Co za předměty snědly vaše děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bobr123
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 10.10.14 13:16
Co za předměty snědly vaše děti

Dnes mě tady inspirovalo jedno obnovené téma o snědeni kousku obalu od čokolády. Tak pro pobavení, co všechno byly vaše děti schopné spolknout? Náš prcek se zatim jen v nestřežených okamžicích láduje pískem.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
mojmira
Hvězda diskuse 77523 příspěvků 10.10.14 13:18

Knoflík, kuličku, granule pro psa,

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 10.10.14 13:19

Nic, ale byla odbornice na prenaseni veci v puse, ale. nikdy to nespolkla, proste.to tam mela a slintala.

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 10.10.14 13:20

Jednou účtenka z obchodu :roll:

michee
Závislačka 3589 příspěvků 10.10.14 13:22

Náš snědl keramzit (jen jednu malou kuličku) a snaží se jíst kameny, možná už nějaký snědl, ale poctivě ho hlídám. Včera jedl prstovou barvu, žlutou :-) Modrou a zelenou použil jako barvu na vlasy :mrgreen:

Uživatel je onlineAzeretereza
Závislačka 2646 příspěvků 10.10.14 13:23

Moje deti ne, zadne nemam, ale sestra matce snedla asi tri rtenky a jeste nejaka licidla. A pak prasky na kasel, ale to uz moc sranda nebyla.

Dagmar83
Kecalka 263 příspěvků 10.10.14 13:23

Tak pískem se mé děti ladovali také, pak madší přešel na kousky z lega, no vrchol byl když si skoro v 6 letech narval bonbon skitles do nosní dírky a zarazil si ho skoro až ke kořenu nosu.

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 10.10.14 13:24

Radej nevedet :mrgreen: snedla maly rozek igelitovyho pytliku, kdyz se chtela dostat k rohliku, taktez psi granule a obcas nejaky kousek papiru, kdyz ocumlava ruzne papirove obaly, knizky apod. Snad to u toho zustane. Jednou jsem myslela, ze snedla kancelarskou sponku, vyvadela jsem jak pominuta, mala z toho plakala, prosmejdila po milimetrech byt a nakonec ji mela v bodicku za plinkou. To byl des, fakt jsem propadla panice a silela…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 13:26

Teď jsem našla v plíně korálku. A jedou - měla jsem takové horší období, v noci jsem nespala, jsem zabrala na pár minut na gauči :oops:. A slyším starší, jak říká mladší - Maťo ham - slyšela jsem to v polospánku, proberu se a koukám - krmí jí takovou tou kuličkovou plastelínou. No druhý den měla první bobek jen z toho.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23164 příspěvků 10.10.14 13:27

@bobr123 zatím nic nespolkl jenom má obodbí, kdy strčí do pusy kde co. Já jednou spolkla magnetku

bobr123
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 10.10.14 13:28

Jasne, na granule pro psa jsem zapomnela. Papir vseobecne mu taky dost smakuje.
@Sibyla0
To je taky dobra!

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 10.10.14 13:29

Tak starší nic, ten na to nebyl. Ale mladě granule pro psa, olízl si prst z kočičí konzervy a vypil číče mliko z misky, laduje se běžně pískem, někdy hlínou, strká do pusy všemožný kamínky, papírky, kuličky, pastelky kouše,…V letě než jsem stihla udělat snídani, už si vyšlápl na zahradu a ládoval se malinami. On je už od mala velkej jedlík, takže pokaždý když někam jdeme na návštěvu s sebou beru sváču pro prtě, jinak si připadáme, že mu nedáváme doma najíst :mrgreen: U každý babičky či kamarádky ví, kde mají sjovaný mnamky, ani nepozdraví a jde se ladovat a je jedno čím, prostě otesánek

bobr123
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 10.10.14 13:30
@lleennttiillkkaa píše:
@bobr123 zatím nic nespolkl jenom má obodbí, kdy strčí do pusy kde co. Já jednou spolkla magnetku

A vysla sama nebo jsi byla v nemocnici?

bobr123
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 10.10.14 13:31

Já jsem si ted vsimla, ze uz je tu podobna diskuze. Tak to se omlovam!

bobr123
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 10.10.14 13:33
@veeerry píše:
Tak starší nic, ten na to nebyl. Ale mladě granule pro psa, olízl si prst z kočičí konzervy a vypil číče mliko z misky, laduje se běžně pískem, někdy hlínou, strká do pusy všemožný kamínky, papírky, kuličky, pastelky kouše,…V letě než jsem stihla udělat snídani, už si vyšlápl na zahradu a ládoval se malinami. On je už od mala velkej jedlík, takže pokaždý když někam jdeme na návštěvu s sebou beru sváču pro prtě, jinak si připadáme, že mu nedáváme doma najíst :mrgreen: U každý babičky či kamarádky ví, kde mají sjovaný mnamky, ani nepozdraví a jde se ladovat a je jedno čím, prostě otesánek

Lepsi satit nez zivit! Bud rada, kolik zenskych tady hleda radu, jak na dite ktere nechce jist.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >