Co všechno stihnete se dvěmi dětmi doma udělat

3348
2.7.12 08:43

Co všechno stihnete se dvěmi dětmi doma udělat

Zajímá mne, co všechno stihnete se dvěma dětmi doma udělat. Já mám dcerky 16m a 40m, denně stihnu akorát uvařit, nádobí, vytřít, někdy buď vyžehlit, nebo poklidit, ale jinak jsem s tím nalevačku. Nebo tak kolik času strávíte prací doma při dvou dětech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
2.7.12 08:44

Což při dvou dětech bych možná i něco zvládla, ale jak mám to emimino. cz nestíhám se kolikrát ani najíst, natož něco jiného :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
usta2
2.7.12 08:53

jenom 2?

Tak já jsem se dvěma dětmi stihla vystudovat vysokou školu. sice jenom bc., protože pak přišlo třetí, ale to jsem si zas udělala řidičák. teď čekáme čtvrté a tajně doufám, že bych mohla dát nějaké ty státnice z jazyka. vlastně ne, asi budem stavět barák… :) podotýkám, že jedna babička pracuje a druhá je 200 km daleko. unavená tak jak ty popisuješ, bývám jenom v těhotenství a první měsíce s miminem, pak už je to dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
69308
2.7.12 08:56
Nazdar dokonalá supermatko a superženo
@usta2 píše:
Tak já jsem se dvěma dětmi stihla vystudovat vysokou školu. sice jenom bc., protože pak přišlo třetí, ale to jsem si zas udělala řidičák. teď čekáme čtvrté a tajně doufám, že bych mohla dát nějaké ty státnice z jazyka. vlastně ne, asi budem stavět barák… :) podotýkám, že jedna babička pracuje a druhá je 200 km daleko. unavená tak jak ty popisuješ, bývám jenom v těhotenství a první měsíce s miminem, pak už je to dobrý.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
2.7.12 08:56
@usta2 píše:
Tak já jsem se dvěma dětmi stihla vystudovat vysokou školu. sice jenom bc., protože pak přišlo třetí, ale to jsem si zas udělala řidičák. teď čekáme čtvrté a tajně doufám, že bych mohla dát nějaké ty státnice z jazyka. vlastně ne, asi budem stavět barák… :) podotýkám, že jedna babička pracuje a druhá je 200 km daleko. unavená tak jak ty popisuješ, bývám jenom v těhotenství a první měsíce s miminem, pak už je to dobrý.

Kdo tady psal o únavě :?: Spíše mne zajímalo, jestli nejsem sama, kdo si chce své děti užít při hraní, při výletech, při návštěvách, než abych jen uklízela. Taky spoustu času trávím zde, a jako někdo, že je schopen odejít a už jsem ani nekoukat, tak na to já nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
2.7.12 08:57
@terinka4444 píše:
Nazdar dokonalá supermatko a superženo
:pankac: :pankac: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
2.7.12 08:59

Tak to by mě teda taky zajímalo, jak to zvládají jiné maminky :lol:
Mám děti 15m a 3,5r, do toho trošku podnikám a zakládám zahradu. Každý den vařím, peru, nastrkám do myčky, vyluxuju, nebo vytřu a samozřejmě trochu poklidím (jen mám pocit, že jen to poklidím, tak je to za mnou hned rozházené :roll:, navíc se ten bordel dělá snad i když nejsme doma :mrgreen: ). Ostatní prostě buď dělám jedno, nebo druhé… buď větší domácí úklid, práce na zahradě, nebo výlet s dětmi, ale zvládat to dokonale všechno prostě nejde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5321
2.7.12 08:59

Uklidit, uvařit, umýt nádobí, vysát, vytřít a někdy né vše. Takže taky nejsem žádná supermatka.
Jo a stihneme si nakoupit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
2.7.12 09:00

Ahoj,
hodně to záleží na temperamentu děti.
Každý den máme nějaké povinnosti a vůbec bych neřešila, kolikže toho stihnu.
Už to, že jsou děti spokojené, zajišťuješ jim zábavu, poznávání okolního světa a tak, stačí.
První syn měl specifické problémy a tak jsem na tom byla podobně. Podívej, fungujeme dodnes :D Prostě jsem řešila jen to nejakutnější. Popravdě, když jsem si měla a mám vybrat mezi domácími povinnostmi a výletem, vítězí druhá varianta.
Ověřila jsem si na sobě, že když se mi do něčeho nechce, trvá to dvojnásobek času. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
2.7.12 09:01

Denně vysát, vytřít, naleštit stůl, zrcadla a vytríny, obetřít wc, ob den navíc utřít prach a uvařit, 2× do týdne pořádně umýt koupelnu. Nádobí pomývám a utírám tak nějak průběžně, nesnáším plný dřez. Žehlím večer, tak jednou za 2 týdny, jinak se večer učím, chybí mi ještě 2 zkoušky ve škole.

Příspěvek upraven 02.07.12 v 09:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
2.7.12 09:01

@klárka14 né nadarmo se říká, bordel v bytě, šťastné dítě :mrgreen:
u nás to teda tak platí :oops:. Ale radši si budeme hrát, než abych lítala s hadrem po bytě jak šílená :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5321
2.7.12 09:02

Jojo a stíhám e-mimino :mrgreen: :mrgreen:
Ale jinak taky raději trávím čas venku. Jeden den se mi uklízí a vše dělá líp, druhý den se mi nechce nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10596
2.7.12 09:02

Mam tri deti,9,7let a 7 mesicu
studuju
denne vytru, mala leze, umyju nadobi, uklidim, vyperu, povesim, s holkama jdu ven, uvarim, mezitim,,kojim,, z flasky :mrgreen:,sedim u emimina, utiram prach a ucim se s holkama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7633
2.7.12 09:04

Učesaná - neučesaná, namalovaná - nenamalovaná, uklizeno - neuklizeno, žehlím převážně jen na mrně, vařím jídla málo náročná na přípravu. Mám pocit, že nestíhám :mrgreen: Procházka = nákup se zastávkou na hřišti :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
2.7.12 09:07

Ahoj mám jedno 11 m. A většinou radši vypadneme ven něž abych ztrácela čas úklidem, ten provádím večer když se vrátí přítel z práce, převezme si malou a já se věnuju domácnosti, musim ale říct že často jsem už dost zdrchaná nemám nikoho na hlídání jen občas mou babí ale jen tak na chvíli. Já si prostě radši užívám malou než abych věčně měla naklizeno :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama