Co všechno se dá pořídit přes překlenovací úvěr?

215
31.5.07 09:42

Co všechno se dá pořídit přes překlenovací úvěr?

Ahoj maminky,
chtěla jsem Vás poprosit, nevíte co všechno dá pořídit přes překlenovací úvěr, brali jsme si ho na úpravy v bytě, potřebovala bych to podrobněji, třeba vím, že dlažba, plovoučka, prostě všechno co nejde už vzít..... Ale co nevím, je co přesně. Moc děkuju Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
31.5.07 10:13

Dají se z něho financovat pevné součásti bytu - kuchyňská linka (myslím, že včetně vestavných spotřebičů) ale ne volně stojící spotřebiče, koupelna a koupelnový nábytek - ale už ne třeba jídelní stůl nebo volné skříňky do koupelny. Můžete z něho měnit podlahy, okna, ale ne garnyže a záclony nebo koberce.

Výmšěna dveří, oken, instalací…

Víc mě nenapadá - zkus sem napsat, co plánujete a my ti roztřídíme, co ano a co ne. Možná :)

Doufám, že jsem se v něčem nespletla ;)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
31.5.07 10:29

Ahoj Lesi,
moc děkuju, určitě písnu, byly jsme se na ten byt teď jen podívat, ale do týdne, už bychom měli mít klíče, tak Vám písnu, co všechno bude potřeba udělat, a pokud mi pomůžeme, tak Vám budu moc vděčná. Zatím děkuju. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2104
31.5.07 14:45

kuchyňskou linku můžeš financovat jen za předpokladu, že děláš komplet nové rozvody elektriky a vody.¨
ze spotřebiču je to jen sporák, trouba a digestoř
Taky to ted řešíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
31.5.07 14:54

Jak jiz tu bylo napsano - musi to byt pevne zabudovane veci - takze napriklad skrin ne, ale vestavena skrin ano. Ale pokud se rozhodnete co tim budete chtit financovat, tak bych se jeste radsi zeptala - oni u toho maji ruzne podminky tak aby vam to pak uznali
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11525
31.5.07 15:11

Koberec nebo linoleum můžeš, ale musí být napevno přilepené k podlaze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
31.5.07 20:15

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
11.6.07 11:13

Ahoj maminky,
moc děkuju. Ale už mě napadly i jiné věci. Jde proplatit např. i toto. http://www.blue-orange-furniture.cz/…how/623.html , u nás se jedná o modernizaci a rekonstrukci v jednom. Nevíte ještě náhodou zda-li jdou proplatit i revize např. elektřiny a plynu. Moc děkuji. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
12.6.07 15:49

Nikdo mi neporadí? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu