Co za dárek pro 9 měsíční holčičku?

2.12.19 18:15

Co za dárek pro 9 měsíční holčičku?

Ahoj maminky,
máme v rodině 9 měsíční holčičku. Ráda bych jí koupila nějaký dárek k Vánocům. Jelikož nemám děti, tak fakt netuším co :nevim:. Něco přiměřeného jejímu věku a nejlíp něco, co bude trochu rozvíjet :think:. Cenu si představuju max 800 Kč.
Díky za vaše rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2.12.19 18:17

Jdi do hračkářství a koukej na doporučený věk. U každé hračky je to napsané, je toho tam přehršel. Jistě si vybereš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 18:18

@Čičorečka Ještě jsem zapomněla zmínit, že nejlíp něco co se dá objednat online. Nejsem sebevrah, abych lezla do obchodu před Vánocema :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
2.12.19 18:19
@Lovelytrue píše:
@Čičorečka Ještě jsem zapomněla zmínit, že nejlíp něco co se dá objednat online. Nejsem sebevrah, abych lezla do obchodu před Vánocema :mrgreen:
@Lovelytrue píše:
@Čičorečka Ještě jsem zapomněla zmínit, že nejlíp něco co se dá objednat online. Nejsem sebevrah, abych lezla do obchodu před Vánocema :mrgreen:

tak udělej to same přes net… taky je to dělené podle věku. určitě bych brala věk od 12m a více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 18:21

Co třeba nějaké chodítko, nebo ohrádku na hraní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 18:24

@Barbora Barbie Chodítko mají a ohrádku taky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
2.12.19 18:25

https://www.wikyhracky.cz/…-pro-deti/1/!f/172X/vek:0-11-mesicu,1-2-roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
2.12.19 18:27

https://kocarky-pro-panenky.heureka.cz/…vni-sportak/
my v roce dostali tento kočárek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
2.12.19 18:29

Synovi bude o vánocích 9m a k vánocům dostane dřevěný xylofon (kovový vydává šílené zvuky), je to teda tak za 400,– ale dalo by se koupit víc hudebních nástrojů - tamburíma, bubínek… Můj syn miluje když něco vydává zvuky. Ale jinak doporučuju konzultaci s rodiči. :lol: třeba rádi poradí co by si představovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
2.12.19 18:29

https://obrazky.seznam.cz/?…. seznam. cz&id=426f180570fb1530

a takovéto multifunkční kostky jsou taky parádní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
2.12.19 18:30

Pokud se nechceš zeptat rodičů, co by preferovali,* tak u nás měly u holčičky hodně úspěch látkové hračky, např. od značky HABA (prodává pinkorblue.cz). Navíc jsou vizuálně moc pěkné. A nebo dřevěnou kuličkovou dráhu s velkými kuličkami (máme od téže značky). V bazaru by se za tuto cenu dala teoreticky koupit dřevěná houpačka Utukutu, ta u nás frčela ještě v době, kdy holka neuměla chodit a jen lezla; sama si vlezla dovnitř a houpala se :-). Od známé jsme dostali látkovou panenku od Šapitó s vyšitým jménem. Sice si s ní teda nehraje :D, ale jako památka je to hezký dárek.

• Záleží jaké máte vztahy, aby nehrozilo, že dárek se odloží stranou a bude tam ležet nevyužitý a rodina bude naštvaná, že dostali blbinu. Máme doma mraky věcí od bezdětných kamarádů, kteří to mysleli dobře, vybrali i něco fakt hezkého, ale pro děti to nebylo vhodné nebo ne v tom věku a my to pak doma skladovali a skřípali zuby :).
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 19:13

My loni dávali mluvícího pejska od Fisher Price, a určitě jako maminka bych ocenila ( pokud dítě nechodí tak toho medvídka co leze) jinak třeba kostky nebo skládací kelímky… Tohle dostal loni syn (9 měsíců v té době) a se vším jsme si krásně hráli a bavilo ho to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
2.12.19 19:20

Joo, skládací kelímky třeba z IKEY jsou evergreen. Dají se z nich stavět věže, dělat bábovky a u nás frčí nejvíc jako hračka do vody.

Doma mám 8m chlapečka a ten dostal k svátku na půl roce konvičku od Chicco:

https://www.chiccobaby.cz/…lektronicka/

Funguje jako chrastítko, hraje melodie, bliká a bílý kroužek je otočný, takže je to i na procvičení motoriky. Jen bacha na dávání hracích hraček, rodiče to můžou vnímat jako akt nepřátelství :mrgreen:. Od tchána zásadně dostáváme různá hasičská auta apod., kde nejde regulovat hlasitost, a stačí, aby si s tím dítko hrálo pár minut a už hračku zabavujeme :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5612
2.12.19 19:43

Mám podobně staré dítko a kupuji na Vánoce hračky určené od roku. Ale radila bych ti se zeptat rodičů co by si pro dítko přáli, abys třeba nekoupila co už mají ;) já to píši z vlastní zkušenosti, jsem fakt ráda když se mě moje rodina zeptá. Takže moje dítko má nakoupené jak zvukové hračky tak výukové. Hodně koukám, aby ty hračky byli rozdílné a aby mu všechny něco dali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 20:00

@Lovelytrue taky bych v prvé řadě radila zeptat se rodičů, oni ti rádi poradí něco, co malá potřebuje nebo jí udělá radost. Jinak toho mluvícího pejska od Fisher price můžu taky doporučit, malá ho dostala asi v půl roce od známých a je to jedna z jejích nejoblíbenějšícch hraček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama