Co všechno dokáže páteř?

Anonymní
27.12.18 16:16

Co všechno dokáže páteř ?

Zdravím, zajímalo by mne, co všechno dokáže uděla páteř s naším tělem? Mám na mysli třeba točení hlavy, bolest hlavy, závratě atd…

Myslíte, že je možné mít od páteře i tiky různě po těle? Nejvíc oční víčka, obličej, kolem rtů, brada. Pak na horních i dolních končetinách, stehno, lýtka?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20031
27.12.18 16:17

nejsou to spíš křeče a záškuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19735
27.12.18 16:20

Jo nějaké tiky apod to klidně může způsobovat. Tak z páteře vychází všechny nervy… Jinak točení, závratě, migrény mám běžně když se mi zasekne krční páteř, někdy je mi z toho až zle od žaludku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
27.12.18 16:20

Kde co, stačí výhřez meziobratlové ploténky která ti bude tlačit na okolní nerv a tkáň a máš „vystaráno“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
27.12.18 16:21

@Kriss Tina já od krční páteře někdy i zvracím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.18 16:21
@ka2ka píše:
nejsou to spíš křeče a záškuby?

Na obličeji spíš tiky, ale je možné, že to jsou i záškuby a křece v prstech na rukách a nohách.

• Citovat
  • Nahlásit
20031
27.12.18 16:22
@Anonymní píše:
Na obličeji spíš tiky, ale je možné, že to jsou i záškuby a křece v prstech na rukách a nohách.

a není to latentní tetánie ? koukni, je to nedostatek hořčíku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
27.12.18 16:23

Hladina hořčíku s tím souvisi -tiky, spasmy, stejně tak stres, který ten hořčík spotřebovává a stres způsobí svalovy spasmus a následně potíže s krcní pateří s motaním hlavy apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.18 16:32
@ka2ka píše:
a není to latentní tetánie ? koukni, je to nedostatek hořčíku

Tetánii nemám, ale užívám 2× denně magnosolv + SuperMagB6 1× denne, takže si myslím, že mám koňské dávky hořčíku, ale moc to nepomáhá.

• Citovat
  • Nahlásit
767
27.12.18 17:39

Mě zlobí krční páteř a když pominu nepříjemnou bolest, tak se mi kolikrát motá hlava a jsem jak praštěná pytlem po hlavě. Ty tiky bych spíš konzultovala s neurologem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65360
27.12.18 17:50

Ne, tiky od patere nejsou. Navic v lokalitach, ktere popisujes.

@Anonymní píše:
Tetánii nemám, ale užívám 2× denně magnosolv + SuperMagB6 1× denne, takže si myslím, že mám koňské dávky hořčíku, ale moc to nepomáhá.

Jak dlouho mas ty obtize a jak dlouho doplnujes horcik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.18 18:00
@blumen píše:
Ne, tiky od patere nejsou. Navic v lokalitach, ktere popisujes.Jak dlouho mas ty obtize a jak dlouho doplnujes horcik?

Hořčík beru už cca 4 měsíce a obtíže mám už taky tak podobně, ale poslední měsíc se to šíleně zhoršilo.

• Citovat
  • Nahlásit
65360
27.12.18 18:18
@Anonymní píše:
Hořčík beru už cca 4 měsíce a obtíže mám už taky tak podobně, ale poslední měsíc se to šíleně zhoršilo.

Podobne obtize muze zpusobovat i nedostatek vapniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20031
27.12.18 18:30
@Anonymní píše:

na co bereš ten hořčík? jinak u hořčíku může trvat až 6měsíců než zabere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19735
27.12.18 18:34

@ka2ka hořčík se bere na křeče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...