Co všechno dokážete partnerovi tolerovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 06:10
Co vsechno dokážete partnerovi tolerovat

Ahoj, otázka zní jasně :-) Co partnerům dokážete tolerovat a víte, že většina lidí by to nedala. Bavila jsem se totiž s kamaradkama a oni mi řekli ze jsem hrozně netolerantní, oni tolerují skoro vše, až mě to zarazilo. Proto mě zajímají vaše názory, ať mohu posoudit. Děkuju. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Halamka
Závislačka 3646 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 06:13

Asi by bylo dobre napsat, co netolerujes treba.
Mimo to si myslim, ze kamaradky udaleka netoleruji vse. Jen se vuci tobe stavi do lepsiho svetla ;-)

Aslei
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 14.02.17 06:27

Jeho neustále hraní her na pc a už si někdy říkám, že to toleruji až moc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 06:38

Tak já osobně netoleruju to, že chce chodit kazdy patek po fotbale do hospody. Přijde vzdy v 1 hodinu, dělá ramus a smrdí kouřem. Pak netoleruju jeho hadry rozhozene věčně na gauči. Hodně na něj vyjíždím. Někdy asi fakt zbytečně.
Jinak hry teda toleruju, někdy si taky říkám, že až moc. Hraje furt pokr na pc.Ted zjistil že to jde i v mobilu a je to mnohem lepší.

debra.morgan
Závislačka 3702 příspěvků 14.02.17 06:48

Toleruji hosposdu 1-2× týdně, jak kdy. Hry hraje spíš nárazově, třeba tři týdny nic, pak ho něco na tyden chytne a pak zas nic, nic jinýho mi neprovádí :-)

Aslei
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 14.02.17 06:48
@Anonymní píše:
Tak já osobně netoleruju to, že chce chodit kazdy patek po fotbale do hospody. Přijde vzdy v 1 hodinu, dělá ramus a smrdí kouřem. Pak netoleruju jeho hadry rozhozene věčně na gauči. Hodně na něj vyjíždím. Někdy asi fakt zbytečně.
Jinak hry teda toleruju, někdy si taky říkám, že až moc. Hraje furt pokr na pc.Ted zjistil že to jde i v mobilu a je to mnohem lepší.

Tak ten muj u toho sedi furt. Žádne jiné koníčky nemá, takže asi tak. Jinak přes léto je to lepší, to jsme venku a je co dělat. Takže mu to toleruji ale občas už vylitnu a říkám, že by se mohl taky věnovat mě :cert:

Aslei
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 14.02.17 06:53
@debra.morgan píše:
Toleruji hosposdu 1-2× týdně, jak kdy. Hry hraje spíš nárazově, třeba tři týdny nic, pak ho něco na tyden chytne a pak zas nic, nic jinýho mi neprovádí :-)

Do hospody naštěstí nechodí ale netoleruji jeho láhve od piva když me je dá na kuchyňskou linku a když se rozhodnu ze mu je neuklidim, tak tam vydrží klidně i dva dny :zed: chlap no :D

Petussska
Kecalka 217 příspěvků 14.02.17 06:54

Hry na pc tolerovat, ale zaúkolovat ho doma i něčím jiným, třeba domácí práce, pak at si dělá co chce. :) Manžel ví, že hry nesnáším, tak si hraje jen když nemáme nic jinýho společnýho v plánu…

Kakika
Extra třída :D 14944 příspěvků 14.02.17 06:57

Já jsem celkem hodně tolerantní, i když manžel tvrdí opak :lol: Ale abych mu zakazovala jednou týdně se bavit, pověsit si na zeď (z mého pohledu) nevkusné hodiny ve tvaru pneumatiky od auta, mlsat z ledničky po šesté večer, dosolovat si polévku, nebo se opírat lokty o pracovní desku v kuchyni, aby tam nenechal mastná kolečka…on vůbec neví, co ve mně má. (uvedené příklady jsou věci, o kterých se tu běžně kolegyně baví). Celkově mi občas přijde, že se ženy pasují do role matek těch mužů a neberou v potaz, že jde o dospělé svéprávné bytosti, které mají právo společné bydlení také upravovat, ne jen chodit po vyšlapaných pěšinkách a provozovat vlastní zábavu.

Pokud tedy vztah normálně funguje a chování partnera mě neomezuje (po návratu ze zábavy vzbudí půl baráku a pobleje celý záchod/věší po domě staré brnění, které našel na skládce/během noci sežere oběd pro celou rodinu na další den/zůstává za ním cesta, jak kdyby se rozbilo popelářské auto a ztrácelo náklad…)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 06:58

Toleruji skoro vše a on také (ale zatím nejsou děti a mám úžasného manžela, který občas zajde posedět s chlapama, ale nepije, navíc je to tak trochu workoholik - přijde domů a do večera něco dělá - neustále vylepšuje a spravuje bydlení atp., hry nehraje, když chce někam jít a mě se nechce, tak mi nevadí, že jde sám, bordelář je taky menší než já, upřímně, já „promarním“ u pc více času než on- na FB, diskuze…)

kve-tinka
Závislačka 4389 příspěvků 7 inzerátů 14.02.17 06:58

Tolerovala jsem dost: od hospody, PC hry, kamarádky…už tolerovat nemusím a je to osvobozující. Ted si řikám, že jsem nebyla tolerujícì,ale hloupá. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 07:05
@Aslei píše:
Do hospody naštěstí nechodí ale netoleruji jeho láhve od piva když me je dá na kuchyňskou linku a když se rozhodnu ze mu je neuklidim, tak tam vydrží klidně i dva dny :zed: chlap no :D

Jooooo, přesně tak. Láhve od piva mame taky všude. On je zas dává na zem v chodbě. A hadry věčně na gauči hozeny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 07:07

Toleruji jeho praci - je dlouho v praci, telefony klidne ve 2 rano - casu na rodinu ma malo. A toleruji mu vse co je s praci spojeny - strelnice, zahranicni cesty, cesty do rizikovych a nebezpecnych zemi, kdy jen trnu zda se mi vrati zpet.
Ale v jeho praci ho podporuji, bavi ho, zije pro ni ;-)

A.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 07:13

Toleruji jeho posahanou, o nas se nezajimajici rodinu :roll:

Aslei
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 14.02.17 07:20
@Anonymní píše:
Jooooo, přesně tak. Láhve od piva mame taky všude. On je zas dává na zem v chodbě. A hadry věčně na gauči hozeny.

A když hraje tu svou hru, tak nemůže od toho tak odejít, hraje ji víc lidi online ( co kdyby ho tam někdo zabil a prohrál a pak nemohl postoupit) tak mu jídlo přichystám na talíř a třeba ještě ten řízek nakrajim aby mohl aspoň jednou rukou si vzít. Když to ctu po sobe, ja jsem tak hloupá fakt. Ten má vždy vse nachystaný, připraveny, bere to jako samozřejmost. No jo, jenomže si za to mužů sama :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >