Co za linku na dlaždičky? Tapeta?

14008
16.4.20 21:59

Co za linku na dlaždičky? Tapeta?

Ahoj všem,
chci se zeptat, co máte za linkou včetně za varnou deskou? Vím, že existují tapety za linku, ale vydrží to? Když vařím, tak to fakt litá :(. Mám 80cm plochu na vaření plus teda varná deska. Kuchyň je do L. Prostě malý kout. Ráda bych změnila vizáž kuchyně, ale bez ničení dlaždic za linkou? Máte zkušenosti s něčím odolným :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9497
16.4.20 22:06

Spíš asi nějakej nátěr. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61696
16.4.20 22:13

@jizvíková mám teď v nájmu a je to na houby.. Nwm, co tam majitel dal přesně za materiál, ale kroutí se to.. Na houby. Mám raději dlazdicky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9237
16.4.20 22:16
@jizvíková píše:
Ahoj všem,
chci se zeptat, co máte za linkou včetně za varnou deskou? Vím, že existují tapety za linku, ale vydrží to? Když vařím, tak to fakt litá :(. Mám 80cm plochu na vaření plus teda varná deska. Kuchyň je do L. Prostě malý kout. Ráda bych změnila vizáž kuchyně, ale bez ničení dlaždic za linkou? Máte zkušenosti s něčím odolným :)

Podívej na tuhle diskuzi, na první stránce jsou fotky od @Lucy75 . Má je přetřené barvou a vypadá to moc pěkně :).
https://www.emimino.cz/…-zem-381565/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
16.4.20 22:39

Za linkou máme obloženo sklem. Za mě docela spokojenost. Do tapety bych nešla, myslím, že moc dlouho nevydrží a po čase bude vypadat ošklivě, když se začne odlupovat. V tvém případě bych volila výměnu dlaždiček nebo změnila vizáž kuchyně jiným způsobem, když nechceš ničit tyto dlaždičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14785
16.4.20 22:42

@jizvíková ja tam mám sklo, ale na dlaždice ho nedáš. A nějakou desku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
16.4.20 22:44

Sklo. Skvela udrzba, zadne spary. Mastnota se lehce umyva. V porovnani s dlazdicemi to je uplna pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14008
16.4.20 22:53
@meduzza píše:
Podívej na tuhle diskuzi, na první stránce jsou fotky od @Lucy75 . Má je přetřené barvou a vypadá to moc pěkně :).
https://www.emimino.cz/…-zem-381565/

Díky! Budu natírat, vypadá to dobře!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14008
16.4.20 22:54
@lachtanice86 píše:
@jizvíková ja tam mám sklo, ale na dlaždice ho nedáš. A nějakou desku?

Sklo bych ráda, ale muž má letos línou, nechce se mu to měnit, podle něj je to ok. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6194
16.4.20 23:17

@jizvíková no pokud je to sklo za celou linku, tak to je stejne montaz pro odborniky. Zvlast pokud mate plyn a specialni odolny sklo. A kdyz chcete mit 2,5×0,5m tak to sklo je pro 3 lidi.

@MP Evik ano, ale cena je nekolika nasobna oproti krasne a kvalitni dlazbe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14785
17.4.20 10:36

@Cenarius sklo mám, tvrzene, mám plyn a taky bych neměnila. Cena mi zas tak závratná nepřišla. Ale je fakt, ze uz je to na firmu.
@jizvíková no nam o dělala celé firma. Od měření, výroby až po instalaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.4.20 15:34

Co za linku ?

Tapetu bych také určitě nedoporučovala - to nevydrží, přece jen je to papír. Ale prodává se přímo barva na dlaždičky, použila jsem do koupelny, ale to samé bude fungovat i v kuchyni. Práce je velmi jednoduchá, stačí odmastit a válečkem natřít. Dá se i natónovat, takže nemusí být nutně jen v bílé barvě. Nátěr je krásně hladký, vypadá jako glazura, cenově naprosto v pořádku. Našla jsem si holandskou barvu od SPS, na trhu existuje ještě jiná značka, ale ta nemá od zákazníků tak dobré recenze, a tuhle mám fakt vyzkoušenou a výsledek je perfektní. Olina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31287
22.4.20 20:39
@jizvíková píše:
Ahoj všem,
chci se zeptat, co máte za linkou včetně za varnou deskou? Vím, že existují tapety za linku, ale vydrží to? Když vařím, tak to fakt litá :(. Mám 80cm plochu na vaření plus teda varná deska. Kuchyň je do L. Prostě malý kout. Ráda bych změnila vizáž kuchyně, ale bez ničení dlaždic za linkou? Máte zkušenosti s něčím odolným :)

Laminát v dekoru dřeva, nejlepší rozhodnutí co jsme mohli udělat :pankac: uvažovali jsme i nad sklem, více méně s ním mám docela dobré zkušenosti, ale bylo by o dost dražší, jsou na něm víc vidět šmouhy a hlavně jsou na něm vidět spoje (máme velký rozměr) - na laminátu to vypadá celistvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat