodly jsme se již na ceně, úklidové prostředky bude mít naše, na rozsahu úklidu jsme se zatím nedohodly (takže ji sepíši jakýsi plán?). Jinak ze začátku si ji nejdříve budu chtít oťukat a budeme s ní doma.. po delším čase ji budu nechávat už samotnou..
Nevím zda sepsat nějakou smlouvu?

• Nahlásit
  • Citovat
1268
30.5.15 14:34

Tak urcite byt poprve doma, sepsat rozsah praci a hlavne si udelat i predstavu o case, aby ti tam neuklizela 4 hodiny treba maly byt. Ja jsem to pak zkontrolovala a rekla ji svou predstavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
30.5.15 14:38

Jo, sepsany plan je urcite fajn, co treba ma udelat pokazde, co jednou za mesic atd. neboj se jit do detailu, ono „uklidit koupelnu“ muze mit hodne ruznych forem - nekdo dre i spary mezi kachlickama nekdo ani neutre policku. myslim, ze i pani bude rada, kdyz to bude mit co nejpodrobneji, aspon se pak vyhnate (nekdy ne moc prijemnemu) napominani, ze na neco neudelala.
taky si ujasni, co uz povazujes za sve soukromi. jestli treba chces, aby uklidila i uvnitr skrinek atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 15:00

Díky,
tak jsem sepsala plán vč. toho, co kde udělat a kolikrát za měsíc.
A smlouvu tedy netřeba? :nevim: a asi si také opsat občanku, kdyby náhodou?

• Nahlásit
  • Citovat
4035
30.5.15 15:08

Já bych asi byla schopná trochu poklidit, aby se moc nelekla :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3221
30.5.15 15:09
@Anonymní píše:
Díky,

Trochu OT - paní není povinna ti ukázat občanku, jsou v ní citlivé a snadno zneužitelné údaje, o opisování už vůbec nemůže být řeč. Chápu tě, ale připrav se na to, že to nejspíš odmítne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 15:10

To plánuji :lol: :lol: jako my tu nemáme bordel, to ne.. já uklízím, ale potřebuji teď nějak skloubit děti, práci a moje zdrav. problémy, takže tohle je moje záchrana :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
4891
30.5.15 15:26

Já mám paní na doporučení známých, takže jsem se nebála, ale stejně jsem vždycky doma, když tu je. Původně jsem jí chtěla dát seznam činností, ale nějak to vyplynulo tak, že se do toho dala a já jsem jen doplnila, co bych ještě chtěla. Čistící prostředky má naše, připravila jsem nějaký základ + hadry a gumové rukavice, pak jsem ještě dokupovala věci, o které si sama řekla. Co se týče zabezpečení, má na hlídačkách dobré hodnocení? Asi bych nenechávala nikde volně položené peníze a cennosti.

Můžu se ze zvědavosti zeptat, proč by ti vadilo, kdyby o tom vědělo okolí? Myslím, že paní na úklid už je dnes celkem běžná věc. Já už bych nechtěla jinak, stejně uklízím každý den a jsem ráda, že ten „velký“ úklid dělá někdo za mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 15:33

@blobfish
Díky za poznatek, ještě také budu muset dokoupit hadříky a rukavice. Ano má, 3 kladné hodnocení, nechtěla jsem vybírat někoho bez hodnocení.. :)
My nejsme velké město a v okolí bydlí dost rýpavých závistivců, takže by to hned věděla celá vesnice.

• Nahlásit
  • Citovat
5432
30.5.15 15:35

Neporadím, ale klobouk dolů. Já osobně bych určitě luxusně uklidila :mrgreen:, aby mi doma neuklízel cizí člověk. Jsem v tomhle prostě divná :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
30.5.15 15:53
@Anonymní píše:
Díky,

A jakou smlouvu bys s ní chtěla sepisovat?
Když jsem neměla paní přes agenturu, tak jsem si její občanku ofotila, abych měla v ruce aspoň něco, neměla s tím problém.

• Nahlásit
  • Citovat
Meha
30.5.15 15:54
@tterka píše:
Neporadím, ale klobouk dolů. Já osobně bych určitě luxusně uklidila :mrgreen:, aby mi doma neuklízel cizí člověk. Jsem v tomhle prostě divná :zed:

Proč klobouk dolů? Jakože za odvahu, že si někdo vezme paní na úklid :mrgreen:?

• Nahlásit
  • Citovat
26921
30.5.15 16:02

Aneb prijde pani na uklizeni, musíme uklidit! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie