Co zasadit k oblouku místo růží?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1097
7.3.15 18:40

co zasadit k oblouku misto ruzi?

Dobry den, mam takovy dotaz, jelikoz moc se nevyznam v kvetinach, co by mohla misto popinave ruzi zasadit k oblouku pred vchodem do rd? Vistarii nechci.RUze mam mc rada, ale nemuzu najit tu stejnou, kterou jsem ted vyryla, jelikoz byla stara a skoro mrtva. NApadl mne klematis, ovsem se bojim, ze tu bude mu zima, Soce je to slunne stanovisko, ale jsme jako by v pruvanu. Dekuji za napady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25193
7.3.15 18:48

No mě taky napadl ten plamének. Mám pocit, že ideálně je mu na východní straně - sluníčka tak přiměřeně. Má rád vlhko od země. Ale kvete bohužel krátce, pak je dost ohyzdný :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
7.3.15 18:54

Kratce? Myslela jsem, ze cele leto. :think: NAvic ten oblouk pravena slunne strane, cili prazi slunce skoro cely dena byva sucho.Nu…ta vistarie, myslim, take nekvete cele leto. Nakonec, budu muset zas sehnat pnouci ruzi, opakovane kvetouci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26294
7.3.15 20:01

A co třeba trubač nebo zimolez?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4120
7.3.15 20:03

Klematis mi kvete cele leto, vistarie dost narusta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
18.3.15 10:55

Klidně bych tam ten clematis dala. Já ho mám na plném slunci, taky v průvanu a roste jak o závod. Dejte si tam třeba 3-4 stejné, nebo podobné barvy s různou dobou kvetení - kvetou od června do října :-)

Vistárie je krásna, ale kvete krátce :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
20.3.15 10:16
@sidala píše:
Klidně bych tam ten clematis dala. Já ho mám na plném slunci, taky v průvanu a roste jak o závod. Dejte si tam třeba 3-4 stejné, nebo podobné barvy s různou dobou kvetení - kvetou od června do října :-)Vistárie je krásna, ale kvete krátce :-)

NAsadit nekolik to mne nenapadlo!!!Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
23.3.15 18:15

Ráda poradím - ještě mě napadlo, když si koupíte asi za 20,– semínka lichořeřišnice, ta vám ten oblouk obroste hodně rychle…je to ale letnička.
Ale má jedlé listy i květy a ještě k tomu krásné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
23.3.15 21:09

Tu miluji!!!Sadim ji jen tak, je to kvitek meho detstvi…pekny napad!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33135
28.3.15 16:53

Já mám wistárii, trubač a akebii -ta se mi moc líbí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
14.4.15 19:22

Akebie se mi taky moc líbí, chystám se na ní…teď jsem si zasadila semínka „hlemýždí popínavky“, na googlu v obrázcích vypadá nádherně, tak jsem zvědavá - nikdy jsem jí živě neviděla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat