Co znamená bolest prsou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 28.02.09 18:29
Co znamená bolest prsou?

Ahoj holky,asi si řeknete,že jsem mimo,ale co může znamenat bolest prsou?Když si na ně šáhnu tak hodně bolí-nemůžu spát na břiše-hrozná bolest,vždycky když si sundám podprsenku tak hrozně bolí…Dělala jsem si test asi před 14dny a negativní, trochu mě bolí v kříži a sem tam píchne v podbřišku,ale vzhledem k testu těhu asi nejsem…O MS se nebavím,mám dlouhodobě rozházený cyklus,takže někdy to chodí jak hodinky,teď v zimě zase třeba 2měs vůbec nic,hormonální léčbu nechci,chci to zatím nechat na přirodě, ale miminko si moc přejeme…Jsem trochu zmatená,že příznaky vypadají na těhu a test negatvní a mám pocit že prsa před MS mě nikdy tak dlouho nebolela…Nechci plašit u doktorky,tak proto píšu sem,jestli máte někdo nějakou radu nebo zkušenost…-)A asi se taky bojím dělat další test kvůli zklamání…znáte to-)))Za radu moc děkuju,musím na to pořád myslet a už si připadám jako blázen…-)

Reakce:
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 28.02.09 18:32

Leni, může to opravdu znamenat cokoliv…fakt nejde co ti poradit víc..být tebou, tak zajdu za tvým gynekologem, který zároveň prsa vyšetří a mohl by ti dát nějaké léky na srovnání cyklu. Je těžké otěhotnět s takto nepravidelným cyklem.

Nebo nemusíš brát léky, na srovnání cyklu je také spousta bylinek a čajů..

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 28.02.09 18:35

Děkuju-) A víš o nějakých čajích? Nechci do sebe moc prát chemii-poprvé jsem otěhotněla v době kdy mi nepřišla MS asi 5měs a pak nejednou „HA“…bohužel se špatným koncem a o to víc teď sleduju každý příznak…-)

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 28.02.09 18:36

Leninko - mě tak ještě napadlo, že by to mohl být zvýšený prolaktin -hormon, který negativně ovlivňuje šanci na otěhotnění, neboť brání dozrávání vajíček a na druhou stranu tě mohou více pobolívat prsa :( .

Dělali ti někdy vyšetření hormonálního profilu 2-3. den menstruace? Pokud jo a měla jsi prolaktin v normě, tak to můžeš vyloučit. :wink:

z hormonálního profilu se taky dá zjistit spousta jinýc věcí, a mohl by se najít vysvětlení pro takhle dlouhé cykly…

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 28.02.09 18:38

Teda holky,já zírám kolik Vy toho víte!No to mi samozřejmě nikdo nedělal-měla jsem doktora na prd…takže se těmito testy nikdo nezabýval…Moc děkuju za radu,ohromné!

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 28.02.09 18:41

Leninko, mít toho za sebou tolik, co já, tak se ti to taky radí :wink: , tak hodně štěstí B.

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 28.02.09 18:43

Moc děkuju za radu,hned v pondělí se k doktorce objednám a poprosím ji o tento test abychom věděli „co semnou“-) Hezké odpolko a ještě jednou moc děkuju!

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 28.02.09 20:16

já jsem taky za kontrolu prolaktinu. Pozor, prolaktin se má odebírat 3 hodiny po probuzení (nebo později).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >