Co znamená Gen. 8.0cm na ultrazvuku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 16:53
Co znamená Gen. 8.0cm na ultrazvuku?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co znamená Gen. na ultrazvuku hledala jsem po internetu a nikde nic. Děkuji za Vaše odpovědi :kytka:

Reakce:
Yasmina21
Kecalka 483 příspěvků 12.12.18 17:28

Edit: Chybná odpověď.

Příspěvek upraven 12.12.18 v 17:50

histep
Závislačka 4054 příspěvků 12.12.18 17:37

Nesouvisí to nijak s miminkem, ani těhotenstvím. GEN Je střední vyzařovací frekvence ultrazvuku, tedy jeho technický parametr. A to číslo za tím je nastavená hodnota.

@Yasmina21 píše:
Je to výška endometria 8cm.

8o Endometrium 8cm? 8o Sliznice se měří v milimetrech

Yasmina21
Kecalka 483 příspěvků 12.12.18 17:49

@histep aha 8o Tak to se velice omlouvám 8o :zed: Snažila jsem se pohledat na internetu a našla toto, kde to paní uvádí jako výšku endometria :zed: https://www.ulekare.cz/…azvuku-33841
Tak jsem předpokládala, že to tak bude :roll: Ovšem po dalším hledání mi bylo divné, že se všude udávají milimetry :) Už jsem svou odpověď nestihla upravit :oops: Omlouvám se. :oops:
Edit: Příště se nebudu pouštět do otázek, kterým nerozumím. :D :oops: :roll:

histep
Závislačka 4054 příspěvků 12.12.18 18:10

@Yasmina21 :lol: ja si jen predstavila tech 8cm v deloze… to bysme asi zadna nechtela :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 18:20

Dobře dekuji moc :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >