Co vymyslet za důvod, abych neotěhotněla?

Anonymní
13.1.21 18:47

Co vymyslet za důvod , abych neotěhotněla?

Ahoj holky, vím že můj dotaz je poměrně dost nestandardní ale přesto se zeptám zda by mi někdo neuměl poradit.
Chystám se v druhé půlce února na operaci, kterou již dlouho odkládám, a můj muž když si něco umane tak většinou jsi jde tvrdě za svým. Jedná se o to že aniž by jsme se o tom spolu nějak bavili, tak se párkrát stalo že náš sex byl zakončen tak, že mohu otěhotnět. Doteď mi to nevadilo, ale dnes mi doktor naplánoval tu operaci a tak bych nerada otěhotněla, abych ji mohla absolvovat a já přemýšlím co říct na co se vymluvit u manžela tak aby to spolkl a sex do konce až neproběhl?
Věty typu promluv si s ním o té operaci, děkuji ale to je zbytečné, znám ho. Předem díky za normální odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
492
13.1.21 18:51

Kolik je vam 15?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
13.1.21 18:51

Tak jediná normální odpověď je buď si s manželem promluvit, nebo se zamyslet jestli je dobrý nápad zakládat rodinu s někým, kdo si jede to svoje a ostatní ignoruje i kdyby je to mohlo stát zdraví :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
13.1.21 18:52

Když si nemůžeš s manželem otevřeně promluvit, začni používat jinou formu ochrany. Jestli není deb*l, tak by měl pochopit, že máš naplánovanou operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
13.1.21 18:54

Promiň jakože důvod operace pro tvého manžela není důvod? A ty si musíš vymyslet nějakou lež aby si sním nemusela mít sex, protože on ti prostě udělá dítě ať chceš nebo ne? Chápu to dobře? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4600
13.1.21 18:54

Kup si spermicidni gel. Před sexem ho aplikuj. Tvůj muž nic nezjistí. Pak je ochrana kondom, ale pokud tvůj muž nedokáže pochopit že nemůžeš kvůli operaci otěhotnět, tak asi ani kondom nepoužije. :nevim:
Jo zvláštní druh ten tvůj muž. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24852
13.1.21 18:55

A manžel je nějaký mentálně zaostalý? O ochraně se snad máte dohodnout. A pokud otěhotnět nechceš, měl by to respektovat. Zvlášť když tě čeká operace.
Docela se divím, že s takovým ignorantem o dítěti vůbec uvazujes.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
13.1.21 18:56
@Jolka86 píše:
Když si nemůžeš s manželem otevřeně promluvit, začni používat jinou formu ochrany. Jestli není deb*l, tak by měl pochopit, že máš naplánovanou operaci.

Pokud si nemůže s mužem ( píše zakl. a fakt doufám kvůli ní, že to NENÍ manžel) promluvit o odsunutí otěhotnění ze zdravotního důvodu, pak to JE de.bil.
Jediná forma ochrany je útěk od něj.
Rychlý.

Příspěvek upraven 13.01.21 v 18:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
13.1.21 18:57

To je nejaky spatny vtip? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8468
13.1.21 18:57

Polykej ty a máš po starostech :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
13.1.21 18:59

Tak jestli je operace liposukce, nebo nové kozeny, tak se těžko vymluvis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
13.1.21 19:04
@Dája999 píše:
Pokud si nemůže s mužem ( píše zakl. a fakt doufám kvůli ní, že to NENÍ manžel) promluvit o odsunutí otěhotnění ze zdravotního důvodu, pak to JE de.bil.
Jediná forma ochrany je útěk od něj.
Rychlý.Příspěvek upraven 13.01.21 v 18:58

To určitě neudělá, on je jistě „zlatíčko“, jen nebere zřetel zdravotní stav jeho ženy. Přece ho kvůli tomu neopustí, raději lhát, než si to vyjasnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
13.1.21 19:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vím že můj dotaz je poměrně dost nestandardní ale přesto se zeptám zda by mi někdo neuměl poradit.
Chystám se v druhé půlce února na operaci, kterou již dlouho odkládám, a můj muž když si něco umane tak většinou jsi jde tvrdě za svým. Jedná se o to že aniž by jsme se o tom spolu nějak bavili, tak se párkrát stalo že náš sex byl zakončen tak, že mohu otěhotnět. Doteď mi to nevadilo, ale dnes mi doktor naplánoval tu operaci a tak bych nerada otěhotněla, abych ji mohla absolvovat a já přemýšlím co říct na co se vymluvit u manžela tak aby to spolkl a sex do konce až neproběhl?
Věty typu promluv si s ním o té operaci, děkuji ale to je zbytečné, znám ho. Předem díky za normální odpovědi.

ad 1, ani ne tak nestandardní, jako naprosto absurdní :nevim:

ad2, předpokládám, že za normální odpověď nebudeš považovat názor, že žiješ s ignorantem :think:
To jak jsi ho popsala v úvodním příspěvku, bohužel nabízí velmi omezené možnosti :
sbalit se a odejít, nebo si hodně znepříjemnit život.
Nemáš zač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3945
13.1.21 19:05

A ty jdeš na tu operaci na tajnačku?? On o ní neví?
Jakože přijdeš domů s novýma kozama nebo s novým nosem a řekneš „zlato, tohle máš k narozeninám“ Nebo jak tomu máme rozumět?

Tak snad ví, že jdeš na operaci a že těhotenství je kontraindikací pro operaci. Takže buď ten měsíc nesouložte nebo souložte s gumou. Nechápu, co jiného na tom chceš vymýšlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
13.1.21 19:08
@Jolka86 píše:
To určitě neudělá, on je jistě „zlatíčko“, jen nebere zřetel zdravotní stav jeho ženy. Přece ho kvůli tomu neopustí, raději lhát, než si to vyjasnit.

Tak.
A taky - jde si tvrdě za svým.
A ON se rozhodl, že teď bude těhotná, což poznala až při sexu.
A radit něco o promluvení si je zbytečné, zná ho.

Je to miláček. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat