Co všechno je potřeba udělat, než donesu mimi domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 27.08.18 09:02
Co všechno je potřeba udělat než donesu mimi domu

Ahojky :) Chci se vas zeptat co je potreba udelat nez donesu domu mimi? myslim tim uklizeni atak? je nutné aby byli umyte okna a vymeněné závěsy atd?? :) Děkuji moc :) a chci se jeste zeptat mozna blbá otazka ale doma nato rikaj zeto nevadi ale meto uz zacina štvát :zed:..no mame doma 3 kocky jsou venkovni i domaci a vadi kdyz prijdou do styku s mimi jako ne ze by po nem skákali nebo tak to ne ale jako v pokoji kdyz budou..Děkuji moc za odpovědi :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 27.08.18 09:11

Ne, umyta okna být opravdu nemusí :mrgreen: ale ja třeba u první dcery fakt uklizela jak drak. Pred porodem jsem ty okna fakt umyla. No ale nutné to není. Kočky by mě osobně vadily. Mám doma tři psy a ti nesmi vůbec do místnosti,kde malá spí a nesmí k hráčkám. Jinak se víceméně pohybují všude :palec: ale s kočkama mám všeobecně dost problém :nevim:

rozand
Závislačka 3112 příspěvků 27.08.18 09:12

Ne, nevadí.

A jakej vliv na dítě si myslíš, že má umytost oken? 8o Nemít všude prach (takže závěsy vyprat) ale rozhodně není na škodu.

ka2ka
Extra třída :D 12937 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 09:14

docela jsi mě pobavila, dítěti je jedno jaký máš okna, závěsy bych vyprala drží se v tom prach.Na kočky pozor aby neskočili do postýlky a neškrábli a nebo na dítě nelehli, alespon ty naše venkovní jakmile byl kočár venku už do něj lezli

P4ja
Kelišová 6316 příspěvků 27.08.18 09:17

Já okna umýt nestihla,ale nevadí to. JEdiné, co jsme museli, tak jsme vyměnili péřové peřiny za duté vlákno a samozřejmě uklidili ložnici. A jinak jako normálně.

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 27.08.18 09:22

Já jsem uklízela všechno snad pořád dokola a na okna jsem si zavolala mamku :lol: Ale to bylo spíš abych si krátila čas. Hlavně aby byly čisté věci pro miminko.
Kočky bych vyhodila na dvůr. Já jsem v dětství prodělala toxoplazmozu a mám atopické ekzémy a od mala mi doktorka říká, že za to může kočka a to jsme ji ani neměli doma, ale na dvoře. Navíc způsobuje alergie a může miminko poškrábat. V žádném případě bych je doma nechtěla.

Uživatel je onlineFenekUsaty
Závislačka 4242 příspěvků 27.08.18 09:22

Okna bych nebyla, zavesy bych vyprala, ne asi kvuli prachu, ale proto, ze pak na to par let nebudes mit myslenky :lol: Delam si legraci. Kocky - my mame psa. U prvniho ditete jsem mela pocit, ze psa nenecham dite olizovat. To predsevzeti trvalo nevim, tak tyden? Pak jsem ho bezne pristihavala, jak je prilepenej na spruslich, cumak skrz a meje miminu, na co dosahne. Tim jsem to pustila z hlavy, druhy dite olizal hned po prijezdu z porodnice. Vubec to neresim, a zadne zdravotni nasledky nema. ALE je to teda pes, kterej s nama spi v posteli. S kockama obecne mam vnitrni problem, s tema venkovnima. Druha vec je, jestli je vubec realny tem venkovnim kockam zabranit k miminu lezt, nebo spat v kocarku/postylce kdyz tam dite neni apod.

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 27.08.18 09:25

co se týče koček,na tyto kecy jsem alergická :cert: Plno lidí má doma psa s miminkem a je zo v pořádku,ale kočka-to je jiná.My teda máme kočku a psi venku,ale pamatuju si že když byl bráška a ségra malinký,tak kočka doma byla a dokonce měla potřebu s nimi spát a celkově se s nimi mazlila.Nikdy jim nelezli na obličej a vždy spali u nohou.Jinak já mám okno v dětském popkoji umyté,nemám tam ani závěs,ani záclonu,ale žaluzie.Okno mýt nemusíš,ale záclony a závěsy bych vyprala.Myslím,že to není zas taková práce

arinecka
Závislačka 4795 příspěvků 27.08.18 09:25

@Danca1995 Okna nemusí být umytá, závěsy není na škodu vyprat,drží se tam prach a kočky? Musíš je hlídat aby nelezly kam nemaj :mrgreen:

Ijen
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 27.08.18 09:26

Uklid si normalne jak jsi zvykla. Na okna posli chlapa a uvar si zasoby do mrazaku. To ocenis asi nejvic. Kocky to je otazka. Mne souziti s kockama nevadi, mame je odjakziva, do loznice nesmi, s prichodem noveho mimina nemely ani jednou problem. Pokud tobe vadi musite to poresit doma.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 27.08.18 09:40

Dítěti je jedno jak máš doma uklizeno..

rozand
Závislačka 3112 příspěvků 27.08.18 09:41
@Manhattan píše:
Já jsem uklízela všechno snad pořád dokola a na okna jsem si zavolala mamku :lol: Ale to bylo spíš abych si krátila čas. Hlavně aby byly čisté věci pro miminko.
Kočky bych vyhodila na dvůr. Já jsem v dětství prodělala toxoplazmozu a mám atopické ekzémy a od mala mi doktorka říká, že za to může kočka a to jsme ji ani neměli doma, ale na dvoře. Navíc způsobuje alergie a může miminko poškrábat. V žádném případě bych je doma nechtěla.

Tak to ví doktorka o toxe dost málo :roll:. Natož o atopickém ekzému.

Příspěvek upraven 27.08.18 v 09:43

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 9272 příspěvků 27.08.18 09:42

Tak především ho musíš nejdřív porodit.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 27.08.18 09:45

Já jsem okna umyla ve snaze vypudit malého :lol: přenášela jsem a stejně to bylo na prd, ale měla jsem aspoň dobrý pocit :lol: jinak bych je v žádném případě nemyla. Nevím v jaké si fázi těhotenství, ale já teda ke konci byla rada, ze ziju a nedělala jsem skoro nic :D užívej a na kecy ostatních se vykašli

rozand
Závislačka 3112 příspěvků 27.08.18 09:48
@P4ja píše:
Já okna umýt nestihla,ale nevadí to. JEdiné, co jsme museli, tak jsme vyměnili péřové peřiny za duté vlákno a samozřejmě uklidili ložnici. A jinak jako normálně.

Proč jste prosím museli měnit peřiny? Mám na dítě péřové zavinovačky, nevidím v tom problém.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >