Co z toho ten kluk má?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 16:40
Co z toho ten kluk má?

Ahojte, chci se zeptat, protože před kamarády je mi to celkem trapný, ani nevím proč, ale chci se zeptat takhle na Váš názor nestranně.
Je mi 20, jsem sama a před více než měsícem jsem si začala psát s jedním, můžeme mu říkat Pavel, Pavlovi je 21.
S Pavlem si píšeme opravdu každý den, přijde mi, že si moc rozumíme, nebo přijde, je to tak.
Opravdu si rozumíme, víme o sobě spousty věcí, píšeme si, jak kdyby jsme seděli vedle sebe. Mám ho celkem ráda a ráda bych ho poznala, bydlí tak hodinu cesty ode mě.
A tady začíná právě ten problém. Ani jednou se mě nezeptal, jestli se uvidíme, kdy nebo něco, když už bylo fakt nejhůř, tak jsem to vytáhla já, nakonec to nevyšlo, protože jsem nemohla já.
Ovšem i tak jsem čekala nějakou tedy odezvu a ono furt nic. Co si o tom mám myslet?
Když jsem se ho nedávno opět zeptala a že jsem se cítila teda trapně, tak mi napsal „Uvidíme!“, ale to je tak vše. Žádnej jinej zájem tam nevidím. To si přes měsíc píšeme denně, je na mě moc milej a opravdu vím, že to není žadnej uchyl nebo tak. Co z toho má?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 09.10.18 16:43

Že by jen psaní ?? Může mít holku.

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 09.10.18 16:44

Pokec? Za nás to bylo bezne, psat si s lidmi přes chat a nevidat se

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 16:46
@Tichošlápek píše:
Pokec? Za nás to bylo bezne, psat si s lidmi přes chat a nevidat se

Problém je ten, že on mluví stylem, že by se mnou chěl být.
Právě proto, pak nechápu tohle.

Bubla_Bučková
Závislačka 4105 příspěvků 09.10.18 16:49

Hodina cesty? 8o To jste jeden z Benešova a druhý z Mladé Boleslavi, nebo jeden z Prahy a druhý z Liberce… Na to se vyprdni :kytka:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 09.10.18 16:50

Třeba je ošklivej :think:

debra.morgan
Závislačka 4199 příspěvků 09.10.18 16:51

beha tu jeden anonym a zaklada diskuse o imaginarnim Pavlovi…zacinam si myslet, ze Pavel uplne imaginarni neni :lol: :D

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 09.10.18 16:52

Taky mě napadlo,že je ošklivej a bojí se,že se ti nebude líbit…

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 09.10.18 16:55

Nebo je proste jen linej jezdit hodinu za někým, koho zna z netu a s kým ho ta vzdálenost bude limitovat vždy

Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 09.10.18 17:05

Je mu 21= jako kdyby holce bylo treba 16,17. Proste je nevyspelej, linej, nezkusenej, staci mu psani. Kdyby chtel a byl co k cemu, prijede davno.

zoidberg
Extra třída :D 12045 příspěvků 09.10.18 17:07

Třeba se vás…
Plachej!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 17:16
@radkka píše:
Třeba je ošklivej :think:

To vím, že určitě není, nebo jako, mně se líbí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 17:17
@Micaella22 píše:
Je mu 21= jako kdyby holce bylo treba 16,17. Proste je nevyspelej, linej, nezkusenej, staci mu psani. Kdyby chtel a byl co k cemu, prijede davno.

Mně to právě přijde strašně ujetý, divný prostě, že se k ničemu nemá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 17:18
@Tichošlápek píše:
Nebo je proste jen linej jezdit hodinu za někým, koho zna z netu a s kým ho ta vzdálenost bude limitovat vždy

On moc dobře ví, že mám příští rok bydlet ve stejném městě jako on kvůli studiu.

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 09.10.18 17:20

Tak se prostě může jen bát. Zkus se ho zeptat na rovinu. Podle mě teď nemůžeš nic ztratit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >