Reklama

Co za vitamíny po potratu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denny97
Kecalka 299 příspěvků 10.09.18 13:45
Co za vitamíny po potratu?

Ahoj holky, prosím o radu. Co brát za vitamíny po zamlklém těhotenstvím a následné kyretáži? Beru listovku a přemýšlím nad Nosifolem. Ale nevím co přesně mám brát. Byl to druhý potrat za tento rok a zatím si dám pauzu.. ale chci něco brát, aby se tělo pomalu připravovalo. Děkuji za rady. Přeji hezký den. :mavam: :hug:

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 10.09.18 13:48

Doporučuji vysadit lepek.

lachtanice86
Kelišová 6037 příspěvků 10.09.18 13:56

Na zt nemají vliv žádné vitamíny dle mého dr. Ale faktem je že jsem otehotnela když jsem kvůli endometrioze najela na stravu bez lepku a s nízkým obsahem cukru.

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 10.09.18 14:14

Zdravou a rozmanitou stravu + nastepenou kyselinu listovou. Vic telu neprospeje, pokud nemas lekarem potvrzeny nejaky nedostatek. Ja si radsi dam kus hoveziho dvakrat tydne nez zelezo a zacpu v tabletkach.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19597 příspěvků 10.09.18 15:06

Já brala Inofolic. A po potvrzení těhotenství kyselinu listovou jenom.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >