Co všechno znamenají pro muže milenky?

Anonymní
13.9.20 17:42

Co vsechno znamenají modelky?

Dobrý den, chci se zeptat jestli muž muže milovat i svoji milenku a proč si ji vubec hledají, mají ji jen na sex?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.9.20 17:43
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat jestli muž muže milovat i svoji milenku a proč si ji vubec hledají, mají ji jen na sex?

Pardon preklik,” milenky” ne modelky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
370
13.9.20 17:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat jestli muž muže milovat i svoji milenku a proč si ji vubec hledají, mají ji jen na sex?

Velmi casto muzi svym milenkam vykladaji, jak je miluji a co vsechno pro ne znamenaji… logicke, jinak by jim treba taky nedala.

A vetsinou jim doma manzelka nerozumi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7924
13.9.20 18:03

Většinou je milenka jen laciná matrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 18:04

Vím, že mě můj milenec miluje. Jednak se z citů nejednou vyznal, ale především je to do očí bijící z chování a jednání k mé osobě. Ještě když se to styděl říct, tak i tak to bylo zjevné… poslouchá co říkám, pamatuje si, stará se, pomáhá, pečuje, má o mě strach, scházíme se i jen tak nejen na sex, je pozorný, chce se vodit za ruce, chce být co nejvíce součástí mého života. Prostě a jednoduše mu o mě jde a to ani nemá příslib sexu. A proč mě má? Taková ta klasika… doma stereotyp, nuda, sexu málo, žádné nové invence. O manželce mluví vždy hezky, stará se o rodinu skvěle… jediné co má milenka a manželka ne, je ta “neokoukanost”… až se okoukáme, asi půjdeme oba o dům dál… zatím jsme spolu pět let. Máme se rádi, užíváme si, je sranda, randíme, cestujeme, trávíme spolu i čas jen tak mimo sex… ale nic si neslibujeme… nikdo nemá potřebu to nějak hrotit a posouvat dál. Je to pro nás volnočasová aktivita na vyčištění hlavy.

• Citovat
  • Nahlásit
8838
13.9.20 18:07

Buď jo bere jen jako matraci, nebo ji miluje víc než svou přítelkyni ;). Třeba kvůli tomu, že partnerku nemiluje, nerozumí si, nespí spolu, ale jsou spolu jen kvůli dítěti a milenka má pro něj větší váhu ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3583
13.9.20 18:25

Hele Franto, miluješ mě vůbec?

Ne asi, myslíš snad, že tu dělám kliky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5144
13.9.20 18:29

Rozdíl mezi přítelkyní a milenkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 18:29

Děkuji za anonymitu, jinak smazat :mavam: Milenka je odreagování od všedních dnů. Moje milenka mi ráda naslouchá. Je to pro mě duševní azyl. Nejde jen o sex (ten je v tom samozřejmě taky :cert: ) ale o porozumění. Mít se komu vypovídat… Ve středu přijede tchyně na večeři :pocitac: Musíme vymalovat kuchyň :roll: Proč nejíš tu bábovku?? :zed: Ještě že máme 180 kg ajťáka :mrgreen: A milenka je únik od toho všeho. Samozřejmě máme přísná pravidla, kde nejsou otázky nejsou ani odpovědi… A ironie osudu: Je to kamarádka mojí ženy. :oops: :oops: Chodí spolu na babince :roll: Takže když mi tam manželka pere žrádlo (To jsem hroznej, když jsem nechtěl jet na víkend k jejím rodičům :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ) tak mi to hned druhý den ráno ve,,stravitelné,, formě referuje :think: :mrgreen: Ušetřila mi tím i dost peněz :mrgreen: Chtěl jsem manželce koupit dárek k vánocům za 30.000, po referátu z vánočního babince: Za 10 bohatě stačilo :palec: :palec: Milenka je prostě duševní azyl (alespoň pro mě :think: ) Jinak 20. let manželství :think: Rada na závěr: Neseznamujte svého manžela se svojí trenérkou/lektorkou/cvičitelkou :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
5259
13.9.20 18:30
@Anonymní píše:
Vím, že mě můj milenec miluje. Jednak se z citů nejednou vyznal, ale především je to do očí bijící z chování a jednání k mé osobě. Ještě když se to styděl říct, tak i tak to bylo zjevné… poslouchá co říkám, pamatuje si, stará se, pomáhá, pečuje, má o mě strach, scházíme se i jen tak nejen na sex, je pozorný, chce se vodit za ruce, chce být co nejvíce součástí mého života. Prostě a jednoduše mu o mě jde a to ani nemá příslib sexu. A proč mě má? Taková ta klasika… doma stereotyp, nuda, sexu málo, žádné nové invence. O manželce mluví vždy hezky, stará se o rodinu skvěle… jediné co má milenka a manželka ne, je ta “neokoukanost”… až se okoukáme, asi půjdeme oba o dům dál… zatím jsme spolu pět let. Máme se rádi, užíváme si, je sranda, randíme, cestujeme, trávíme spolu i čas jen tak mimo sex… ale nic si neslibujeme… nikdo nemá potřebu to nějak hrotit a posouvat dál. Je to pro nás volnočasová aktivita na vyčištění hlavy.

Hele a to se to za těch 5 let neprovalilo u tebe nebo u něj nebo máte volné vztahy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56523
13.9.20 18:30
@Anonymní píše:

Zadaný nebo single muž?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 18:32
@Anonymní píše:
Vím, že mě můj milenec miluje. Jednak se z citů nejednou vyznal, ale především je to do očí bijící z chování a jednání k mé osobě. Ještě když se to styděl říct, tak i tak to bylo zjevné… poslouchá co říkám, pamatuje si, stará se, pomáhá, pečuje, má o mě strach, scházíme se i jen tak nejen na sex, je pozorný, chce se vodit za ruce, chce být co nejvíce součástí mého života. Prostě a jednoduše mu o mě jde a to ani nemá příslib sexu. A proč mě má? Taková ta klasika… doma stereotyp, nuda, sexu málo, žádné nové invence. O manželce mluví vždy hezky, stará se o rodinu skvěle… jediné co má milenka a manželka ne, je ta “neokoukanost”… až se okoukáme, asi půjdeme oba o dům dál… zatím jsme spolu pět let. Máme se rádi, užíváme si, je sranda, randíme, cestujeme, trávíme spolu i čas jen tak mimo sex… ale nic si neslibujeme… nikdo nemá potřebu to nějak hrotit a posouvat dál. Je to pro nás volnočasová aktivita na vyčištění hlavy.

A ptala jsi se, jestli miluje i svoji zenu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 18:33

Zenaty :D @Venetia

• Citovat
  • Nahlásit
56523
13.9.20 18:34
@Božislava píše:
Rozdíl mezi přítelkyní a milenkou?

Vztahovy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 18:36
@Anonymní píše:
Děkuji za anonymitu, jinak smazat :mavam: Milenka je odreagování od všedních dnů. Moje milenka mi ráda naslouchá. Je to pro mě duševní azyl. Nejde jen o sex (ten je v tom samozřejmě taky :cert: ) ale o porozumění. Mít se komu vypovídat… Ve středu přijede tchyně na večeři :pocitac: Musíme vymalovat kuchyň :roll: Proč nejíš tu bábovku?? :zed: Ještě že máme 180 kg ajťáka :mrgreen: A milenka je únik od toho všeho. Samozřejmě máme přísná pravidla, kde nejsou otázky nejsou ani odpovědi… A ironie osudu: Je to kamarádka mojí ženy. :oops: :oops: Chodí spolu na babince :roll: Takže když mi tam manželka pere žrádlo (To jsem hroznej, když jsem nechtěl jet na víkend k jejím rodičům :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ) tak mi to hned druhý den ráno ve,,stravitelné,, formě referuje :think: :mrgreen: Ušetřila mi tím i dost peněz :mrgreen: Chtěl jsem manželce koupit dárek k vánocům za 30.000, po referátu z vánočního babince: Za 10 bohatě stačilo :palec: :palec: Milenka je prostě duševní azyl (alespoň pro mě :think: ) Jinak 20. let manželství :think: Rada na závěr: Neseznamujte svého manžela se svojí trenérkou/lektorkou/cvičitelkou :mavam: :mavam:

Aha a mas ji rad? Tu milenku myslim

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama