Co vtipného jste si mysleli jako malí?

279
11.3.21 17:03

Co vtipného jste si mysleli jako malí?

Ahoj, nedávno jsem narazila na jednu diskuzi na Vinted. Lidi si tam vyprávěli, jaké různé „blbosti“ si mysleli v dětství. Děsně jsem se pobavila, tak zkouším založit diskuzi i tady. :lol: Začnu:

• Z černobílých fotek a filmů jsem usoudila, že dříve byl svět černobílý.
  • Myslela jsem, že všechny děti na světě mluví česky a jejich národní jazyk se naučí až v dospělosti.
  • Myslela jsem, že peníze se vydělávají tak, že se jde do obchodu a paní prodavačka vám dá peníze z kasy. :lol:
  • Když dospělí vyprávěli o svém dětství, představovala jsem si, že tehdy vypadali úplně stejně jako dnes, jen byli nějak „menší“.
  • Myslela jsem, že jak se stromy hýbou, tak vyrábějí vítr. :lol:

Budu ráda, když se taky zapojíte. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14172
11.3.21 17:07

Kdyz rodice rikali, ze nekoho „klepla pepka“, tak jsem si myslela, ze chodi nejaka zenska, ktera se jmenuje Pepka, a kladivem klepe lidi po hlave :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21178
11.3.21 17:09

Myslela jsem si, ze mliko maji matky automaticky v prsou, jen se musi spustit odstrihnutim bradavky :mrgreen: 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 17:14

Já si myslela, že dítě vzniká tak, že se chlap vyčůrá do ženy 😁 😁 raději anonymně

• Citovat
  • Nahlásit
241
11.3.21 17:15

Ja jsem milovala šmouly, takže jsem si jeden čas myslela, že všichni jsme pidi lidi (‘šmoulové’) a jednou nas objevi nějaky obr (‘Gargamel’) a bude nas chtit pochytat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 17:15
@Anonymní píše:
Já si myslela, že dítě vzniká tak, že se chlap vyčůrá do ženy 😁 😁 raději anonymně

my zase jako male holky nemohly pobrat, jak se ten mekky pindour dostane do vagíny :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3947
11.3.21 17:17

Já jsem si myslela, že když kočka vrhne koťata, že je vyzvrací :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1068
11.3.21 17:17

Teď teprve koukám, jak mě rodiče svým rozhodnutím obklopit mne od tří let ilustrovanými encyklopediemi a leporely ochudili o hodně kreativity… :think: Zpropadený Larousse! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
11.3.21 17:18

Kdyz snim pecky z jablka, vyroste ve mne stromecek. Zajimavy, ze jsem si to myslela jenom u jablek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1347

Bála jsem se sníst ohryzek, aby se ze mě po napití nestalo jablko.

Že každý musí mít narozeniny a svátek ve stejné kalendářní číslo měsíce - mně to sedělo.

Když jsem se v 8letech začala učit AJ, tak jsem čekala, že každé české písmenko se nahradí analogicky jiným. To bylo zklamání :mrgreen:

V písničce Stánky se zpívá „pár tahů z trávy“ - já si to představovala, že tam losujou jako ve Sportce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11836

Dítě nám nechtělo jíst španělského ptáčka, protože má ptáčky rád - vepřová panenka mu prý neva, protože s těma si nehraje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2466
11.3.21 17:20

Moje asi není vtipné, ale nedokázala jsem vnímat čas. Takže když jsme se koukali na pohádky, myslela jsem, že už jsou strašně staré a až po letech, když jsem se obtěžovala mrknout na to, ze kterého jsou roku, mi tohle nevnímání došlo. Přitom naši byli docela kabrňáci, všechny možné pohádky jsme měli doma poměrně brzo (používali pevný hdd jako externí :D), až na Sněhurku, tak stará nejsem :D

Jen vím, že jsem si vždycky přišla sto let za opicema a ono to tak nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11836
11.3.21 17:21
@dana.dv píše:
V písničce Stánky se zpívá „pár tahů z trávy“ - já si to představovala, že tam losujou jako ve Sportce.

Co jsou to ty hromnaty jsem zjistila nedávno :oops: (Kdyby se v komnatách…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
11.3.21 17:27

Myslela jsem si, že v naši TV bedne bydlí ti herci, které vidím na obrazovce. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12900
11.3.21 17:29

V pisnicce z filmu at ziji duchove se zpiva “ zampiony nadivane, maslo, zloutky a pak sul” coz jsem zjistila az v dospelosti:D myslela jsem, ze tam je “ masožroutky” :lol: manzelovi jsem se zminila, kdyz mu bylo asi 35 a taky cumel :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat