Co vše zničily vaše děti

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8826 příspěvků 04.01.17 12:19
Co vše zničily vaše děti

Při poslední akci mých dětí mě napadlo založit diskuzi Co vše zničily vaše děti. Moje děti dokážou něco zničit, rozbít během pár sekund. Když jsem se teď rozhlédla kolem sebe, tak jsem narazila na lampičku. Byla hodně levná a ten vršek je jen trošku slaboulinkého plastu potaženého látkou. Teda ten plast tam už není - moje dítko lampičku vzalo a chtělo mi ji podat a ten plast popraskal - dala jsem to pryč a je tam už jen látka. Co šlo a co nešlo zachránit? Jedno mé dítko kdysi vzalo tmavě modrou fixu na zeď - kupodivu se mi to povedlo vyčistit tak, že tatínek nic nepoznal.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 04.01.17 12:23

Syn je ještě prtě mrňavý ale i tak má na kontě jednu rozbitou misku a okousaný roh konferenčního stolku. U nás jsou zatím největší ničitelé psi, ale konkurence jim rychle roste :mrgreen:

Sára 1
Echt Kelišová 8826 příspěvků 04.01.17 12:25

Můžete přidat k příspěvku i věk dětí. :mrgreen:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 04.01.17 12:25

Tak naposledy zničily gauč. :mrgreen: Máme ekokůži a jak na tom pořád skákaly, tak se to ve švu rozervalo, od shora až dolů. Pravda, byl levný a máme ho už nějaký ten pátek. Jinak klasika jsou u nás hračky: různé cancoury a kolečka u autíček, spojky u plastových kolejí… to tatínek pořád něco lepí. Keramickou lampičku z nočního stolku mi smetly také, pád na parkety nepřežila. Jako batolata měly nadání pro různé úchytky šuplíků a zásuvek. Určitě toho bylo ještě víc, ale z hlavy se mi teď už nic nevybavuje. :think:

EDIT: Kluci 3 a 5 let

tereza12345
Echt Kelišová 9958 příspěvků 2 inzeráty 04.01.17 12:26

Nas mladej je jako nicici komando.. uz zarvala pulka nadobi-mame skrinky dole. Ted mixer- svihl s nim o zem, a strasne rad po vsem cmara- zed mame vic barevnou nez bilou.. je mu rok a pul, a proste to nejde nekdy uhlidat. Jo a lame puzzle a soucastky u plastovych auticek.. je to zkratka darecek.. jo a taky mi neustale neco hazi do piti- ovladac, cteci tuzku a taky..

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 04.01.17 12:28

Naše dítě ještě nic, však je taky 3měsíční, i když kromě teda povlečení - když jsem jí přebalovala v posteli, tak se rozhodla, že se jí chce zrovna kakat. :lol: Poprvé jsem jí nepřebalovala na přebalováku, ale na posteli, no, flek na bílém povlečení už zůstal :mrgreen: Ale já byla expert, naši měli před malováním, dali nám pastelky, ať si kreslíme po zdech, že se stejně bude malovat, tak aby nás zabavily.. No, a já šikulka si místo pastelek vzala voskovky - když oni malovaly líp :lol: Tak naši museli vše oškrábat, znova vyštukovat a až pak se malovalo :lol: A teda, ještě jsem zničila ségře vlasy - den před tím, než měla nastoupit do školky jsem její krásné zlaté prstýnky okudlala na ježka :lol: A to prosím pěkně dětskýma nůžkama na papír :lol: Jo, pak už nás nikdy mamka nenechala 5 minut zticha v pokoji :D

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 04.01.17 12:28

První téměř nic (skleničky a hrnecky nepocitam)
Ale druhá je ná to expert - nádobí uz nepocitam, hračky, knížky, zdi pocmarane ci opatlane, strhnute závěsy, teď stromeček a ozdoby na něm, utržené drzaky v kuchyni a koupelna, myš, klávesnice…no raději út nebudu pokračovat :mrgreen:

žampion
Závislačka 3732 příspěvků 04.01.17 12:30

Jako hlavní a pro mě nejdůležitější moje děti zničili mou schopnost v klidu prospat celou dlouhou noc bez jediného probuzení :? chjo to už je jen dáááááááááááááávno vzpomínka, jinak můj tříletý je Ničitel s velkým N miluje autíčka ale dokáže nové během chvilky zlikvidovat to s ním furt jezdí, tlačí na něj dělá bouračky a auto je KO a je mu to jedno. To moje pětiletá je jiná kategorie tuhle si šla na vánoční stromek pro čokoládku a drcla do kouličky, která se rozbila - tragédie celosvětová a pláč a pláč a výčitky svědomí :think:

Sára 1
Echt Kelišová 8826 příspěvků 04.01.17 12:31

@Kattynka000 Zasmála jsem se. Šikulka jsi byla.

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 12:33

Moje dcery zapatlaly zdi, počmáraly zdi čím mohly, nejhorší byla rybilka :cert: :cert:
A nedávno dcera rozbila nádržku na vodu do sušičky, nová stála 1000kč. Chtěla mi pomoct, ale vyklouzlo ji to.Byla jsem otočená, takže jsem to neviděla…sušičku prádla jsme měly asi měsíc? ale zase bez nich by to nebylo ono :srdce: :hug:

Sára 1
Echt Kelišová 8826 příspěvků 04.01.17 12:33

Někdy mám pocit, že ničící děti mám jen já. Většinou to jde naštěstí nějak napravit. Věčně někde něco vylitého, pokecaného, špinavého. To jde naštěstí omýt, vyprat.
@Fima S tou lampičkou jsi mi připomněla, že původně byly dvě. Jedna taky spadla na zem a rozbila se - ani nevím, které dítko to bylo - spíš to starší.

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 04.01.17 12:34
@Fima píše:
Tak naposledy zničily gauč. :mrgreen: Máme ekokůži a jak na tom pořád skákaly, tak se to ve švu rozervalo, od shora až dolů. Pravda, byl levný a máme ho už nějaký ten pátek. Jinak klasika jsou u nás hračky: různé cancoury a kolečka u autíček, spojky u plastových kolejí… to tatínek pořád něco lepí. Keramickou lampičku z nočního stolku mi smetly také, pád na parkety nepřežila. Jako batolata měly nadání pro různé úchytky šuplíků a zásuvek. Určitě toho bylo ještě víc, ale z hlavy se mi teď už nic nevybavuje. :think:EDIT: Kluci 3 a 5 let

Také máme gauč z ekokůže, a taky dostává strašně zabrat. :? Zatím drží pohromadě.. ale reprezentativní rozhodně už moc není. Děti také 3 a 5 let.

Jinak asi 4 porcelánové hrnky a podobné „drobnosti“.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 04.01.17 12:35
@Kattynka000 píše:
Naše dítě ještě nic, však je taky 3měsíční, i když kromě teda povlečení - když jsem jí přebalovala v posteli, tak se rozhodla, že se jí chce zrovna kakat. :lol: Poprvé jsem jí nepřebalovala na přebalováku, ale na posteli, no, flek na bílém povlečení už zůstal :mrgreen: Ale já byla expert, naši měli před malováním, dali nám pastelky, ať si kreslíme po zdech, že se stejně bude malovat, tak aby nás zabavily.. No, a já šikulka si místo pastelek vzala voskovky - když oni malovaly líp :lol: Tak naši museli vše oškrábat, znova vyštukovat a až pak se malovalo :lol: A teda, ještě jsem zničila ségře vlasy - den před tím, než měla nastoupit do školky jsem její krásné zlaté prstýnky okudlala na ježka :lol: A to prosím pěkně dětskýma nůžkama na papír :lol: Jo, pak už nás nikdy mamka nenechala 5 minut zticha v pokoji :D

ono je to asi všude stejné, jak ztichne, tak tuším velký průšvih.. :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 04.01.17 12:35

@Sára 1 ja byla hrozný sigr :lol:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 04.01.17 12:35

Všichni tři spoustu hraček, prostřední k tomu ještě 2 tablety, nejmenší jeden tablet, v 8m, když jsem blb nechala viset při nabíjení kabel v jeho dosahu. a foťák mi ještě rozbil. mám hrozný kazisvěty :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >