Co vzít s sebou na návštěvu rodiny synova spolužáka?

15444
10.5.17 07:39

Co vzít s sebou na návštěvu rodiny synova spolužáka?

Řeším dilema, kterému se nejspíš asi zasmějete :lol:
Dnes jdeme na návštěvu. Syn je v druhé třídě a má tam svého nejlepšího kamaráda, se kterým se chce navštěvovat. S maminkou chlapce jsme se domluvili, že k nim dnes přijdeme. Co sebou vzít, aby jsme nepřišli s prázdnýma rukama? V podstatě o nich nic moc nevím :lol: Dětem jsem koupila zmrzlinu (manhaton či jak se to píše), ale co mamince? Nebo se to nehodí? Já fakt nevím, ještě nikdy jsem nešla k někomu, koho vlastně vůbec neznám :lol: Maminka je velice sympatická, potkali jsem se na adventních trzích, kde jsme pár slov prohodili. Já, jakožto asociál, tyhle situace neznám :mrgreen:

Děkuji za každou radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.5.17 07:44

Flašku :D Ta potěší každou maminku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 07:45

Co třeba nějake pekne balení čajů? Nebo sušenky? S prázdnou bych nešla, ale veledary myslim nejsou potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15444
10.5.17 07:46

@The_Assassin co když nepije? Aby si nemyslela, že jsem alkoholik :mrgreen: Taky jsem si říkala, že lahvinkou červeného/bílého nic nezkazím, ale třeba já víno nepiju vůbec :lol: Pravdou je, že kdyby mi někdo víno přinesl, rozhodně bych se neurazila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22218
10.5.17 07:47

Láhev bílého a příští návštěvu už budeš vědět ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6148
10.5.17 07:52

Když nevíš jestli a co pije je to s flaškou komplikované. Já chodím s kytkou nebo s domácím pečivem. Ale uvědomují si, že jsem divná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 07:53

Ja rada dostávám ovoce. Ne každy pije :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
10.5.17 07:55

Ha taky bych nevěděla…flašku poprvé asi ne, čokoládu asi bych zvolila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3238
10.5.17 07:56

Kytku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12286
10.5.17 07:58

Kolekci čajů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15444
10.5.17 08:00

Tak kytka mě nenapadla, to je pravda :lol: Možná bude zrovna ta kytka asi nejméně komplikovaná. Protože čaje, sušenky a kvalitní čokoláda mě také napadly, ale… co když nepije čaj, nemá ráda čokoládu nebo sladké obecně? Navíc by jí to děti sežraly :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
10.5.17 08:02

@Kakika já taky čokoládu moc nemusím, to raději to vínko :mrgreen:, ale určitě by mě potěšilo už to, že něco přinese a snědl by ji pravděpodobně manžel :mrgreen:

kytky třeba řezaný já moc nemusím, je z toho bordel a zabírá to místo…to je těžký no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
10.5.17 08:09

Upekla bych domácí dezert. Muffiny mám v oblibě a jsou už nakrájené :) jinak něco pro kluka bych vzala taky.. a čokoládou nebo malou hrnkovou kytičkou pro maminku se taky nic nezkazí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
10.5.17 08:10

Kytku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15444
10.5.17 08:14

@sall7 péct nestihnu, domluvily jsme se včera na dnešku po práci.

Všem děkuji, vidím to asi na tu kytičku pro maminku a příště už budu vědět, jestli pije čaje, kafe, víno… :lol: Možná k tomu vezmu nějakou malou čokoládu a nebudu to zase přehánět, aby to nevypadalo jak úplatky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama