Reklama

Co znamená bolest prsou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 28.02.09 18:29
Co znamená bolest prsou?

Ahoj holky,asi si řeknete,že jsem mimo,ale co může znamenat bolest prsou?Když si na ně šáhnu tak hodně bolí-nemůžu spát na břiše-hrozná bolest,vždycky když si sundám podprsenku tak hrozně bolí…Dělala jsem si test asi před 14dny a negativní, trochu mě bolí v kříži a sem tam píchne v podbřišku,ale vzhledem k testu těhu asi nejsem…O MS se nebavím,mám dlouhodobě rozházený cyklus,takže někdy to chodí jak hodinky,teď v zimě zase třeba 2měs vůbec nic,hormonální léčbu nechci,chci to zatím nechat na přirodě, ale miminko si moc přejeme…Jsem trochu zmatená,že příznaky vypadají na těhu a test negatvní a mám pocit že prsa před MS mě nikdy tak dlouho nebolela…Nechci plašit u doktorky,tak proto píšu sem,jestli máte někdo nějakou radu nebo zkušenost…-)A asi se taky bojím dělat další test kvůli zklamání…znáte to-)))Za radu moc děkuju,musím na to pořád myslet a už si připadám jako blázen…-)

Reklama

Reakce:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 28.02.09 18:32

Leni, může to opravdu znamenat cokoliv…fakt nejde co ti poradit víc..být tebou, tak zajdu za tvým gynekologem, který zároveň prsa vyšetří a mohl by ti dát nějaké léky na srovnání cyklu. Je těžké otěhotnět s takto nepravidelným cyklem.

Nebo nemusíš brát léky, na srovnání cyklu je také spousta bylinek a čajů..

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 28.02.09 18:35

Děkuju-) A víš o nějakých čajích? Nechci do sebe moc prát chemii-poprvé jsem otěhotněla v době kdy mi nepřišla MS asi 5měs a pak nejednou „HA“…bohužel se špatným koncem a o to víc teď sleduju každý příznak…-)

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 28.02.09 18:36

Leninko - mě tak ještě napadlo, že by to mohl být zvýšený prolaktin -hormon, který negativně ovlivňuje šanci na otěhotnění, neboť brání dozrávání vajíček a na druhou stranu tě mohou více pobolívat prsa :( .

Dělali ti někdy vyšetření hormonálního profilu 2-3. den menstruace? Pokud jo a měla jsi prolaktin v normě, tak to můžeš vyloučit. :wink:

z hormonálního profilu se taky dá zjistit spousta jinýc věcí, a mohl by se najít vysvětlení pro takhle dlouhé cykly…

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 28.02.09 18:38

Teda holky,já zírám kolik Vy toho víte!No to mi samozřejmě nikdo nedělal-měla jsem doktora na prd…takže se těmito testy nikdo nezabýval…Moc děkuju za radu,ohromné!

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 28.02.09 18:41

Leninko, mít toho za sebou tolik, co já, tak se ti to taky radí :wink: , tak hodně štěstí B.

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 28.02.09 18:43

Moc děkuju za radu,hned v pondělí se k doktorce objednám a poprosím ji o tento test abychom věděli „co semnou“-) Hezké odpolko a ještě jednou moc děkuju!

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34058 příspěvků 28.02.09 20:16

já jsem taky za kontrolu prolaktinu. Pozor, prolaktin se má odebírat 3 hodiny po probuzení (nebo později).

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >