Co znamená, když se mi zdálo o...

1
9.8.20 03:56

Co znamená, když se mi zdálo o...

Dobrý den, mám jednoduchý problém a to ten, že se mi někdo líbí. To by nebyl úplně ten problém, ale jde o to, že se mi zdál sen o tom, že jsem a ním na koupališti, oba jsme zadání, ale od mého i jeho věrného kamaráda jsem zjistila, že ten dotyčný co se mi líbí mu řekl, že mě má rád a že by mě chtěl, ale nechtěl by mi ublížit (přísahal na smrt svoji dcery, že to tak doopravdy bylo, v tom by rozhodně nelhal). Každopádně v tom snu na koupališti šlo o to, že tam byla i jeho přítelkyně (kterou také znám osobně) a my s tím klukem co se mi líbí jsme se za jejími zády tajne lehce pusinkovali a chytali za ruce. ( když jsme jednou měli jít s tím kamarádem na koupaliště, chtěla jsem, aby šel i kluk co se mi líbí, ale nešel, důvod neznám, ale omlouval se, myslím že v ten den měl doma kamaráda) Slyšela jsem, že je rozdíl, když se vám zdá něco o vodě z moře a z koupaliště, či je ta voda špinavá či čistá. Voda byla prostě jako v bazénu a vše probíhalo uvnitř. Zajímalo by mě, co to znamená, pokud se tomu někdo věnujete, byla bych opravdu ráda za nějakou odpověď, předem děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.8.20 05:27

Ahoj, víš sny máme právě proto, že myslíme silnou moci na něco či na někoho, tento sen mohl probíhat pouze z tvé mysli, z důvodu že ho máš rada ;),ale pokud něco znamená tak to nevím ani já sama, nepsala si že si taky zadaná :)

• Citovat
  • Nahlásit
27195
9.8.20 06:18
@AmalieH píše:
Dobrý den, mám jednoduchý problém a to ten, že se mi někdo líbí. To by nebyl úplně ten problém, ale jde o to, že se mi zdál sen o tom, že jsem a ním na koupališti, oba jsme zadání, ale od mého i jeho věrného kamaráda jsem zjistila, že ten dotyčný co se mi líbí mu řekl, že mě má rád a že by mě chtěl, ale nechtěl by mi ublížit (přísahal na smrt svoji dcery, že to tak doopravdy bylo, v tom by rozhodně nelhal). Každopádně v tom snu na koupališti šlo o to, že tam byla i jeho přítelkyně (kterou také znám osobně) a my s tím klukem co se mi líbí jsme se za jejími zády tajne lehce pusinkovali a chytali za ruce. ( když jsme jednou měli jít s tím kamarádem na koupaliště, chtěla jsem, aby šel i kluk co se mi líbí, ale nešel, důvod neznám, ale omlouval se, myslím že v ten den měl doma kamaráda) Slyšela jsem, že je rozdíl, když se vám zdá něco o vodě z moře a z koupaliště, či je ta voda špinavá či čistá. Voda byla prostě jako v bazénu a vše probíhalo uvnitř. Zajímalo by mě, co to znamená, pokud se tomu někdo věnujete, byla bych opravdu ráda za nějakou odpověď, předem děkuji.

Naprosto NIC. A ten, kdo přísahá na smrt svého dítěte, je bl.bec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4897
9.8.20 06:48

Na smrt svych deti prisaha jen totalni vylizana hlava.

Jinak sen neznamena absolutne nic. Ale muzete si nechat za penizr neco nakecat a verit tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5312
9.8.20 06:54

@AmalieH Zdálo si to na co hodně myslíš, nic to neznamená.. Taky nechápu tu přísahu na smrt dítěte, proč, kvůli takový blbině :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5006
9.8.20 07:35

Kolik ti je 12? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
9.8.20 09:14

Neznamena to nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 10:14

Tak znamená to akorát to, že ve snu se ti vrátilo to, co si tvé podvědomí přeje, na co myslíš a čím se přes den třebas i nevědomky zabýváš. Nic vic, ani míň. S vodou chlorovanou nebo slanou bych to nedávala dohromady. :) Jestli hledáš naději, že ten dotyčný se do tebe zamiluje, tak bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
puzzles
9.8.20 10:17

Co znamená, když se mi zdá o… :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1053
9.8.20 10:50

:zed: :zed: :zed: opravdu to neznamená vůbec nic a jestli je ti víc jak 15,tak potěš koště

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama