Co všechno uměli vaše miminka ve 4 měsíci?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.8.21 14:04

Co všechno uměli vaše maminka ve 4 měsíci?

Ahoj holky, zajímalo by mě co všechno uměli vaše maminka ve 4 měsíci.
Moje holčička umí
*Otáčet hlavičku do stran
*Uchopovat hračky
*Cucá si ručičky
*Dává do pusinky hračky
*Nahlas se směje
*Pase koníčky
Paní doktorce se její pasení koníčků nelíbilo.. prý se naklání do boků. A chce nás poslat na neurologii..tak cvičíme každý den poctivě a zdá se mi to lepší..co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9104
30.8.21 14:08

Čurat kakat jíst a spát :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 14:09

@ludmilaadamkova tak to samozřejmě moje miminko umí taky..ale to jsem tam nepsala :)
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
1355
30.8.21 14:10

Ze dvou fotek ti to nikdo neposoudi, pokud te lekarka odeslala na vyšetření, nicemu to neuškodí. Cim drive se prijde na mozny problem, tim rychleji se kompenzuje a dite může pokračovat ve spravnem vývoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3078
30.8.21 14:12

Slabe brisni svaly, to se srovna, je na to cvik, ale ten by vam musel ukazat fyzio terapeut, srovna se to ale i samo..prikladam obrazek, co by meli deti delat, tabulkove, v jednotlivych mesicich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5675
30.8.21 14:27

Můj 4m se cíleně otáčí na jednou stranu ze zad na bříško. Teď to zkouší i na druhou. Jinak se taky směje nahlas, cucá si prstíky, uchopuje nabízené hračky a strká do pusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 14:34

Nesrovnávej…čím dřív se to naučíš, tím lépe pro tebe i pro dcerku.

Pokud vám pediatra doporučila návštěvu neurologie, tak nechápu, proč se tomu bráníš. O nic nejde, alespoň budeš mít další ODBORNÝ názor.

Z fotek toho člověk moc nepozná. Je vidět, že na každé fotce má váhu na jiné straně… což může být, že je nestabilní a kolíbá se při pasení, taky mohla zrovna někam koukat nebo se chtít natáhnout. Každopádně na obou fotkách má ručičky v pěst…to už by ve 4.měsíci být úplně nemělo…ale zase záleží, zda je tak má stále nebo zrovna jen na fotce, protože už byla unavená atd atd…

• Citovat
  • Nahlásit
1434
30.8.21 14:37

Ve 4 měsícich už by nemělo mít zaťaté pěsti, takže důvod k vyšetření tam je. Dcera měla to samé, začaly jsme cvicit a vše ok.
Jinak ve 4 měsících se dcera otáčela na bříško.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
30.8.21 14:41

Dvě děti se přetáčely ze zad na bříško, přendávaly si hračky z ruky do ruky, zdvojovaly slabiky. Jedno dítě sotva páslo koníky.
Pokud vás doktorka posílá k neurologovi, rozhodně bych šla. U mého syna zkušený neurolog nastínil možnou diagnózu (netýkala se pohybu), která se nakonec potvrdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34440
31.8.21 22:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zajímalo by mě co všechno uměli vaše maminka ve 4 měsíci.
Moje holčička umí
*Otáčet hlavičku do stran
*Uchopovat hračky
*Cucá si ručičky
*Dává do pusinky hračky
*Nahlas se směje
*Pase koníčky
Paní doktorce se její pasení koníčků nelíbilo.. prý se naklání do boků. A chce nás poslat na neurologii..tak cvičíme každý den poctivě a zdá se mi to lepší..co myslíte?

miminka umělA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Učikači
1.9.21 16:21

Tady nejsou doktoři a hlavně každé mimčo je jiné. Spíš si pořiď knížky o vývoji, třeba Rozvíjej se, děťátko od Kiedroňové nebo kurz o vývoji miminka. Já si prošla obojím, knížky se mi moc číst nechtěly, kurz byl online a rychlejší :D Držím pěsti, ať je mimi v pořádku :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat