Co všechno sní vaše roční dítě?

392
14.5.20 22:46

Co všechno sní vaše roční dítě?

Hezký večer, zajímalo by mě, jaký jídelníček mají vaše roční děti a jak často jim dáváte jíst. děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24388
14.5.20 22:48

Náš sni vsechno :D akorat mu vše davam nesolene a prakticky bez koření. Jinak ji všechno normálně s náma. Kolikrat sni vic a ji častěji nez starší syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
14.5.20 22:54

@SALVIE36 Rano plnotucne mleko a ovesna kase. svacina ovoce (banan, hruska, jablko, atd.) Obed jako my - nesoleny. Svacina bily jogurt. Vecere - jako my. Nekdy je vecere jen chleba s lucinou nebo burakovou pomazankou. Hodinu pred spanim mleko, potom vycurat (umi curat „na povel“) a spat. Behem dne vodu, ale te moc nevypije, nevadi staci voda z jidla. Zadne mlsani, cukr jsme do soucasnych 20 mesicu nedali, jidelnice podobny/stejny prave od 1 roku. Roste pekne, nema speky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
14.5.20 22:56

Skoro roční je jak bezedna jama, ráno mlíko 7× odmerka, svacina ovoce 150- 200g, oběd 250g sklenička, svacina 150g bily jogurt, večeře 7× odmerka mlíko, k tomu všemu milion krupek a kdyz nekdo ji, tak musí dávat úplatky :roll:, 11m 75cm 9.7kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54031
15.5.20 00:28

Tak u nás naopak, nic moc, spíš teda nic než moc. Ráno trochu kaše nebo půl banánu s jogurtem nebo tak něco, ke svačině zobne kousek ovoce nebo křupku, oběda když sní 100 gramů, tak pomalu slavím (ale jo, párkrát 200 bylo), když dávám naše, spíš se v tom hrabe (za dnešek asi deset těstovin a pět růžiček brokolice, zbytek nepovšimnut). Odpo ke svačině tochu jogurtu, ovoce s jogurtem, kapsičku (ty teda může), dneska na procházce dětskou ovocnou tyčinku. K večeři to, co my, pravidelně z toho sní vajíčko, sýr a vysaje šťávu z rajčete, zbytek rozpatlá. No a dohání to kojením natolik dobře, že přibírá zcela normálně. dr. je spokojená, že holt nejsou všechny děti jedlíci, důležité je nabízet, nechat ochutnávat a věřím, že do školky dítě kojené nepůjde a do té doby se nějak rozjí. Prvé dítě bylo mnohem větší jedlík a kupodivu přibíralo asi tak stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
274
15.5.20 07:27

@Petra Star @CoComela
Můžu se zeptat odkdy jste začaly dávat čistě bílý jogurt bez ovoce/přesnídávky? A najely jste na něj přes přesnídávku, nebo rovnou jen jogurt? Ráda bych na to najela, zatím dávam jen 3 lžičky do přesnídávky. Víc mi strach nedovoli (9,5m)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
15.5.20 07:37

@Petra Star A ani piškoty mu třeba teda nedáte? Tam je cukru hafo… Malá po nás někdy děsně loudí, tak jí sem tam dám třeba kousek buchty nebo tak, ale jen malinko. I tak si ale říkám, jestli nedělam chybu :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14720
15.5.20 07:41

Moje holky v roce jedly:
Snidane domaci kase s ovocem
Svacina ovoce nebo obocna presnidavka
Obed masozelenin
Svacina jogurt, treba rohlik, chleba s lucinou nebo. kousek mnou upecene buchty
Vecere husta zeleninova polevka

Byly kojene, takze kojeni jeste na pozadani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14720
15.5.20 07:42
@AH píše:
@Petra Star @CoComela
Můžu se zeptat odkdy jste začaly dávat čistě bílý jogurt bez ovoce/přesnídávky? A najely jste na něj přes přesnídávku, nebo rovnou jen jogurt? Ráda bych na to najela, zatím dávam jen 3 lžičky do přesnídávky. Víc mi strach nedovoli (9,5m)

Ciste bily jogurt jsem davala od 8.mesice.
Prvni dcera milovala Holandii a druha vubec, zadny.jsem do ni nemohla nacpat. Nechutnalo.
Ta jedine ovocne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
274
15.5.20 07:57

@lucynka25 a vydrželo ji to doteď že nesní bílý jogurt, nebo se to už zlomilo? Ja se bojim, že ji tim ovocem moc zpovykam a pak mi bílý jogurt nesní. :roll: momentalne se mi nadavuje u kyseleho. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14720
15.5.20 08:10

@AH ted nesni bily jogurt ani jedna (6,3)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
15.5.20 08:14

@SALVIE36 ne, piskoty jsme jeste nekoupili. kdyz pecu buchtu (co se stalo asi 3× od doby, kdyz se narodil), tak mu dam chleba. On kdyz nevi, ze to nase je lepsi, tak ho to ani nenapadne. O vanocich si hral s cokoladovymi figurkami a ani ho nenapadlo, ze jsou k jidlu :D
A zmrlinu si dam, kdyz spi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
15.5.20 08:16
@lucynka25 píše:
Ciste bily jogurt jsem davala od 8.mesice.
Prvni dcera milovala Holandii a druha vubec, zadny.jsem do ni nemohla nacpat. Nechutnalo.
Ta jedine ovocne

No, ale kdyz ten nas ten ovocny nikdy neochutnal, tak nevi, ze je neco lepsiho. Kupujeme Holandii. A jime to taky, takze nam ujida z misky (kupujeme ty velke a davame do misky). Ale chapu, ze nektera jidla deti radi nemaji od narozeni. Nas nema rad treba mango a zelenou kapustu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
274
15.5.20 08:16
@lucynka25 píše:
@AH ted nesni bily jogurt ani jedna (6,3)

Aha..pravě jsem přišla o iluze :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14720
15.5.20 08:42

@AH uvidis,treba to u vas tak. nebude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat